Antykoncepcja...

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy powinniśmy płacić za środki antykoncepcyjne?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 19:50

Ten temat jest poświęcony głónie ankiecie, tu (w linku) daję Wam ogólnopolskie wyniki badania w tym samym temacie przeprowadzonego przez CBOS... --- http://www.ppw.com.pl/wykresy/20040209_ ... cko_03.jpg


wg. mnie powinna powstać państwowa firma antykoncepcyjna (przynajmniej prezerwatywy), której środki powinny być darmowe i powszechnie dostępne (np. automat przy każdym kiosku) a firm prywatnych niech sobie pozostaną odpłatne... CO WY NA TO? :wink: :D :?:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 19:55

moim zdaniem wlasnie nie !!! bo napewno znalazło by sie kilku takich co by zabrali wszystkie prezerwatywy z darmowego automatu !! a jakbyś miał ochotę , to własnie dla ciebie by nie starczyło !! dobrze że prezerwatywy są w sklepach i aptekach a nie musimy TEGO robić przez folię aluminiową tak jak żule i młodociani przestępcy :D w Wielkiej Brytanii !!! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 19:58

wojtom11 pisze:moim zdaniem wlasnie nie !!! bo napewno znalazło by sie kilku takich co by zabrali wszystkie prezerwatywy z darmowego automatu !! a jakbyś miał ochotę , to własnie dla ciebie by nie starczyło !! dobrze że prezerwatywy są w sklepach i aptekach a nie musimy TEGO robić przez folię aluminiową tak jak żule i młodociani przestępcy :D w Wielkiej Brytanii !!! 8)
no rzeczywiście... zapomniałem w jakiej Polsce żyjemy :( ale w takim razie mogłyby byc za darmo wydawane w aptekach (max. 3 sztuki za jednym razem)... co ty na to?


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 20:02

FOJM pisze:
wojtom11 pisze:moim zdaniem wlasnie nie !!! bo napewno znalazło by sie kilku takich co by zabrali wszystkie prezerwatywy z darmowego automatu !! a jakbyś miał ochotę , to własnie dla ciebie by nie starczyło !! dobrze że prezerwatywy są w sklepach i aptekach a nie musimy TEGO robić przez folię aluminiową tak jak żule i młodociani przestępcy :D w Wielkiej Brytanii !!! 8)
no rzeczywiście... zapomniałem w jakiej Polsce żyjemy :( ale w takim razie mogłyby byc za darmo wydawane w aptekach (max. 3 sztuki za jednym razem)... co ty na to?
no to tez nie najlepsze wyjscie !! bo wpadło by 10 osób ( kolegów ) i zaczęli wybierać każdy pokolei i później baba by sie zamotała i by dawała na ciome każdemu !! powinno być tak że 3 prezerwatywy kosztują 50 gr - 1 zł !!! chyba każdego na taki wydatek stać jak chce coś robić :P :D :D :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 20:10

wojtom11 pisze:
FOJM pisze:
wojtom11 pisze:moim zdaniem wlasnie nie !!! bo napewno znalazło by sie kilku takich co by zabrali wszystkie prezerwatywy z darmowego automatu !! a jakbyś miał ochotę , to własnie dla ciebie by nie starczyło !! dobrze że prezerwatywy są w sklepach i aptekach a nie musimy TEGO robić przez folię aluminiową tak jak żule i młodociani przestępcy :D w Wielkiej Brytanii !!! 8)
no rzeczywiście... zapomniałem w jakiej Polsce żyjemy :( ale w takim razie mogłyby byc za darmo wydawane w aptekach (max. 3 sztuki za jednym razem)... co ty na to?
no to tez nie najlepsze wyjscie !! bo wpadło by 10 osób ( kolegów ) i zaczęli wybierać każdy pokolei i później baba by sie zamotała i by dawała na ciome każdemu !! powinno być tak że 3 prezerwatywy kosztują 50 gr - 1 zł !!! chyba każdego na taki wydatek stać jak chce coś robić :P :D :D :D
no i tu właśnie jest problem, bo moje rozwiązanie (darmowe) rozwiązywał jeszcze jeden problem - ludzi, którzy liczą każdy grosz, dla których złotówka to "caaały chleb", oni nie mogą sobi pozwolić na "szaleństwo" i kupic prezerwatywę i rozmnażają się "jak leci" a potem sa niechciane dziecie, dzieci przymierające zgłodu i inne tego typu problemy, a tak kazdy mógłby sobie wziąć... :)


