MOTORY

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się HONDA CBR (z linków poniżej)?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 18:11

azuriana pisze:Jednego dnia jakiś rok temu jechał chłopak z dziewczyną motorem.Jeżlei ktoś zna Wrocław jest taka ulica Hallera,bardzo szeroka i można na niej szybko jechac.Oni jechali jakimś nowoczesnym ścigaczem 200 kM/h.
Wpadli na taksówkę i motor prawie ją przeszył,dziewczynie urwała sie głowa od siły uderzenia a ciało poleciało na przystanek autobusowy i zabiło 3 osoby chłopak tez zmarł .

Nienawidze motorów i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> którzy pomykają nimi 200 kM/h,nigdy w życiu nie wsiadłabym na motor, nawet gdyby kierował sam Del Piero :evil:
jeśli chodzi o takie wypadki to tu na przedmieściach pozania .Pijani jechali samochodem po polnej drodze 180 km/h ( na tylu zatrzymał sie licznik jak sprawdzili ) oczywiście wjechali w drzewo i na 1 z gałęźi wisiał mózg ... BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Dawniej Virus[Mauro].
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 19:18

Virus[Mauro] pisze:
azuriana pisze:Jednego dnia jakiś rok temu jechał chłopak z dziewczyną motorem.Jeżlei ktoś zna Wrocław jest taka ulica Hallera,bardzo szeroka i można na niej szybko jechac.Oni jechali jakimś nowoczesnym ścigaczem 200 kM/h.
Wpadli na taksówkę i motor prawie ją przeszył,dziewczynie urwała sie głowa od siły uderzenia a ciało poleciało na przystanek autobusowy i zabiło 3 osoby chłopak tez zmarł .

Nienawidze motorów i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> którzy pomykają nimi 200 kM/h,nigdy w życiu nie wsiadłabym na motor, nawet gdyby kierował sam Del Piero :evil:
jeśli chodzi o takie wypadki to tu na przedmieściach pozania .Pijani jechali samochodem po polnej drodze 180 km/h ( na tylu zatrzymał sie licznik jak sprawdzili ) oczywiście wjechali w drzewo i na 1 z gałęźi wisiał mózg ... BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
No super...wiszacy mozdzek mowisz,ciekawe jak mozg moze wisiec :?

A co do jezdzacych narzadow to slyszalem tez okreslenie - ''dawca nerek'' 8)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 19:30

Virus[Mauro] pisze:
jeśli chodzi o takie wypadki to tu na przedmieściach pozania .Pijani jechali samochodem po polnej drodze 180 km/h ( na tylu zatrzymał sie licznik jak sprawdzili ) oczywiście wjechali w drzewo i na 1 z gałęźi wisiał mózg ... BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Po pierwsze mozg jest tkanka i jezeli ktos dostanie uderzenie w glowe na tyle silne ze rozlupie mu czaszke do tego stopnia ze mozg moze sie wydostac na zewnatrz to ten mozg raczej wyplynie bo nic wiecej z niego nie zostanie. A jezeli juz by nawet w jednym kawalku wylecial(wrecz niemozliwe) to nie utrzymal by sie na galezi drzewa, napewno nie. A po drugie w poznaniu mieszkam 13 lat nigdy o czyms takim nie slyszalem


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 20:11

sa specjalne miejsca dla tych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ktorzy jezdza 200 na godzine niech jada na jakis tor a nie warjuja na ulicach w Bytomiu tez 2 na cbr uciekali przed policja i wpadli w ciezarowke zgineli na miejscu


...
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 20:21

juveluck pisze:
Virus[Mauro] pisze:
jeśli chodzi o takie wypadki to tu na przedmieściach pozania .Pijani jechali samochodem po polnej drodze 180 km/h ( na tylu zatrzymał sie licznik jak sprawdzili ) oczywiście wjechali w drzewo i na 1 z gałęźi wisiał mózg ... BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
A jezeli juz by nawet w jednym kawalku wylecial(wrecz niemozliwe) to nie utrzymal by sie na galezi drzewa, napewno nie. A po drugie w poznaniu mieszkam 13 lat nigdy o czyms takim nie slyszalem
a w jakiej dzielnicy mieszkasz ? ale cos tam bylo z tym mózgim


Dawniej Virus[Mauro].
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 20:39

do wszystkich, ktorzy pisali, że ludzie na motorach to idioci:

1. na forum nie obrażamy innych... :evil:

2. a ilu ludzi zgineło w samochodach? (poderzewam, że wiecej niż na motorach) :?: :?:

3. na motorze trzeba umieć jeździć a nie wsiąść i jechać 250 km/h po ulicy, do ścigacza nie można byc byle chłopaczkiem, tam trzeba panowac nad sytuacją, a poszaleć można na autosradzie, czy innej trasie szybkiego ruchu, a i do tego trzeba doświadczenia, rozsądku i odpowiedzialności... :idea:


