Pamiętacie Dimasa??

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 15:59

Ja osobiście poznałem go w fifie 98 ale nie widziałem go w akcjii.
Wiecie jak on grał??? czy był dobry czy słaby??? ewentualnie gdzie teraz gra i czy wogóle gra??


<Juventus Semper Fidelis>
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2004, 20:40

Hehe, samego zawodnika nie sposób nie pamiętać. cóz można o nim powiedzieć? Grał u nas w sezonach 1996/97 i 1997/98. Nosił numer ,,6''. W sumie grał u nas z powodzeniem. Był silnym punktem defensywy. Nie zasłynał jakoś specjalnie, ale napewno każdy prawdziwy kibic go pamięta. Strzelcem wyborowym napewno nie był :wink: nieprzypominam sobie by strzelił dla nas jakiegoś gola....
Rozegrał u nas 57 meczy. Strzelił jednak 2 gole :wink:
W barwach JUVE zdobył: 2 razy Scudetto, no. 24 i 25. Superpuchar Włoch, Puchar Interkontynentalny i Superpuchar Europy.
Jest Portugalczykiem, przyszedł do nas z Benfiki. Jeszcze nie tak dawno oglądałem go w meczu reprezentacji, ale nie mam pojęcia gdzie teraz gra. :?
Dla przypomnienia twarzyczki podaje linka ze zdjęciem, takie pierwsze wpadło mi w ręce :wink:
http://digilander.libero.it/craluslprato/dimas.JPG


Obrazek
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2004, 14:51

No ja tez go pamietam był dobrym zawodnikiem on był typu zawodnikiem jak powiedział Dragon był wojownikiem walczył o kazda piłke :wink:


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 00:39

musze strzeze powiedziec ze o nim slyszalem ale nigdy niewidzialem jak on gral albo strzelal te bramki, nawet niewiem jak on wyglada.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 08:52

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Hehe, samego zawodnika nie sposób nie pamiętać. cóz można o nim powiedzieć? Grał u nas w sezonach 1996/97 i 1997/98. Nosił numer ,,6''. W sumie grał u nas z powodzeniem. Był silnym punktem defensywy. Nie zasłynał jakoś specjalnie, ale napewno każdy prawdziwy kibic go pamięta. Strzelcem wyborowym napewno nie był :wink: nieprzypominam sobie by strzelił dla nas jakiegoś gola....
Rozegrał u nas 57 meczy. Strzelił jednak 2 gole :wink:
W barwach JUVE zdobył: 2 razy Scudetto, no. 24 i 25. Superpuchar Włoch, Puchar Interkontynentalny i Superpuchar Europy.
Jest Portugalczykiem, przyszedł do nas z Benfiki. Jeszcze nie tak dawno oglądałem go w meczu reprezentacji, ale nie mam pojęcia gdzie teraz gra. :?
Dla przypomnienia twarzyczki podaje linka ze zdjęciem, takie pierwsze wpadło mi w ręce :wink:
http://digilander.libero.it/craluslprato/dimas.JPG
O kurde :shock: :shock: :shock: Ti Amo ty masz to zapisane na dysku twardym w swoim mózgu


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 09:43

HEHE jak przeczytalem temat to sobie myśle "KURCZE COŚ MI TO MÓWI :D " No ale jak zobaczyłem zdjęcie to juz byłem pewny że go pamiętam. Solidny gracz.


