Ostrzeżenia - pod nazwą

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 18:32

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Wicior pisze:Teraz wiem, że nikt nie jest doskonały.Użytkowników, których uważałem, za idealnych, np.Ti_Amo_Juventus_Dragon czy BIGGI, też popełniają błędy.
ALe cuż należy patrzeć sie na siebie.
Hmm... trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czyli teraz jak ja z Biggi mamy pod nickiem ,,zaszytny'' napis o ostrzeżeniach to już jesteśmy inni? To znaczy , że ktoś ma do nas zmienić stosunek? Tak na marginesie to nikt nie jest doskonały.
Pozatym sam napewno masz świadomośc, że gdyby ostrzeżenia weszły w ruch jak zaczynałeś na forum, to Twoja sytuacja nie byłaby zaciekawa... zresztą sam wiem ,że początki bywają trudne. Ale muszę Ci wicior przyznać, że tak jak na początku popełniałeś błędy tak teraz naprawdę dobrze się prezentujesz na forum ,że tak powiem :wink:
Ja i tak o nikim zdania nie zmienię, poprostu dla mnie wizytówką użytkownika są jego wypowiedzi, po tym mogę sobie wyrobić o nim opinię a nie przez napis ,,ostrzeżenia'' :wink:

No własnie, nikt nie jest doskonały, w juz szczególnie nie JA :D Poza tym to normalne że czasem złapie sie jakies ostrzezenie. A to sie czegos nie zauważyło, a to wdało w dyskusje..... :wink:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 18:42

Wicior pisze:Teraz wiem, że nikt nie jest doskonały.Użytkowników, których uważałem, za idealnych, np.Ti_Amo_Juventus_Dragon czy BIGGI, też popełniają błędy.
ALe cuż należy patrzeć sie na siebie.
Wasnie pptrząc na ciebie zauwazyłem że jakoś my też popełniliśmy błąd i nie dostałes napisu Ostrzeżenia: zaraz to poprawie :P
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Hmm... trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czyli teraz jak ja z Biggi mamy pod nickiem ,,zaszytny'' napis o ostrzeżeniach to już jesteśmy inni? To znaczy , że ktoś ma do nas zmienić stosunek? Tak na marginesie to nikt nie jest doskonały.
Pozatym sam napewno masz świadomośc, że gdyby ostrzeżenia weszły w ruch jak zaczynałeś na forum, to Twoja sytuacja nie byłaby zaciekawa... zresztą sam wiem ,że początki bywają trudne. Ale muszę Ci wicior przyznać, że tak jak na początku popełniałeś błędy tak teraz naprawdę dobrze się prezentujesz na forum ,że tak powiem :wink:
Ja i tak o nikim zdania nie zmienię, poprostu dla mnie wizytówką użytkownika są jego wypowiedzi, po tym mogę sobie wyrobić o nim opinię a nie przez napis ,,ostrzeżenia'' :wink:
Czy że ktoś dostał ostrzęzenie musi o nim zle swiadczyć.
Gożej to wygląda jak ktos ma 10 postów i 2 ostrzeżenia albo
0 postów i jedno ostrzeżenie (a taki delikwent jest:P)

Tak więc nie sądze że pokazanie ilości strzeżeń dango uzytkownika wpłyneło na jego postrzeganie pzez innych forumowiczów.
I tu zgadzam sie z Ti .... Dragon że to co sie pisze -pewnie też jak sie pisze - daje nam mozliwośc wyrobienia oppini o innych .


Obrazek
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 18:48

Tutaj chyba łatwiej dostać ostrzezenie niz napisac mądry post :wink:


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 19:08

Sprawdzilem i faktycznie zawinilem juz po wprowadzeniu nowego regulaminu. A co do amnesti to jest cos takiego przewidziane? No oczywiscie nie po 2 tygodniach, ale np. po 3 miesiacach albo po 200 postach bez wykroczen???


