Inter - Juventus (PW)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:39

juz w czwartek, w 4 dni po ciężkim, ale zarazem fatalnym meczu z Romą, gramy rewanż PW z Interem.
Mecz będzie ciężki, tym bardziej po tej porażce z lidze, chce aby Juve zdobyło ten puchar.
Wynik pierwszego meczu chyba nie trzeba przypominać :wink: Może czas na pierwszą wygraną z Interem w tym sezonie :?:
Ja stawiam na 1-2 :? Czy nie jestem zbytnio optymistą :?:

P.S wracając do meczu z Romą. Zdobył ktoś choć punkta w 'typuj wynik' :?


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:48

Szczerze, to bardzo kiepsko widze ten mecz, ale po cichu licze na to, ze Juventus pokaze ze mecz z Roma byl tylko ''wypadkiem przy pracy'' 8)
P.S wracając do meczu z Romą. Zdobył ktoś choć punkta w 'typuj wynik'
Zdobylem cale 4 pkt, za wynik do przerwy(1:0 dla Romy)


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 19:05

mam nadzieje ze w tym meczu zagra Del Piero! musimy zdobyć chociaż puchar Włoch!!!!! ;) Licze na jakieś 2-1 ;) dla Juve of course


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 19:26

ToMeK pisze:Szczerze, to bardzo kiepsko widze ten mecz, ale po cichu licze na to, ze Juventus pokaze ze mecz z Roma byl tylko ''wypadkiem przy pracy'' 8)
P.S wracając do meczu z Romą. Zdobył ktoś choć punkta w 'typuj wynik'
Zdobylem cale 4 pkt, za wynik do przerwy(1:0 dla Romy)
Ja tez wytypowałem dobrze do przerwy i rozstrzygnięcie czyli 4 punkty

Co do meczu z Interem...hmm myśle ze mozemy sie wszystkiego spodziewać. Ale licze na wygraną :?


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 19:42

Po meczu z Romą.... to sie faktycznie można wszystkiego spodziewać jak wspomniał BIGGI!
Ale podkreślam to jush w którymś z rzędu poście, że pozostaje na tylko wiara w naszych piłkarzy.
Nie możemy popełniać prostych błędów w obronie!

PS. Wie ktoś czy gdzieś pokazują ten mecz?


non mollare mai
juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 19:45

Coś mi się zdaje że to nie był telko wypadek przy pracy, to cos trudniejszego do wytłumaczenia.

Jedyna nadzieja w tym że Juve bedzie chciało pokazać że jaszcze stac ich na wygrywanie spotkań, będą chcieli odergać się za ten fatalny mecz.

jestem może optymista, ale obstawiam 2 - 1 dla nas


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 20:01

Trudno być po ostatnich meczach Juventusu optymistą ale ja im dlaje jestem mysle że JUve wygra 3-1 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 20:25

przydałaby się teraz wygrana z Interem. To napewno dobrze wpłynęło by na psychike piłkarzy i...kibiców :D


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 20:57

Sam nie wiem co o tym meczu mam myslec. W sumie bez Toldo to juz co innego, ale jeszcze ten caly ich rezerwowy zagra mecz zycia i bedzie znowu kicha. Licze na geniusz Pavla. Pozostaje nam jedna nadzieja, ze wreszcie powroci ten Wielki Alex Del Piero! Może on nam pomoze. Bo jak nie, to juz nie widzie nadzieji... :cry:


climas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2004
Posty: 115
Rejestracja: 26 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 21:34

Juventus wygra 2:1. Trzeba pokazać, że porażka z Romą to wypadek przy pracy.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 23:04

UlTrAs pisze:przydałaby się teraz wygrana z Interem. To napewno dobrze wpłynęło by na psychike piłkarzy i...kibiców :D
Oj przydało by się... :-D I na nic innego nie liczę jak zwycięstwo nad Interem.. :twisted: Bo jak nie....to.....cóż...będę kibicował Jve dalej :wink: Ale cóż nam zostało...Puchar Włoch i Champions League..myślę że teraz do pucharów się jeszcze bardziej przyłożą :-D


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 23:18

ten mecz pokaze jaki czy juve ma charakter <znaczy co do tego nie mam watpliwosci, ale czy potrafi ten xcharakter pokazac> jesli ptrzegramy to bedzie kiepsko bo wtedy na jkakiekolwiek trofeum w tym sezonie nie ma co liczyc.
oczywiscie licze ze juve pokaze co potrafi i wygra ten mecz. w koncu inter nie jest niepokonany...


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2004, 13:37

Mam nadzieję że ten mecz wygra Juventus, że będzie potrafił otrząsnąć z porażki z Romą
P.S. nie dostałem ani jednego punktu


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2004, 15:58

1.Wątpie czy ktos wytypował wynik końcowy, a jeżeli sie myle to nieźle.
A co do moeczu, to niebyłbym taki przekonany co do zwyciestwa.Przegrana z Romą wszystko mi pomieszała.Więc nie jestem takim optymistą jak przed meczem z Romą.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2004, 17:00

Tak więc czas na rewanż. Już w czwartek możemy zakończyć jedne z rozgrywek. Mecz bardzo trudny. Inter w tym sezonie nam kompletnie nie leży jako rywal... Teraz musimy poprostu wygrać, lub wysoko zremisować. Bez Toldo nasze szanse są większe, jadnak mimo wszystko musimy wzbić się na wyżyny by zagraćw finale. Ja całym sercem wierzę, że nie powiedzileliśmy jeszcze ostaniego słowa w PW i niedługo na naszej koszulce pojawi się 3 gwiazdka :twisted:

Co do typuj wynik. Właśnie w takich meczach niezdobywam pkt. Dlaczego? Bo niepotrafię wytypować wyniku na niekorzyść Juve! Nawet do przerwy :wink: Dlatego moja pozycja robi się coraz niższa.. :wink:


Obrazek
Zablokowany