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 21:05

No te motory wcale nie są złe chociaz widziałem lepsze okazy :wink:


TEXXXAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 35
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 16:44

hehehe, mnie sie bardzo podoba CBR'ka, a jakie to są te lepsze dla ciebie?? :D


JUVE - THE EMBLEM OF MY LOVE!
Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 09:16

zgodzę sie z FOJMEM co tak wszyscy mają cos do motorów? Wiecej wypadkow jest z udzialem samochodow niz motorow. Oczywiscie są byle idioci ktorzy wsiadają na motor po to tylko zeby pokazac dziewczynie kim to oni nie są albo zeby wypelnic zaklad ale wiekszosc motocyklistow jest normalna, dla nich motor to jest najwieksza pasja zyciowa i tacy to przewaznie nie jezdza nawet po autostradach tak szybko, tylko na zamknietych drogach albo opuszczonych lotniskach(napewno nie u nas tylko w USA :D )

A co do mojego zdania na temat ktory motor jest lepszy to oczywiscie najpiekniejsza, najcudniejsza, najukochansza APRILKA :D np.RSV MILLE 2004.

RSV MILLE 2004- http://www.aprilia.com/models03/road/en ... html?id=55

RS 50 w przyszlym roku bedzie moja :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28722359
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2004, 11:36 przez Juvetomek, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Mnementh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 21
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 10:04

hahah nie wdizaem tego tematu wczesniej wiec dopiero teraz sie wypowiem...
1. co do cbr-ki...jest piekniutka ale ja wole Suzuki GSXR1000 albo GSXR750. niestety nie stac mnie na motorek w tej chwili, jesli jednak by sie to smienilo to na dzien dzisiejszy pierwszym motocyklem byloby Suzuki GS500F. w ogole mozna powiedziec ze linie motocykli w tym sezonie ulegly szczegolnemu "wyostrzeniu" co mnie osobiscie bardzo sie podoba:)
2. chcialbym zauwazyc ze na motocyklistow tylko mowi sie dawcy organow. wtak naprawde w wiekszosci wypadkow w ktorych ginie motocyklista jego narzady wewnetrzne sa porozwalane kompletnie, wiec jego bebechy nie nadaja sie do niczego. ja osobiscie nie znosze tych co wariuja na motocyklach po miescie. moim zdaniem 50km w miescie to i tak duzo:D szczegolnie jak jakis palant ci z podporzadkowanej wyjezdza:)


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 20:16

Juvetomek pisze:zgodzę sie z FOJMEM co tak wszyscy mają cos do motorów? Wiecej wypadkow jest z udzialem samochodow niz motorow. Oczywiscie są byle idioci ktorzy wsiadają na motor po to tylko zeby pokazac dziewczynie kim to oni nie są albo zeby wypelnic zaklad ale wiekszosc motocyklistow jest normalna, dla nich motor to jest najwieksza pasja zyciowa i tacy to przewaznie nie jezdza nawet po autostradach tak szybko, tylko na zamknietych drogach albo opuszczonych lotniskach(napewno nie u nas tylko w USA :D )

A co do mojego zdania na temat ktory motor jest lepszy to oczywiscie najpiekniejsza, najcudniejsza, najukochansza APRILKA :D np.RSV MILLE 2004.

RSV MILLE 2004- http://www.aprilia.com/models03/road/en ... html?id=55

RS 50 w przyszlym roku bedzie moja :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28722359

tak, rzeczywiście RSV'ka jest cudna i teraz jest w moim rankingu na równi z CBR'ką, a za nimi oczywiście GSX-R 1000 i Yamaha R1...


czery_r1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2003
Posty: 86
Rejestracja: 26 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 20:51

Ja się lubuję tylko w Yamahach ewentualnie Kawasaki Yamaha r1 to po prostu poezja a ze starszych Yamach badzo fajnym motorkiem jest Yamaha xs750


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2004, 21:38

czery_r1 pisze:Ja się lubuję tylko w Yamahach ewentualnie Kawasaki Yamaha r1 to po prostu poezja a ze starszych Yamach badzo fajnym motorkiem jest Yamaha xs750
a co sądzisz o Thundercat 600?


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2004, 21:59

Od niedawna zaczolem sie interesowac motorami bo dostalem skuter :-D moze to nie to samo co scigacz :D ale zawsze cos lubie cbr-ki ale podobaja mi sie rowbiez suzuki z seri gsx ale najbardziej chcialbym miec ducati lub apprile


Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2004, 22:13

Niezła bryka!!Lecz chyba leprzy jest Kawasaki ZX6R Ninja!!Bardziej mi sie podoba...Honda jest cool ale Kwawasaki mmmm miodzio poprostu!! Eknijcie sobie tutaj! http://web.pertus.com.pl/~ptycho/moto.html


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
ODPOWIEDZ