Pamiętacie Attilio Lombardo??

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 13:48

Fajne miał włosy, cos w stylu Zidene :D :D :D :D :D
A tak wogóle to on teraz już chyba niegra nie?????


<Juventus Semper Fidelis>
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 13:57

Lombardo był bardzo ciekawym graczem,przez jakis czas związał sie także z Juventusem 8) Zawsze intrygował mnie jego orginalny wygląd;wydawało się,że jest panem w średnim wieku :wink: Lombardo grał przed laty wraz z Viallim,Vierchowodem w Sambdorii,z którą dotarł do finału Ligi Mistrzów(przegrana z barceloną 1-0).Potem cała trójka trafiła do Juventusu i w 96 roku zdobyli oni Puchar Europy(w składzie Juve był wtedy także Jugovic,który miał za soba krótka przygode z Sambdorią).Lombardo grał na pozycji leweskrzydłowego,czasem był ustawiany w ataku,miał za sobą kilka wystepów w kadrze narodowej.Był to ofensywny gracz,który potrafił zagrac efektownie i co ciekawe przez pewien czas w swojej karierze trenował Crystal Palace,w którym jednocześnie grał.Po przygodzie w Anglii Lombardo wrocił do Włoch a konkretnie do Lazio gdzie był solidnym rezerwowym.Z tego co wiem ostatnie chwile swojej kariery piłkarskiej spędził w Sambdorii Genua kiedy ta grała jeszcze w SerieB.
A oto zdjęcie tegoz przystojniaka dla młodszych fanów,którzy go nie kojarzą: http://www.forza-juventus.com/images/lombardo.jpg


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 16:49

BIANCONERI pisze: A oto zdjęcie tegoz przystojniaka dla młodszych fanów,
Ten typ urody do gustu przypadl chyba tylko tobie :D
A co to samego Lombardo tak jak wspomnial Bianconeri, kariere zakonczyl w drugoligowej wowczas Sampdori, gdzie spedzil sezony 00/01 i 01/02
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2004, 20:25 przez juveluck, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 21:38

pamiętam go i chodź nie wiem czemu nie dażyłem go zbyt dużą sympatią :?


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2004, 02:23

Ja też go pamiętam... przez mgłę ale pamiętam.Czy dażyłem go sympatią? Pewno był dla mnie obojętny jeśli nie zapadł mi w pamięć...


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2004, 19:57

Pamiętam go. Przepadałem za nim. Ale nie płaczę po nim.


I need a girl that I can train.
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lutego 2004, 20:24

Też jak przez mgłe.Na początku Go nawet nie kojerzyłem ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi trochę mi się przejaśni.ło.


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2004, 20:33

A ja go pamietam bardzo dobrze i zawsze go lubilem i chyba bardziej ze wzgledu na image niz styl gry :) Pamietam tez go potem jak grywal czasem w Lazio


Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2004, 21:01

ja też go pamiętam dość dobrze, i z Lazio i z Juve, ale tego że skończył kariere w Sampdorii nie wiedziałem, w sumie to miał już swoje lata...


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2004, 22:01

Kojarze tego piłkarza. W ostnich latach grania w Juve czesto trener wpuszczał go pod koniec gry.


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 17:11

Mi nim przeczytalem posty w tym temacie świtalo tyllko jego nazwisko oraz to ze byl ofensywnym zawodnikiem :wink: .......


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2004, 14:59

Co tu duzo mowic? byl pelnowartosciowym czlonkiem wielkiego Juventusu. Jezeli dobrze pamietam strzelil nawet bramke na Parc De Princes PSG w meczu o Superpuchar Europy. Wowczas rozgromilismy zdobywce PZP z roku 96' az 6-1!!!. Lombardo byl wyrozniajacym sie graczem w tym spotkaniu. Wszak mimo wszystko byl to bardzo prestizowy mecz. Paris Saint Germanin cieszylo sie wielka chluba w owczesnej Europie i taki wynik swiadczyl o wielkiej klasie Bianconerich. aloha ;).


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2004, 09:31

Jasne, że go pamiętam. Właśnie miałem zakładać ten sam tamat. Najbardziej zapamiętałem go z meczu PSG-Juve(1-6) kiedy wszedł na boisko przy stanie 1-3 czy 1-4 i walnął dwa gole. Zawsze był łysy i miał strzasznie nieopaloną czache. Fajnie to wyglądało. Był spoko gość


Forza Squadra Bianconera
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 14:09

Pavel87 pisze:Jasne, że go pamiętam. Właśnie miałem zakładać ten sam tamat. Najbardziej zapamiętałem go z meczu PSG-Juve(1-6) kiedy wszedł na boisko przy stanie 1-3 czy 1-4 i walnął dwa gole. Zawsze był łysy i miał strzasznie nieopaloną czache. Fajnie to wyglądało. Był spoko gość
Lombardo strzelił tylko jednego gola - w 83 minucie meczu na 1:5. Ja go lubiłem, pewnie dlatego, że był zawodnikiem JUVE :)


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 13:57

Nie znałem go.. Bianconeri dzięki że podrzuciłeś fotke, chociaż mogłem zobaczyć jak wyglądał.. Jak dla mnie to przypomina mi Wieszczyckiego :)
Pzdr


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
ODPOWIEDZ