Pamiętacie Attilio Lombardo??

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Krupy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 16:31

BIANCONERI pisze: A oto zdjęcie tegoz przystojniaka dla młodszych fanów
kurde on jest jeszcze brzydszy niż Colina .... co za potwór

Odpisuj konkretnie na dany temat. To nie konkurs piękności. Pytanie brzmiało inaczej...


ObrazekObrazekObrazekObrazek
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 17:05

Pamietam go jak grał w Lazio


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Zygi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2004
Posty: 17
Rejestracja: 06 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 17:57

Lombardo byl bardzo solidnym pomocnikiem, napewno to nie byl wirtuoz ale gracz an ktorego zawsze mozna bylo liczyc jako rzemieslinka. co do wygladu to faktycznie bardzo charakterystyczny przez co zawsze wygladal na starszego niz w rzeczywistosci, jak go pierwszy raz zobaczylem to bylem bardzo zdziwiony kto to taki....
a odrazu przypomnialo mi sie cos jeszcze ciekawego[a moze nie] Atillo mial brata[tak mi sie wydaje poniewaz nazwisko to samo, wyglad zblizony i cos kojarze wlasnie ze byli bracmi] przyznam szczerze ze nie pameitam imienia, moze kiedys sie przypomni, ale o ile pamietam to walsnie gral on w rep. Szwajcarii - moze ktos bardziej zorientowany przyblizylby to, jak to sie stalo ze rodzeni bracia [chyba ze nimi nie byli i cos mi sie namotalo] wybrali 2 inne reprezentacje narodowe, pomimo ze obaj bardzo dlugo grali w Serie A.


Nemo Me Impune Lacessit ...
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 18:51

Oczywiście że pamiętam Lombardo, byl do bardzo dobry zawodnik i dazylem go sympatia.Pamiętam że rozegral bardzo dobry mecz w półfinale LM w 1997 roku z Ajaxem na Delle Alpi(4:1) i chyba nawet strzelił jedną z bramek.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 22:02

Razem z bratem nazywaliśmy go "Bombardo" nie wiem dlaczego :P . Może komentator go tak kiedyś nazwał :?: Co do jego gry: niestety, ale nie pamiętam ani jednego jego występu :(


jachu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2004
Posty: 8
Rejestracja: 30 września 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 23:49

Pamiętam tego zawodnika między innymi (a może przede wszystkim) z racji jego charakterystycznego wyglądu. Zapadł mi w pamięć ponieważ swego czasu miałem na ścianie plakat Squadra Azzura z Tornoi di France z 1997 roku, bodajże z meczu z Brazylią (było chyba 3:3) właśnie z Lombardo w wyjściowej jedenastce.


ODPOWIEDZ