Kto z numerem 10 najlepiej grał w juve?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Kto z numerem 10 najlepiej grał w juve?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 09:41

Ciężka sprawa... Futbol się na przestrzeni lat niesamowicie zmienił. Kiedyś w piłce liczyły się inne cechy a dzisiaj inne.Trudno porównywać piłkarzy takich jak Del Piero i Baggio do Platiniego i Bonipertiego. Dla mnie każdy z nich był/jest zawodnikiem wybitnym. Każdy z nich to człowiek, który już na zawsze zapisał się złotymi literkami w historii JUVE. Jeśli mam wybierać, to oczywiście Alex. Ale tak jak mówię... Pozostała trójka mu specjalnie nie ustępuje. Powiedziałbym nawet, że Platini i Boniperti to ta sama klasa co Del Piero, ale jego wybieram za to co znaczy dla Juvntusu. Za to, że jest z nami od zawsze i będzie do końca. ABSOLUTNIE się nie zgadzam z Juveluckiem, że Alex i Platini to piłkarze z zupełnie innej półki. :naughty: Inna półka to np Zalayeta i Treze. I w takim wypadku określenie "inna półka" sprawdza się idealnie. Ale Alessandro Del Piero NICZYM nie ustępuje Platiniemu !!!!!

A ta swoją drogą... Fajnie, że "dziesiątki" są u nas zawsze wybitne. Patrzcie np na takie pomyłki z numerem 9. Inzaghi, Ibra... Błeeee.... Może warto całej jedenastce dawać dyche??? :smile:


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 09:48

Hehe.. Gregor, koncowe zdanie mi sie podoba, :D chociaz nie do konca bo gralo kilku swietnych pilkazy z Tym numerem kiedys w Juve... a co do sondy, to wybralem Alexa... ze wzgledu na to jak dlugo jest oddany Naszemu klubowi, za to ile strzelil wspanialych bramek nie mowiac jush o asystach i glownie przez to ze nie opuscil tonocego statku i zachowal sie niczym Kapitan ze statku Titanica... z ta roznica ze Juve nie zatonie NIGDY !! :-D
Pamietajcie, z Dna jest sie latwiej odbic i tak bedzie w przypadku Naszego kochanego Juve! Pzdr ! :)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Martin10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2006
Posty: 32
Rejestracja: 23 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 11:23

Ja zaznaczyłem Alexa. Jestem młodym kibicem i nie pamiętam czasów Platiniego i Bonipertiego (mało tego, wtedy mnie jeszcze na świecie nie było). Z opowiadań wiem że grali genialnie (szczególnie Platini), byli królami strzelców serie A. Wiem też że Francuz pare razy zdobył złotą piłke. Dlatego że Alex gra w obecnych czsach, mogąc go podziwiać zaznaczyłem jego. Ale mówię odrazu że gdybym widział na własne oczy jak grają pozostali to być może zagłosowałbym na kogoś innego. A co do Roberto Baggio to ten zawodnik też zrobił na mnie wrażenie chociarz już nie w barwach JUVE.


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 14:53

Nie powinno być żadnych wątpliwości ! ALESSANDRO DEL PIERO ! Napastnika rozlicza się z strzelonej liczby bramek a w tym przoduje nasz kochany Alex. Więc zaznaczyłem DP. Jest on prawdziwym sercem drużyny. Najlepszy strzelec w histori Juve i prawdziwy przywodca. Skończyłem ...

Niektórzy chyba nie zrozumieli zadanego pytania, ponieważ piszą o wspaniałem grze w reprezentacji itd. Tutaj chodzi o gre w JUVENTUSIE.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
BOROPUNK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2004
Posty: 24
Rejestracja: 15 września 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 14:58

ja zaznaczyłem Roberto ponieważ tylko jego i ADP miałem okazje w swoim życiu widziec gdy grają WEDŁUG MNIE Roberto był piłkarzem wszechstronniejszym niż obecnie jest Del Piero co do talentu to nie wiem który z nich posiadał wiekszy ale WG mnie RB miał w sobie to coś, potrafił wprost magicznie improwizować i dlatego uważam że to on zasługuje oczywiście z tej dwójki na miano lepszego. Nie brałem pod uwage przywiązania do klubu tylko hm "jakość" grania w piłke bo o to prxzecież w tej ankiecie chodziło.


