Kto z numerem 10 najlepiej grał w juve?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Kto z numerem 10 najlepiej grał w juve?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 11:27

Tych pilkarzy trzebaby ustawic w kolejnosci Platini- Del Piero- Baggio- Bonipetri.

Platini to legenda Juve, Del Piero tez nia bedzie :) Niewiele mu brakuje do Platiniego... :)


Fedo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 73
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 11:31

Myślę że najlepszy był Platini choć cała reszta z Del Piero na czele jest bardzo niedaleko :D


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 12:31

Fedo pisze:Myślę że najlepszy był Platini choć cała reszta z Del Piero na czele jest bardzo niedaleko :D
Alessandro Del Piero jest jeszcze bardzo daleko za Michelem i nigdy go nie dogoni...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 12:39

Dionizos pisze:
Fedo pisze:Myślę że najlepszy był Platini choć cała reszta z Del Piero na czele jest bardzo niedaleko :D
Alessandro Del Piero jest jeszcze bardzo daleko za Michelem i nigdy go nie dogoni...
Widze Dionizy ze pod moja nie obecnosc kontynuujesz walke z glupota i kompletnym nie obeznaniem w temacie ktora zapoczatkowalem dawno temu 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 13:07

Najbardziej wszechstronny a do tego nie ustepujący umijętnosciami pozostałym panom to Alex. Tylko i wyłącznie. A do tego przywiązaniem do klubu zasługuje na 1. miejsce.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 13:24

Największym geniuszem był Michel Platini ,wiele sukcesów ,wierny klubowi ,arcymagik ,geniusz .Alex ma jeszcze dosyć długą drogę do przejscia ,aby mu dorównać .Gdyby nie ta przeklęta kontuzja z 1998 wierze że by mu dorównał.Jednak to również wspaniały piłkarz ,wiele sukcesów , wierny klubowi ,ale tylko magik.


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 13:46

Mój idol Baggio był poprostu najlepszy


Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 13:52

climas pisze:Del Piero jest najlepszy.
dokładnie ale Baggio Tez niczego niebrakuje


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 14:10

Bakuś pisze:
climas pisze:Del Piero jest najlepszy.
dokładnie ale Baggio Tez niczego niebrakuje
Widać, że nie macie pojęcia o piłce nożnej :? . Na pewno Alex i Baggio nie byli najlepsi z numerem 10 w Juve. Za to Bonipertiego niz anm, bo go nie widziałem, ale Platini był geniuszem. Jako jedyny piłkarz 3 razy pod rzęd zdobył Złotą Piłkę, w 1984 roku praktycznie sam poprowadził reprezentację Francji do Mistrzostwa Europy. Prawdopodobnie był najlepiej wyszkolonym technicznie piłkarzem w historii futbolu. Alexowi i Roberto jeszcze bardzo dużo brakuje, że dorównać Francuzowi.


:roll:
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 17:52

hania pisze:Najbardziej wszechstronny
Zalezy jak interpretuje sie slowo wszechstronny. Bo jezeli chodzi o negatywne tego slowa znaczenie, to DP jest mistrzem. Potrafi zawiesc zaufanie, nawalic w najwazniejszym momencie i nie sprostac presji.
a do tego nie ustepujący umijętnosciami pozostałym panom to Alex. Tylko i wyłącznie.
No tak, umiejetnosci to on zgubil juz jakis czas temu.
A do tego przywiązaniem do klubu zasługuje na 1. miejsce.
Ktory z jego wielkich poprzednikow nie byl przywiazany do klubu? Baggio, ktorego sie pozbyto, zeby zrobic miejsce kilku sezonowej gwiazdce? Platini, ktory zakonczyl w Juve kariere i do dzisiaj jest wielkim fanem naszego teamu? A moze Boniperti, ktory przez 19 lat byl naszym prezydentem?
Chcialem tez zauwazyc, ze to przywiazanie do klubu najlepiej DP nie wychodzi. Jego fani go wygwizduja :D a on sam gra jak gra, czyli po prostu sie osmiesza. Nie przypominam sobie, zeby w przypadku pozostalych, ktorys fan sie do tego posunal.


PiterDP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2004
Posty: 18
Rejestracja: 31 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 19:10

[quote="Dionizos"]Chcialem tez zauwazyc, ze to przywiazanie do klubu najlepiej DP nie wychodzi. Jego fani go wygwizduja :D a on sam gra jak gra, czyli po prostu sie osmiesza. Nie przypominam sobie, zeby w przypadku pozostalych, ktorys fan sie do tego posunal.[/quote]


Jeśli ktoś jest fanaem Alexa to go nie wygwizduje, a jeśli go wygwizduje to nie jest jego fanem. Na jakiej podstawie twierdzisz że sie ośmiesza! pewnie widziałeś dwa mecfze z jego udziałem. pierwszy to był najlepszy mecz jego życią a drugi najgorszy...
i teraz porównujesz te dwa mecze i wyszło ci to co wwyszło
Jak śmiesz obrażać Symbol i grającą Legende twojego niby to ukochanego klubu! jak czytam czasami twoje wypowiedzi to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...