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 21:33

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Wicior pisze:Teraz wiem, że nikt nie jest doskonały.Użytkowników, których uważałem, za idealnych, np.Ti_Amo_Juventus_Dragon czy BIGGI, też popełniają błędy.
ALe cuż należy patrzeć sie na siebie.
Hmm... trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czyli teraz jak ja z Biggi mamy pod nickiem ,,zaszytny'' napis o ostrzeżeniach to już jesteśmy inni? To znaczy , że ktoś ma do nas zmienić stosunek? Tak na marginesie to nikt nie jest doskonały.
Pozatym sam napewno masz świadomośc, że gdyby ostrzeżenia weszły w ruch jak zaczynałeś na forum, to Twoja sytuacja nie byłaby zaciekawa... zresztą sam wiem ,że początki bywają trudne. Ale muszę Ci wicior przyznać, że tak jak na początku popełniałeś błędy tak teraz naprawdę dobrze się prezentujesz na forum ,że tak powiem :wink:
Ja i tak o nikim zdania nie zmienię, poprostu dla mnie wizytówką użytkownika są jego wypowiedzi, po tym mogę sobie wyrobić o nim opinię a nie przez napis ,,ostrzeżenia'' :wink:
Oj kompletnie tego nie zrozumiałeś.Że o kiś napisałem to już musi mi też to wypominać??
To nie była żadna obraza.Chodziło mi o to, ze każdy ma prawo popełnić błąd i tak jak patrze na innych tak dalej na nich patrze, więc to ze ty masz po nickiem opis o ilości ostrzeżeń to nic nie zmienia, nadal jestes taki jaki jestes i mam o tobie wyrobione bardzo dobre zdanie mozna tak powiedzieć :wink: .Tylko dało mi to świadomość o tym, że nawet taki wzorowy użytkownik jak ty kiedyś popełnił błąd.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2004, 21:42 przez Wicior, łącznie zmieniany 1 raz.


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 21:40

El_chico_a_Coruna pisze:Sprawdzilem i faktycznie zawinilem juz po wprowadzeniu nowego regulaminu. A co do amnesti to jest cos takiego przewidziane? No oczywiscie nie po 2 tygodniach, ale np. po 3 miesiacach albo po 200 postach bez wykroczen???
napewo takie coś jak po 200 postach nie wejdzie najwyżej możecie liczyć na amnestie po jakimś czasie.

Tylko jest jeden mankament kto by miał sprawdzać czy komuś nie odjąc ostrzeżenia. Bo chyba żaden z Modów nie był by chętny.

Jedynym wyjsciem było by że każdy forumowicz dbał by o swoje interesy.
Każdy przecież wie że dostał ostrzeżenie i kiedy.

Z tego co pamiętam już to chyba w gronie modów rozważalismy ale w tedy wprowadzono amnestie:) i wątek sie skączył.

Czy to zostanie wprowadzone nie wiem porusze ten wątek w pokoju Modów i zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2004, 21:52 przez OskarG, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 21:49

Oskar8 pisze:
El_chico_a_Coruna pisze:Sprawdzilem i faktycznie zawinilem juz po wprowadzeniu nowego regulaminu. A co do amnesti to jest cos takiego przewidziane? No oczywiscie nie po 2 tygodniach, ale np. po 3 miesiacach albo po 200 postach bez wykroczen???
napewo takie coś jak po 200 postach nie wejdzie najwyżej możecie liczyć na amnestie po jakimś czasie.

Tylko jest jeden mankament kto by miał sprawdzać czy komuś nie odjąc ostrzeżenia. Bo chyba żaden z Modów nie był by chętny.

Jedynym wyjsciem było by że każdy forumowicz dbał by o swoje interesy.
Każdy przecież wie że dostał ostrzeżenie i kiedy.

Z tego co pamiętam już to chyba w gronie modów rozważalismy ale w tedy wprowadzono amnestie:) i wątek sie skączył.

Czy to zostanie wprowadzone nie wiem porusze ten wontek w pokoju Madów i zobaczymy.

No tak, rzeczywiscie kto by tego pilnował......to chyba najlepszym pomysłem jest amnestia co jakiś czas.....

Przydała by sie jakoś niedługo :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 21:52

Wicior pisze: Oj kompletnie tego nie zrozumiałeś.Że o kiś napisałem to już musi mi też to wypominać??
Czy kompeltnie niezrozumiałem..hmm... chyba trochę wygórowane stwierdzenieco.
Co takiego Ci wypomniałem?

