Kazimierz Deyna!!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 19:07

juve20 pisze: Na ślaskim go wygwizdali nie tylko dlatego że bł z Warszawy ,ale dlatego że Polacy w meczu z Portugalią grali ciu..... i kibice byli zdenerwowani. Ale nie da się zaprzeczyć ze to najlepszy pilkarz jakiego kiedykolwiei miała Polska reprezentacja.
jasne.. nie tlumacz sie.. a moze raczej mieszkancow swojego regionu. mowisz ze zle grali? bycmoze.. nie ogladalem meczu. fakt jest faktem ze wygralismy i to sie liczy... a i jeszcze mi powiesz ze zle grali szczegolnie wtedy jak deyna byl przy pilce, albo jak strzelil gola bezposrednio z rzutu roznego.. co sie dosyc rzadko zdarza. wtedy byl ryk ze az musialem sciszyc TV.
ehhh.. ta kultura.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 19:21

lipa pisze:
juve20 pisze: Na ślaskim go wygwizdali nie tylko dlatego że bł z Warszawy ,ale dlatego że Polacy w meczu z Portugalią grali ciu..... i kibice byli zdenerwowani. Ale nie da się zaprzeczyć ze to najlepszy pilkarz jakiego kiedykolwiei miała Polska reprezentacja.
jasne.. nie tlumacz sie.. a moze raczej mieszkancow swojego regionu. mowisz ze zle grali? bycmoze.. nie ogladalem meczu. fakt jest faktem ze wygralismy i to sie liczy... a i jeszcze mi powiesz ze zle grali szczegolnie wtedy jak deyna byl przy pilce, albo jak strzelil gola bezposrednio z rzutu roznego.. co sie dosyc rzadko zdarza. wtedy byl ryk ze az musialem sciszyc TV.
ehhh.. ta kultura.
Co tu kryć ??? Na Deynę zawsze na Śląsku gwiżdżeli, buczeli. Widzę że zbyt wyolbrzymiacie tę sprawę.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 19:27

Dario pisze:"Deyna wielkim piłkarzem był" szkoda tylko że urodził się w tamtych czasach, teraz jego kariera napewno potoczyłaby się inaczej.
Popieram, jego największym pechem było to, że grał w pilkę w czasach trudnych. Aż boli, gdy słyszy sie fakt, że o polskiego piłkarza biły się takie potęgi, a on nie dostał szansy, żeby się tam pokazać (podobnie jak Gadosze nie pozwolono na grę w Bayernie Monachium). Był najlepszym polskim piłkarzem, zdecydowanie.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 20:12

Kaziu jeden z najlepszych piłkarzy polskiej piłki noznej oby było jeszcze paru takich


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 21:53

To był bez wątpienia najlepszy Polski piłkarz. Jak patrzę na te mecze z jego udziałem to mi ciarki po plecach przechodzą. On był poprostu the best. KAZIU- szacunek dla Ciebie na zawsze.


Nero

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 00:14

Dziś nie mógłby zrobić kariery bo był niemedialny.
Miałby dziś niską wartość marketingową.
Wtedy to nie miało znaczenia.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 14:52

Nero pisze:Dziś nie mógłby zrobić kariery bo był niemedialny.
Miałby dziś niską wartość marketingową.
Wtedy to nie miało znaczenia.
co ty wróżką jestes, że wiesz jaką by miałą wartośc marketingową :?:
wtedy były takie czasy i style , teraz są inne czasy i style :!: jak na tamte czasy to grał wybornie :!:


Nero

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 10:20

Nie chodzi mi o jego styl gry (tamte mecze wyglądają zabawnie, ale to inna sprawa).
Chodzi mi o jego twarz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 17:15

Co myslicie o Kazimierzu Deynie???Moim zdaniem byl to najdoskonalszy zawodnik jakiego kiedykolwiek Polska miala!!!Symbol Legii!!!Wielka szkoda ze odszedl :cry: Wielki pilkarz,wielki czlowiek!!!

Jezeli chcecie poczytac o tym znakomitym pilkarzu oto link jednej z lepszych stron o Kazimierzu Deynie www.deyna.legia.warszawa.pl/
Jezeli znacie jakies strony piszcie!!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 17:18

Rzeczywiście. Jets także wg mnie the best piłkarzem Polski, ale także jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Porównuje go do Nedveda. Szkoda, że już nie żyje.


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:02

Nie zyje bo sie zabil jadac po pijaku... :? :? :? Tez mi wzor do nasladowania... :? :? :?
A najlepszy polski pilkarz to wedlug mnie Zbigniew Boniek.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:06

Choć Legii nie lubie to Deyna jest człowiekiem, którego uwielbiam. Wielka szkoda, że odszedł :( Myśle, że był ona najlepszym piłkarzem w historii polskiej piłki nożnej
P.S. zły pokój :D


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:22

Zapewne najlepszy polski piłkarz wszechczasów ... Jak widać w świecie tez był uznawany i szanowany - przeciez grał w filmie obok Pele i reszty elity. Na rozwinięcie skrzydeł za granicą zabraniało mu polskie prawo i stan rzeczy w tamtych latach :evil: Aha i mówisz "tez mi wzór do naśladowania" A co powiesz np. o tych którzy naśladują Davidsa ?? Podobno bił żonę ... :evil: I co to tez nie jest wzór do naśladowania. Jednak liczy sie boisko a nie jego życie prywatne ! :!:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:27

El_chico_a_Coruna pisze:Nie zyje bo sie zabil jadac po pijaku... :? :? :? Tez mi wzor do nasladowania... :? :? :?
A najlepszy polski pilkarz to wedlug mnie Zbigniew Boniek.
Jezeli nie wiesz jak bylo to nie pisz bzdur!!! :evil: Za takie cos juz bym cie wywalil z tego forum!!!Obraziles wielkiego pilkarza!!!Ciekawe czy kiedykolwiek byles w Polsce bo Polakiem na pewno nie jestes Deyne szanuje wiekszosc ludzi z naszego kraju!!!A ty sie zaliczas do tych nieudacznikow z Poloni ktorzy przyjechali na Legie i wywiesli transparent Deyny wplecony w gwiazde Zydowska!!!Skompromitowali siebie i swoj klub!Ty piszac takie rzeczy o wielkim czlowieku pokazujesz jak plytki jestes!!!

p.s moze tak ostre slowa nie byly potrzebne ale nie moge patrzec jak ktos obraza znakomitych ludzi!!!Naprawde gosciu mnie wkurzyl i tacy jak on dla mnie nie istnieja!!!Na nastepny raz nie plec bzdur dzieciaczku jak masz pisac cos takiego to lepij wyrzuc komputer przez okno przynajmniej nie skompromitujesz sie!!! :evil:
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2004, 18:41 przez Lypsky, łącznie zmieniany 2 razy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2004, 18:34

El_chico_a_Coruna pisze:Nie zyje bo sie zabil jadac po pijaku... :? :? :? Tez mi wzor do nasladowania... :? :? :?
A najlepszy polski pilkarz to wedlug mnie Zbigniew Boniek.
co ty za pierd..oly opowiadasz!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: to super gracz symbol wszchczasów!!!wtedy polska się liczyla a on się do tego przyczynilł!a ze sie zabil to tylko0 mozemy zalowc!! jak mozesz tak mowic??popatrz na hajto czy inngo waldocha-moze to są wzory??deyna przynajmniej mial klase i umoial grac w pilke!!!!


ODPOWIEDZ