Punk jest Brudas punk jest śmieć punk nie umarł PUNX NOT DEAD!!!!!!
juve1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 15:11

Alexowi daleko do Platiniego a to dobre sobie :lol: chyba ze z Turynu do Francji to sie zgodze a tak to bzdury tu piszecie zreszta nie ma co porownywac "biegowego" football'u lat 80' do gry technicznej dzisiejszej dlatego na czele 10 Juve Alex i Roberto :)


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 15:35

Ale się dyskusja zrobiła.
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym graczem był Platini - kapitalnie wyszkolony technicznie zawodnik.
Jedyny zawodnik w historii któremu udało się zdobyc trzy razy z rzędu Złotą Piłkę - wyczyn naprawdę niesamowity.
Napastnika rozlicza się z bramek - fajnie, lepiej wszystko sprowadzić do suchej liczby, tym się łatwo da określić kto był lepszy :/
Może Treze też jest lepszy od Platiniego?


Dirty mind
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 16:55

Ja Juve kibicuję od 96r. , i za mojego życia oglądałem tylko Alexa w akcji, a gra Platiniego, Baggio jest całkiem obca, ponieważ aby oceniać gracza trzeba widzieć jego grę i pożytek dla klubu. Oczywiście Del Piero jest dla mnie idolem, niemalże Bogiem, więc też na Niego postawię mój głos.


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 17:59

Venomik pisze:Ale się dyskusja zrobiła.
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym graczem był Platini - kapitalnie wyszkolony technicznie zawodnik.
Jedyny zawodnik w historii któremu udało się zdobyc trzy razy z rzędu Złotą Piłkę - wyczyn naprawdę niesamowity.
Napastnika rozlicza się z bramek - fajnie, lepiej wszystko sprowadzić do suchej liczby, tym się łatwo da określić kto był lepszy :/
Może Treze też jest lepszy od Platiniego?
Trezeguet nie gra z "10" więc nie możemy go porównywać. :prochno:
Gra Platiniego jest mi obca... a Alex jest dla mnie idolem. Platini zdobył wiele sukcesow z Juve ale DP nie jest wcale gorszy:D


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 18:02

A piszcie sobie co chcecie ... i tak w ankiecie wygra Alex :lol:
BO JEST LEPSZY !!! Osiągnął znacznie więcej w piłce, został klubowym Mistrzem Europy i Świata, Piłkarskim Mistrzem Świata :bravo: , ale nie bede się tu rozpisywał...bo Jego najwieksze osiągniecie to coś o czym Platini nie mógłby nawet pomażyć...ma za sobą wszystkich (zdrowo myślących :whistle: ) kibiców JUVE na świecie...takiego uznania , poparcia i miłości fanów nie zdobył i nie zdobędzie nigdy nikt. :ok: A jego charyzma i charakter to więcej niż nieziemskie umiejętnosci, które wiele razy dawały Juve zwyciestwa w przegranych meczach...Ale dla niektórych nazwisko Platini - mówi wszystko :rotfl: ...śmiechu warte, on stanowi jedynie 70 % wartości Alessandro Del Piero - prawdziwej jedynie-niepowtarzalnej 10. :dance: :dance: :dance:

P.S. nr. 10 będzie zastrzeżony po zakończeniu kariery Alexa...i zobaczycie wtedy czy nie mam racji :ball:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 18:15

a Juve kibicuję od 96r. , i za mojego życia oglądałem tylko Alexa w akcji, a gra Platiniego, Baggio jest całkiem obca, ponieważ aby oceniać gracza trzeba widzieć jego grę i pożytek dla klubu.
Wobec tego powinieneś poprosić o dodatkową opcję w ankiecie: 'Nie wiem" albo wstrzymać się od głosowania.
Takie jest moje zdanie.
Gdy mnie ktoś spyta: "Która dziewczyna jest bardziej sympatyczna: Ania, Monika czy Kasia" a ja nie znam żadnej Moniki czy Kasi to powiem po prostu: nie wiem, nie mam pojęcia.