Wicior pisze: To nie była żadna obraza.Chodziło mi o to, ze każdy ma prawo popełnić błąd i tak jak patrze na innych tak dalej na nich patrze, więc to ze ty masz po nickiem opis o ilości ostrzeżeń to nic nie zmienia, nadal jestes taki jaki jestes.Tylko dało mi to świadomość o tym, że nawet taki wzorowy użytkownik jak ty kiedyś popełnił błąd.
Nie odebrałem tego jako obrazę, przecież nic w Twojej wypowiedzi nie dało mi podstaw by czuć się urażonym.
Dobrze, że nadal patrzysz na to jak wcześniej.
Błąd? Heh popełnia go każdy człowiek w życiu... tacy już jesteśmy...

Wicior pisze: Boisz sie do tego przyznać??
Bać się przyznać do błędu :?: Ojj nieiwem jakie miałeś podstawy by to napisać :? Nigdy nie boję się przyać do błędu! Wogóle niewiem o jaki błąd Ci chodzi, o ten , za który dostałem ostrzeżenie? Heh a czy do kogoś mam o to pretensje? Powiedziałem wcześniej ( może przeczytałeś), że zdaję sobie sprawę, że popełniłem błąd i wiem , że ZA GŁUPOTĘ ZAWSZE TRZEBA ZAPŁACIĆ


Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 22:31

Dobrze, zakończmy już tą wymiane opini.To nie ma najmniejszego sensu.Bo akurat ja i ty z 2447-miu użytkowników musimy sie tymi opiniami wymieniac.
Przepraszam za moje niechciane(być moze przypadkowe)wypowiedzi.
Wszyscy popełniają błędy i przy tym pozostańmy.


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2004, 02:50

Oskar8 pisze:
El_chico_a_Coruna pisze:Sprawdzilem i faktycznie zawinilem juz po wprowadzeniu nowego regulaminu. A co do amnesti to jest cos takiego przewidziane? No oczywiscie nie po 2 tygodniach, ale np. po 3 miesiacach albo po 200 postach bez wykroczen???
napewo takie coś jak po 200 postach nie wejdzie najwyżej możecie liczyć na amnestie po jakimś czasie.
LOL, cos jak odpuszczenie grzechow raz na jakis czas :?: :wink:
Pomysl niezly, bedzie szansa sie zrehabilitowac w oczach "gory" 8)

Oskar8 pisze:Czy to zostanie wprowadzone nie wiem porusze ten wątek w pokoju Modów i zobaczymy.
Ok, czekamy na zdanie Adminow i Moderatorow.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 15:16

Martinek_19 pisze:Tutaj chyba łatwiej dostać ostrzezenie niz napisac mądry post :wink:
Niestety racja :?


A propo to pomysł z kartkami jest super :) Ale 3 żółte kartki pod moja nażwą hehe .. :evil: :oops:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 15:29

BVB pisze:
Martinek_19 pisze:Tutaj chyba łatwiej dostać ostrzezenie niz napisac mądry post :wink:
Niestety racja :?
Co w tym dziwnego? I o kim to świadczy?


Obrazek
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:16

Martinek_19 pisze:Tutaj chyba łatwiej dostać ostrzezenie niz napisac mądry post :wink:
Bzdura... Jak sie zna regulamin to nie ma wielu ostrzezen vhyba, ze przypadkowo... Wczoraj widzialem jakiegos kolesia ktory ma 4 posty i 2 ostrzezenia... :roll: :roll: :roll:


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:20

El_chico_a_Coruna pisze:
Martinek_19 pisze:Tutaj chyba łatwiej dostać ostrzezenie niz napisac mądry post :wink:
Bzdura... Jak sie zna regulamin to nie ma wielu ostrzezen vhyba, ze przypadkowo... Wczoraj widzialem jakiegos kolesia ktory ma 4 posty i 2 ostrzezenia... :roll: :roll: :roll:
no bo nowi (zazwyczaj młodzi) zazwyczaj nie czytaja regulaminu i chca na początku już zaszpnować, że umieją uzywać wulgaryzmów (chociaż nie zawsze nawet rozumieją ich znaczenie) i dostają ostrzeżenia... :D :wink:


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:22

A teraz pytanie do moderatorow - czy jest sens trzymania na forum ludzi , ktorzy byli tu ostatnio 4 miesiace temu, albo tacy ktorzy zarejestrowali sie wiek temu i maja np. 5 postow? Bo liczba ponad 2300 czlonkow forum lekko mnie zaskoczyla...


ODPOWIEDZ