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 09:47

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Hehe, samego zawodnika nie sposób nie pamiętać. cóz można o nim powiedzieć? Grał u nas w sezonach 1996/97 i 1997/98. Nosił numer ,,6''. W sumie grał u nas z powodzeniem. Był silnym punktem defensywy. Nie zasłynał jakoś specjalnie, ale napewno każdy prawdziwy kibic go pamięta. Strzelcem wyborowym napewno nie był :wink: nieprzypominam sobie by strzelił dla nas jakiegoś gola....
Rozegrał u nas 57 meczy. Strzelił jednak 2 gole :wink:
W barwach JUVE zdobył: 2 razy Scudetto, no. 24 i 25. Superpuchar Włoch, Puchar Interkontynentalny i Superpuchar Europy.
Jest Portugalczykiem, przyszedł do nas z Benfiki. Jeszcze nie tak dawno oglądałem go w meczu reprezentacji, ale nie mam pojęcia gdzie teraz gra. :?
Dla przypomnienia twarzyczki podaje linka ze zdjęciem, takie pierwsze wpadło mi w ręce :wink:
http://digilander.libero.it/craluslprato/dimas.JPG
Dimas nie strzelił żadnego gola dla Juventusu . Owszem rozegral 57 meczy ,ale bramki nie udało mu się zdobyć :wink: .Pamiętam ,że na mistrzostwa świata jechał jeszcze jako zawodnik Sporting Lizbona,potem chyba grał w Fenerbance . Obecnie to niewiem gdzie gra , może zakończył kariere?.


Sempre a Solamente Juventus!!!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 12:09

Gra jeszcze w Sportingu Lizbona. I faktycznie nie strzelił w Juve żadnej bramki.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 14:20

Po odejsciu z Juve spedzil po sezonie w Fenerbahce, potem w Standardzie. Nastepnie wrocil do Portugali, do Sportingu gdzie spedzil sezon 00/01 by w polowie nastepnego wyladowac w Marsyli, gdzie gral do konca sezonu 01/02. No i wlasnie po tym sezonie ginie (dla mnie) wszelki slad po nim. Na mistrzostwach swiata w 2002 roku nie gral, a w kadrze Sportingu na ten sezon go nie ma. Kariery tez nie zakonczyl bo w zeszlym roku rozegral towarzyskie spotaknie w reprezentacji Portugali


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 14:31

Pamiętam go, bardzo dobry i waleczny defensor. Przydałby nam się ktoś taki jak on w tym momencie w Juve 8)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2004, 14:37

Fighterinho pisze: O kurde :shock: :shock: :shock: Ti Amo ty masz to zapisane na dysku twardym w swoim mózgu
Co Ty. W głowie mam ale po szczegóły czasem sobie zajrzę do neta :wink:
Własnie z tym gole. widać, że zajrzałem do błędnego źródła. Sam z głowy pamiętałem, że niestrzelił bramki, a jak zajrzałem to pisało 2... jednak chyba bardziej muszę ufać swojej wiedzy 8) :wink:


Obrazek
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2004, 11:52

Szczerze mówiąc nazwisko mi się kojarzyło ale sam zawodnik jakoś nie... Mój błąd gdyż po jego zasługach jakie w tym temacie opisaliście każdy go powinien znać... wstyd... :( :( :(


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2004, 13:52

Pamiętam tylko, ze był defensorem, pamiętam też jego twarz, ale dawno jej nie widziałem, więc zajrzałem w link.
Bramki żadnej też nie pamiętam.
ALe za to obrona bez niego była dziurawa.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 11:05

Pamiętam Dimasa;grał on na lewej obronie,ale w Juventusie głównie przesiadywał na rezerwie.Wiem,że po odejściu w Juve grał w Fenerbace,Standardzie,Sportingu(w tym okresie zaliczył mistrzostwa Europy)potem został wypożyczony do Marsylii ale tam grał słabo i szybko stracił miejsce w składzie i nie pojechał na Mistrzostwa Swiata do Japonii i Korei.Po Mistrzostwach Świata wyczytałem gdzieś,ze Dimas zakończył kariere...Niewiem czy ta informacja była prawdziwa,ale faktem jest,że niewiem co się z nim obecnie dzieje.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2004, 20:03

Fajny gość. Zawsze w ISSie wystawiałem go w pierwszym składzie. Szkoda, że zakończył karierę. Ale Zambrotta lepszy :)


I need a girl that I can train.
ODPOWIEDZ