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 20:16

FOJM pisze: no i tu właśnie jest problem, bo moje rozwiązanie (darmowe) rozwiązywał jeszcze jeden problem - ludzi, którzy liczą każdy grosz, dla których złotówka to "caaały chleb", oni nie mogą sobi pozwolić na "szaleństwo" i kupic prezerwatywę i rozmnażają się "jak leci" a potem sa niechciane dziecie, dzieci przymierające zgłodu i inne tego typu problemy, a tak kazdy mógłby sobie wziąć... :)
nio tak ale.................. chyba nie ma do konca prawidłowego wyjścia z tej sytuacji !! bo jakby rozdawali prezerwatyey i inne środki tylko ludziom biedym ( z wyglądu ) to każdy mógłby sie przebrać za takiego ......... :? :? może rząd :D coś wymyśli !! w końcu od tego są ale chyba za bardzo tego nie potrfią zrobić !! :D :D może specjalne schroniska dla biedych pragnących skorzystać z chwili przyjemności w których rozdawano by darmowe środki antykoncepcyjne było by wyjsciem ??!! :? tego nie wie nikt...............


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 20:25

wojtom11 pisze:
FOJM pisze: no i tu właśnie jest problem, bo moje rozwiązanie (darmowe) rozwiązywał jeszcze jeden problem - ludzi, którzy liczą każdy grosz, dla których złotówka to "caaały chleb", oni nie mogą sobi pozwolić na "szaleństwo" i kupic prezerwatywę i rozmnażają się "jak leci" a potem sa niechciane dziecie, dzieci przymierające zgłodu i inne tego typu problemy, a tak kazdy mógłby sobie wziąć... :)
nio tak ale.................. chyba nie ma do konca prawidłowego wyjścia z tej sytuacji !! bo jakby rozdawali prezerwatyey i inne środki tylko ludziom biedym ( z wyglądu ) to każdy mógłby sie przebrać za takiego ......... :? :? może rząd :D coś wymyśli !! w końcu od tego są ale chyba za bardzo tego nie potrfią zrobić !! :D :D może specjalne schroniska dla biedych pragnących skorzystać z chwili przyjemności w których rozdawano by darmowe środki antykoncepcyjne było by wyjsciem ??!! :? tego nie wie nikt...............
tak ale takich schronisk nie byłoby dużo i nie chciałoby sie takiemu biednemu lub menelejkowi jechać po przerwatywe... :)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 21:12

ale wy macie tu problemy to rozwiazywania!!! Chłopie powiedz mi gdzie rozdaja za darmo " kondony" procz na karnawale w Rio!!! A ten pomysl z automatami na prezesy to mnie rozbawil do lez!! Doby jestes!! Powino zostac tak jak jest!! Przecierz w koncu nikt nikogo nie zmusza do stosunku!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 21:18

FanJuventusu pisze:ale wy macie tu problemy to rozwiazywania!!! Chłopie powiedz mi gdzie rozdaja za darmo " kondony" procz na karnawale w Rio!!!
na przykład w niektórych miejscach w Szwajcarii oraz Danii... a co do automatów to w Niemczech widziałem takie na własne oczy...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 21:27

Ale dyskusja aaz mi sie spac chce!!!!!!
Prezerwatywy kosztuja wiec za sarmo ich nie beda rozdawac!!!
Pozdro FOJM!!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 21:43

Automaty z kondonami w Polsce??? I to darmowymi?? Niezly zart... Zaraz znalazly by sie jakies bezmozgie drechy i nie byloby maszyny... Po za tym uwazam, ze trzeba bulic!


ODPOWIEDZ