Kazimierz Deyna!!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:49

Tak DjJuve ja ta flage nawet zaprojektowalem, a potem dalem kase zeby pare ezgemplarzy wydrukowali... :lol: :lol: :lol:

DjJuve pisze:Za takie cos juz bym cie wywalil z tego forum
Niestety nie naleze do tych szczesliwcow, ktorzy mieli bana tymczasowego... :? :? :?
DjJuve pisze:Obraziles wielkiego pilkarza
O przepraszam! Chyba bede musial isc na rekach tylem do Czestochowy...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:53

El_chico_a_Coruna pisze:Tak DjJuve ja ta flage nawet zaprojektowalem, a potem dalem kase zeby pare ezgemplarzy wydrukowali... :lol: :lol: :lol:

DjJuve pisze:Za takie cos juz bym cie wywalil z tego forum
Niestety nie naleze do tych szczesliwcow, ktorzy mieli bana tymczasowego... :? :? :?
DjJuve pisze:Obraziles wielkiego pilkarza
O przepraszam! Chyba bede musial isc na rekach tylem do Czestochowy...
Pewnie myslisz ze jestes smieszny????Jestes zalosny chlopczyku!!!Jezeli sie na czyms nie znasz to sie nie wypowiadaj!!!Twoje slowa sa zenujace dawno nie czytalem slow takiego goscia!!!Chlopiec z Afganistanu wypowiada sie o najlepszym w histori reprezentacji Polski pilkarzu!!!Zwykla zenada


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:58

To fakt, Deyna to był ktoś. Nawet Real sie o niego pytał, ale ówczesne władze w Polsce nie pozwoliły na transfer :x


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 19:13

"Występom na boisku towarzyszyły jednak kłopoty osobiste i problem alkoholowy"

Wklejone z:
http://www2.gazeta.pl/mundial/1,31645,842256.html



"Deyna, który w Polsce był niemal całkowitym abstynentem zaczął pić i tracić resztki pieniędzy w kasynach"

Wklejone z:
http://www.pzpn.pl/podstrony/momenty/lu ... dnik=deyna


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 19:33

El_chico_a_Coruna pisze:"Występom na boisku towarzyszyły jednak kłopoty osobiste i problem alkoholowy"

Wklejone z:
http://www2.gazeta.pl/mundial/1,31645,842256.html



"Deyna, który w Polsce był niemal całkowitym abstynentem zaczął pić i tracić resztki pieniędzy w kasynach"

Wklejone z:
http://www.pzpn.pl/podstrony/momenty/lu ... dnik=deyna
Przeczytales caly tekst??To co napisales objawilo sie po odejsciu z Legii do MC i pozniej do USA gdzie zostal okradziony z calego majatku przez menadzera!!!!To co piszesz mialo miejsce po tym jak Deyna sie zalamal!!!Ciekawe gdyby tobie zabrali dobytek calego zycia czy bys nie rozpaczal??!!

Obecnie uznawany za najlepszego zawodnika w historii polskiego futbolu
http://www2.gazeta.pl/mundial/1,31645,842256.html

Dwa miesiące później zginął w wypadku samochodowym na autostradzie w San Diego. Pozostały tylko wspomnienia i żal, że nie poszedł drogą, którą dziś idą jego partnerzy z boiska. Jeszcze dziś pewnie pokazałby młodym jak strzelić gola prosto z rzutu rożnego...

http://www.pzpn.pl/podstrony/momenty/lu ... dnik=deyna[/quote]

Jednak nie byl pijany dzieciaczku to byl wypadek wszyscy o tym wiedza oprocz ciebie!!!

Wiec nie pisz obrazliwych rzeczy na najlepszego Polskiego pilkarza!!!Dobrze ci radze!!!Dla mnie po twoich slowach nie jestes Polakiem!!!!!

Przeczytaj uwaznie te dwa teksty moze dowiesz sie czegos o histori polskiego futbolu!!!I nie pisz wiecej bzdur bo nikt ci racji nie przyznaje!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 19:42

DjJuve pisze:Jednak nie byl pijany dzieciaczku to byl wypadek wszyscy o tym wiedza oprocz ciebie!!!
Na szczescie dociera do mnie polska prasa i kiedy znajde ta "Pilke Nozna" w ktorej to przeczytalem to nie zapomne tu przepisac tego artykulu. I nie pisz do mnie "dzieciaku" bo teraz juz sie nad toba nie zlituje i za obrazanie mnie na privie szybciutko stad poplyniesz.
DjJuve pisze:Wiec nie pisz obrazliwych rzeczy na najlepszego Polskiego pilkarza!!!Dobrze ci radze!!!Dla mnie po twoich slowach nie jestes Polakiem!!!!!
Jasne jestem z Wybrzeza Kosci Sloniowej - Afropolakiem :lol: :lol: :lol:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 19:56