Wracając do tematu bez wątpienia najlepszy był Platini, Del Piero byłby tuż za nim gdyby nie kontuzje, a tak jest daleko z tyłu, R. Baggio był świetny ale [b]według mnie[/b] mniej utalentowany od Alexa, a o Bonipertim nie będe nic mówił bo mało go znam.[quote][/quote]


CZY WYGRYWASZ, CZY TEŻ NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ, W SERCU MOIM JUVE, NA DOBRE I NA ZŁE!!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 20:06

PiterDP pisze:Jeśli ktoś jest fanaem Alexa to go nie wygwizduje, a jeśli go wygwizduje to nie jest jego fanem.
Albo sie po prostu przestaje byc jego fanem. Nie sadze tez zeby ktos przychodzil na DA dla niego. Oni tam sa dla Juve, a jak dzieki komus juve znowu przegrywa, to normalne, ze fani traca cierpliwosc.
Na jakiej podstawie twierdzisz że sie ośmiesza! pewnie widziałeś dwa mecfze z jego udziałem. pierwszy to był najlepszy mecz jego życią a drugi najgorszy...
i teraz porównujesz te dwa mecze i wyszło ci to co wwyszło
Jezeli chcesz z kims pogadac, to nie zakladaja z góry, ze zrobil rzeczy, o ktorych zrobieniu przez niego, nie masz pojecia :D . Skad mozesz wiedziec ile spotkan Alexa obejzalem? Z tego co widze(czytam), to obejzalem ich duzo wiecej niz ty, czy Twoja kolezanka Hania, ktora tak jak ty nadal zyje spotkaniami z 98 roku.
Jak śmiesz obrażać Symbol i grającą Legende twojego niby to ukochanego klubu!
Dla mnie Alex DP nie jest nikim wiecej, jak jednym z graczy.
jak czytam czasami twoje wypowiedzi to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...
Mam nadzieje, ze Rybeq sie nie obrazi, jezeli uzyje jego tekstu: Radze Ci zmądrzeć!
R. Baggio był świetny ale według mnie mniej utalentowany od Alexa, a o Bonipertim nie będe nic mówił bo mało go znam.
Cale szczescie Twoja smieszna opinia nie ma na nic wplywu. Nie znasz Bonipertiego? Ty smiesz mi mowic cos o milosci do Juve?


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2004, 22:52

popieram dionizosa, ktory przyjal bardzo obiektywna pozycje w omawianej sytuacji del piero. na ogol jestem przyzwyczajony, ze fani go slepo bronia, jednak doceniam rowniez i takie podejscie, ktore objawia nam dionizos.

nie ma co ukrywac. lata, kiedy alex byl 'cudownym dzieckiem turynu' juz dawno minely. przelecialo juz kilka lat i tym samym sam zawodnik doznal sporej przemiany. to nie jest juz mlodzian od ktorego wszyscy oczekiwali nieziemiskich zagran, goli. to juz jest o wiele dojrzalszy zawodnik, ktory juz nie fascynuje swoja dyspozycja tak jak kiedys. mozliwe, ze w dalszym ciagu ten gracz jedzie na famie z przeszlosci. jak jednak byscie go nie krytykowali, on ma w sobie to magie, w ktorej zakochala sie wiekszosc kibicow starej damy. nie przecze, ze rowniez jestem zwolennikiem jego talentu. wciaz marze o chwilach chwaly z nim w roli glownej. lecz jak sam dionizos zaznacza - 'cierpliwosc musi kiedys sie wyczerpac'. dlatego pomimo wielkiej sympatii do jego osoby, staram sie byc OBIEKTYWNY. a w takim ukladzie alex wypada zupelnie szaro. nkt nie jest przeciwko niemu, jednak on musi swoja gra udowodnic, ze marzenia jego fanow nie sa jedynie absurdem.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Cosgeppos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 1
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 00:46

Good news


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 09:11

Temat brzmi "Kto z numerem 10 najlepiej grał w Juve?" napisane jest "grał" biorac to pod uwage wybrałbym Platiniego, ale wiedzac o co Ci chodzi zaznaczylem oczywiście Del Piera :D Alex jeszcze gra i jest najlepszy !! :D


FORZA ALESSANDRO DEL PIERO :!: :!: :!:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
ODPOWIEDZ