Alex został mistrzem świata.
Perotta także. De Rossi też. Czy to czyni tę dwójkę graczy lepszych od (powiedzmy) lamparda, który może się pochwalić jedynie osiągnięciami na krajowym podwórku? Taka licytacja na trofea, w których grac jest tylko małym elementem (zwłaszcza Alex podczas ostatnich MŚ był niestety postacią drugoplanową w kadrze) jest z góry błędna.
Jeśli 10-tka zostanie zastrzeżona po zakończeniu kariery Alexa to przynajmniej jeszcze jeden numer powinien zostac zastrzeżony. Zgadnijcie który. Jeśli nie przychodzi Wam szybko nazwisko do głowy to lepiej zapoznajcie się z historią Juve i naszymi byłymi graczami, nim zaczniecie strzelać ikonki :rotfl: obok nazwiska Platiniego :/


Dirty mind
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 18:44

Tom A Juve pisze:P.S. nr. 10 będzie zastrzeżony po zakończeniu kariery Alexa...i zobaczycie wtedy czy nie mam racji :ball:
Byłoby to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> posunięcie. To tak jakby umarł :roll:


Co do pozostałej częsci posta Tom A Juve to nawet nie warto komentować. Dziwie się, że Ty wogóle kojarzysz takie nazwisko jak Platini skoro Twoje życie kręci się tylko i wyłącznie wokół Del Piero. Obłęd.

Wyniki ankiety nie są dla zaskoczeniem. Na forum jest niestety więcej takich ludków jak ten w/w.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 18:57

ja zagłosowałem na Alexa bo to poprostu świetny piłkarz i to chyba pod każdym względem no a oprócz tego najlepszy strzelec w histori no i z tego co się orientuję to niedługo może mieć na swoim koncie najwięcej występów w histori Juve (brakuje mu ok 70)
mało tego jeśli uda mu się to osiągnąć to już raz to pisałem ale napisze jeszcze raz jak Alex skończy piłkarską karierę to marzy mi się aby nikt w Juve nie mógł np przez 10 lat występować z "10" na plecach bo najlepszych trzeba wynagradzać :!:
Venomik pisze:Wobec tego powinieneś poprosić o dodatkową opcję w ankiecie: 'Nie wiem" albo wstrzymać się od głosowania.
to z Twojej wypowiedzi z kolei wynika że o taką opcję powinno poprosić ok 99% userów tego forum bo śmiem twierdzić że tyle włąśnie ludzi nie pamięta czasów jak Platini grał w Juve
takie jest moje zdanie
Gregor del Ptasior pisze:A ta swoją drogą... Fajnie, że "dziesiątki" są u nas zawsze wybitne. Patrzcie np na takie pomyłki z numerem 9. Inzaghi, Ibra... Błeeee.... Może warto całej jedenastce dawać dyche???
mam nadzieję że nie mówiłęś tego poważnie bo ja bym nadal chciał żeby (mimo swojego wieku) Inzaghi grału Nas przyjął bym go z otwartymi ramionami
takie jest moje zdanie
Ultras pisze:Byłoby to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> posunięcie. To tak jakby umarł :roll:
czyli uwazasz że coś takiego należy się tylko wtedy gdy jakiś piłkarz umarł :?: to by włąśnie było <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bo wtedy w Juve brakowałoby wolnych numerów :whistle:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 19:18

mateo369 pisze:
Ultras pisze:Byłoby to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> posunięcie. To tak jakby umarł :roll:
czyli uwazasz że coś takiego należy się tylko wtedy gdy jakiś piłkarz umarł :?: to by włąśnie było <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bo wtedy w Juve brakowałoby wolnych numerów :whistle:
Tak trudno się tego domyślić, że chodzi o piłkarzy, którzy umarliby jeszcze podczas swojej kariery w Juve? Tak jak to już było w wielu przypadkach (patrz Foe w ManC). :roll:
W innym przypadku zastrzeżenie numeru moim zdaniem jest głupotą.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 19:38

mateo369 --> Mówiłem to jak najbardziej poważnie. Inzaghiego NIGDY nie lubiłem. Wiecznie symuluje faule robiąc przy tym te krzywe usta i ręce złożone jak do modlitwy... Ja bym go nie przyjmował z otwartymi ramionami. Niech se siedzi w tym mediolanie.


ODPOWIEDZ