Juventus 4:2 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 19:17

Nareszcie Alex!!!
Choć trochę cieniem się kładą te dwie bramy - znowu rozluźnienie - jak już zauważyliście - dokładnie jak z Sociedad... Ale co tam - ważne że o tą jedną (co najmniej) bramkę więcej... :twisted: A rywale gubią punkty :twisted:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 19:23

Przed meczem powiedziałbym, że to spotkanie nie powinno się odbyć, bo przy tak dużej ilości śniegu przypadek mógł zaszkodzić Juve. No ale mecz został rozegrany, wygraliśmy i jest super.
Wszystkie karne jak najbardziej uzasadnione. Tylko szkoda karnego dla Sieny, bo Buffon faulował niepotrzenie. Boczna linia pola karnego, napastnik stoi zwrócony w stronę trybun, a ten robi wślizg i nie trafia w piłkę. Bez sensu :?
Bramka Del Piero praktycznie podarowana przez obrońcę Sieny, idealne podanie do Alexa :D Ale też można powiedzieć, że przy drugiej bramce Sieny również było trochę przypadku. No i bramka Treze... ja nie wiem dlaczego sędzia to uznał. Treze posadził tyłek na plecach obrońcy i tak tam siedząc kopnął piłkę (kopnął? dotknął? tyrpnął?). Śmiesznie to wyglądało :-D


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 19:24

Strasznie sie ciesze że Alex huknął 3 bramy. Wynik dobry, ale tradycji stało sie za dosc i musielismy stracić bramki przy wysokim prowadzeniu heh. Szkoda ze Roma dała rade wygrać, a wieczorem trzymajmy kciuki za Brescie !!!


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 19:36

Huciak pisze:Ludzie, niech Moggi sprowadzi nam jakiegoś obrońcę. To skandal żeby czołowa włoszka drużyna traciła tyle goli.
no czekamy na Lucio


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 19:41

nareszcie Alex pokazał że jest w doskonałej formie i juz dawno zapomniał o kontuji !! Strzelając tego hattricka pokazał na co go naprawde stać !! Bardzo nam sie przyda takie zwyciestwo i musimy wszystko wygrać do meczu z Romą , który czeka nas w lutym !!! Oby tak dalej !!! GRAZIE ALEX !!! FORZA JUVENTUS & ALEX DEL PIERO !!! :D :D :D 8) 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 21:35

Brawo!!! Juve pokazał w tym meczu że nawet na trudnym boisku potrafi grać.Alex zagrał wspaniały mecz.Zaraz będzie Laola na DSF to mam nadzieję że pokażą ten mecz.Martwi mnie to że ZNOWU puszczamy tyle goli.Siena nie jest na tyle silna by na naszym boisku wbić nam 2 gole... Ale liczą się trzy punkty i mam nadzieję że Baggio wbije Milanowi z 3 gole i nadgonimy do Milanu.Forza Juve!!!


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 21:38

DJ Juventinho pisze:Mecz do złudzenia przypominający pojedynek z Realem Sosiedad. Po raz kolejny, końcówka okazała się strasznie dekoncentrująca dla naszych piłkarzy. Jednak w tym sezonie to normalne, utwierdziło mnie to w przekonaniu, że jest wszystko w normie. Tak jak pisałem w pokoju przed meczem, nie przewidywałem innego przebiegu jak pewne zwycięstwo. Niesamowicie cieszy mnie hat-trick Del Piero. Co prawda dwie bramki z karnego, ale to też sztuka je wykorzystać. Miejmy nadzieje, że będzie to przełamujące spotkanie dla Alexa. Jak "za dawanych dobrych lat" wśród strzelców znowu bryluje atak Del Piero - Treze. Zaskoczyła mnie lekko zimowa sceneria. W Turynie więcej śniegu niż u mnie w Tychach :wink: Bravo Alex! Bravo Juve! Alex coraz bardziej zbliża się do tytułu najlepszego strzelca w historii Juve!

Inter i Lazio znowu pogubiły punkty i tak jak przed tygodniem, w tej kolejce sytuacja stała się jeszcze bardziej klarowna. Roma wciąż na fali, czekam jeszcze na pojedynek Milanu. Nie sądze, żeby Brescia była w stanie odebrać rossonerim punkty, ale zostaje nadzieja.

P.S. Davids zadebiutował w Barcy :-D Nawet zaliczył swoją pierwszą!!!... żółtą kartkę :wink:
to bardzo szybko ja zobaczyl :D a wracając do meczu bardzo ciesz mnie powrot do formy Alexa i Trezegeuta martwia mnie natomiast 2 stracone bramki :(


...
Pippo13

Milanista
Milanista
Rejestracja: 27 grudnia 2003
Posty: 6
Rejestracja: 27 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 21:44

Jak widzialem skrót tego meczu , to się ździwiłem w jakich warunkach grali wasi pilkarze . Snieg we Włoszech :shock: .


beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 21:44

Stawialem na 3:1 i dwie bramki Alexa. Strzelilismy 4 i Alex z tego 3 wiec lepiej niz stawialem ale stracilismy 2 :x martwi to ale najwazniejsze sa kolejne 3 punkty szkoda tylko ze roma wygrala ale milan narazie remisuje wiec dobrze by bylo jak bysmy zyskali 2 punkty nad nimi.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 22:04

Oczywiście bardzo ciesżą 3pkt. bo to rzecz najważniejsza. Następnie, wkońcu przebudził się nasz ,,Złoty atak''! Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Hat trick Del Piero i ekwilibristyczna bramka Trezegueta :D Nie no mistrzostwo :D
Warunki do gry bardzo złe.
Po meczu na urazy narzekają C.Ferrara i A.Birindelli :?
To teraz trochę krytyki :twisted: 2 stracone gole w końcuwce ze słabą Sienią, to jest już żałosne! Jak taki zespół jak my moze tacić 2 gole z takim rywalem wygrywając 4-0?! :? Dla to sie w głowie nie mieści. dobra jeden gol z karnego, ok. ale przy 2 nasi obrońcy się ośmieszyli :? I wymówki typu,, to co ważne ,że strzelamy wiecej goli'' lub ,,wązne, że mamy najlepszy atak'' mijają sie z celem. Czemu? A jak było z Interem, Lazio czy Galatą? Wystarczy , że neistrzelimy gola i już punkty zgubione, i to w tak wąznym meczu!
Przecież jak w LM trafimy np: na ManUtd, z van Nisterlooyem to niebędzie zaciekawie. Znów będzie nas ratował Nedved...?
Coś trzeba zrobić z tym traceniem goli bo poprostu szlag mnie trafia jak tacy rywale jak Siena czy np: ancona wbijają nam po 2 gole! :evil:


Obrazek
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 22:05

Najwazniejsze ze Alex zdobył Hat-tricka :!:


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 22:28

Pippo13 pisze:Jak widzialem skrót tego meczu , to się ździwiłem w jakich warunkach grali wasi pilkarze . Snieg we Włoszech :shock: .
a gdzie skróty widziałeś ??


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 22:38

UlTrAs pisze:
Pippo13 pisze:Jak widzialem skrót tego meczu , to się ździwiłem w jakich warunkach grali wasi pilkarze . Snieg we Włoszech :shock: .
a gdzie skróty widziałeś ??
"90 minut", Rai Uno, godz. 18.10


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 09:00

szkoda tylko tych straconych bramek ale ostatecznie piekne widowisko !!!!!!!!!!!!


fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 10:44

Del Piero znow powrocil do formy a Trezeguet pokazal ze jednak jest warty tej podwyszki.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Zablokowany