El_chico_a_Coruna pisze:
DjJuve pisze:Jednak nie byl pijany dzieciaczku to byl wypadek wszyscy o tym wiedza oprocz ciebie!!!
Na szczescie dociera do mnie polska prasa i kiedy znajde ta "Pilke Nozna" w ktorej to przeczytalem to nie zapomne tu przepisac tego artykulu. I nie pisz do mnie "dzieciaku" bo teraz juz sie nad toba nie zlituje i za obrazanie mnie na privie szybciutko stad poplyniesz.
DjJuve pisze:Wiec nie pisz obrazliwych rzeczy na najlepszego Polskiego pilkarza!!!Dobrze ci radze!!!Dla mnie po twoich slowach nie jestes Polakiem!!!!!
Jasne jestem z Wybrzeza Kosci Sloniowej - Afropolakiem :lol: :lol: :lol:
Nie strasz,nie strasz!!!Po prostu nie pozwole nikomu obrazac Kazimierza Deyny!!!Nie rob tego to bedzie spokoj!!!Nie znajdziesz takiego artykulu a nawet jesli to ciekawe informacje.Poczytaj troche w internecie o Deynie moze zmienisz zdanie.A napewno nie byl pijany to byl zwykly wypadek!!!Nie zycze sobie zebys pisal takie rzeczy tutaj w domu mozesz sobie takie napisy na scianach robic ale mnie juz nie denerwuj i na Kazimierza Deyne symbol Legii i symbol Polski nie pisz takich rzeczy poniewaz mozesz urazic niektore osoby!!

jestem zadowolony ze przynajmniej w jednej sprawie zgadzamy sie ze .......nie jestes Polakiem!!! :lol: :lol: :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 20:26

Ale ja wcale nie uwazam, ze Deyna nie byl wielkim pilkarzem! Nawet takim moga zdarzyc sie chwile slabkosci...

Kwestia mojego "polactwa" : mowie po polsku, czytam po polsku, kibicuje Polakom, interesuje sie tym co dzieje sie w Polsce. Moja mama jest Polka - jestem na pewno bardziej Polakiem niz np. Olisadebe...


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 20:27

Deyna był wielkim piłkarzem, ale w pewnym sensie Legie przetrzymywała go u siebie i nie pozwolono mu wyjechać z kraju.Gdyby to było możliwe byłby zapewne największym piłkarzem europy.
Interesowały sie nim wielkie kluby i przedewszystkim Włoskie, dokładnie Inter.
Zachowanie Polskich kibiców też było nie do zniesienia.Bo przecież każdy kibic wie, ze nie był za bardzo lubiany na śląsku(ja stamtąd pochodze i mi wstyd).
Na każdym meczu granym w Chorzowie był wygwizdywany.Nie rozumiem jak moża było najlepszego piłkarza polski wygwizdywać.....?
Widocznie jakoś było można.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 20:30

El_chico_a_Coruna pisze:Ale ja wcale nie uwazam, ze Deyna nie byl wielkim pilkarzem! Nawet takim moga zdarzyc sie chwile slabkosci...

Kwestia mojego "polactwa" : mowie po polsku, czytam po polsku, kibicuje Polakom, interesuje sie tym co dzieje sie w Polsce. Moja mama jest Polka - jestem na pewno bardziej Polakiem niz np. Olisadebe...
mysle ze to byla tylko wymiana zdan. za daleko poszedlem mowiac ze nie jestes Polakiem sorry to nie bylo potrzebne!!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 20:32

Ja chyba tez za daleko posunalem sie nie szanujac twoich uczyc do Kazimierza. Tez przepraszam


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2004, 16:34

Ostatnio przeczytalem w gazecie ze w okresie wakacji przy ulicy Lazienkowsiej ma odbyc sie turniej ''Deyna Cup''.Ma przyjechac kilka zespolow z zagranicy.Moim zdaniem to bardzo dobrze ze w ten sposob mozna podziekowac WIELKIEMU POLAKOWI jakim bez watpienia byl Kazik Deyna!!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Misza_18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 106
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2004, 16:51

Deyna byl bez watpienia najlepszym polskim pilkarzem!!! co do tego nikt nie ma watpliwosci i kazdy powinien o tym pamietac :!: faktem jest to ze stal sie symbolem legii ale prawda jest taka ze gral tam tak dlugo tylko dlatego ze owczesne wladzem nie pozwolily mu wyjechac na zachod!! gdyby sytuacja w kraju byla inna Kaziu bylby porownywany bylby teraz do Platiniego, Best'a i innych swietnych pilkarzy :!: :!: mam nadzieje ze doczekamy sie jeszcze godnego nastepcy dla niego :!: 8)


Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2004, 16:55

Nie widzialem za bardzo meczy Deyny tylko sam skroty bo to nie sa za bardzo moje czasy :D ale podam na przykladzie moich rodzicow!! oni go bardzo kochali i szanowali! i dlatego wiem ze byl on Najwiekszym Symbolem Pilki Noznej!!
P.S. Juveluck i El_Chico_La_Coruna nie kloccie sie wiecej w koncu laczy nas ta sama milosc!


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2004, 17:01

Tomusmc pisze:P.S. Juveluck i El_Chico_La_Coruna nie kloccie sie wiecej w koncu laczy nas ta sama milosc!
:?: :?: :?: :?: :?:

Ciekawe o co ci chodzi... Przeciez Juveluck nawet sie nie wypowiedzial w tym temacie :wink: Moze chodzi Ci o DjJuve? Jesli tak to juz wszystko sobie wyjasnilismy 8)

Pozdrawiam


ODPOWIEDZ