F.C JUVENTUS vs Siena (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 16:51

A więc teraz czas na Sienę. Sienię, którą już w tym seoznie pokonaliśmy dwukrotnie w PW. Oba meczy zakończyły się wynikiem 2-1 na naszą korzyść. no ale nie ma co przywiązywać większej wagi do tego co było w PW a co będzie w Serie A.
Siena, rywal średniej klasy. ,,Ukradli'' nam stroje :wink: Mecz ten zakończy 1 rundę rozgrywek Serie A. Więc jak możemy sobie wyobraźić ten pojedynek przed własna publicznością? W grę wchodzą tylko 3 pkt. Mam wielka nadzieję, że wkońcu pokarzemy, że potrafimy wygrywać po 3-0 :wink: Liczę, że w tym spotkani przełamie się chociaż jeden z naszych napastków Treze , Alex, najlepiej dwóch ale... Trezeguet chyba mecz zacznie na ławce na rzecz M.Di Vaio, który prezentuje się lepiej od Francuza.
Forza JUVE :!:


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 17:37

Moim zdaniem w tym meczu Juventus może zagrac (i powinien) ofensywnie i myśle, że możemy walnąć Sienie trzy lub cztery bramy :)


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 18:01

mam nadzieje że Alex Del Piero , Trezeguet i Nedved juz wypoczeli i bedą mogli pokazać klase w tym meczu i strzelić każdy po conajmniej jednej brameczce :D ........ mysle że wygramy to 4-0 !! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 19:08

Myśle ze w ataku moze nawet znalesc sie Miccoli,który podobno rozegrał przeciw Perugi świetne spotkanie.Ale najprawdopodobniej w ataku zagrą Del Piero i Di Vaio.Licze jak wszyscy na pewne zwyciestwo Juve :!: chciałbym zeby juve pokonało conajmniej 3:0 bo ostatnio same sa takie wyniki jak 2:1;1:0 dawno nie wygralismy pewnie oczywiscie nie liczac piekne zwyciestwo przeciwko Galatasaray oczywiscie wtedy padł rekord.Ale co do meczu przeciwko Sienie licze na pewne zwyciestwo Juventusu conajmniej 2:0 :wink:
_____________________
Dziekujemy Ci Davids !!!!!!!!!!!!!!!!


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 20:26

W sumie nie ma co się długo rozwodzić nad tym meczem. Mecz z typowym ligowym średniakiem, nie mamy innego wyjścia jak pokonać Sienę. Nie ważne czy 3,4 czy 1-0. Ważne 3 punkty by trzymać kontakt z czołówką. Teraz musimy gonić i nie można zaliczać żadnych wpadek. Myśle, że jeśli chodzi o atak to Lippi będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Jednak co to jest na twarde zęby Lippiego ;) Myśle, że powinien grać Del Piero, mimo słabszej formy. Już nie raz trener ufał mu w trudnych sytuacjach i potem to owocowało. Co do jego partnera, to najchętniej wystawiłbym Di Vaio. Myśle, że obowiązkowy jest także wystep Miccoliego, chociażby przez 45 min. Treze w takim meczu może odpocząć, ewentualnie wejść jakby coś nie szło po naszej myśli, w co wątpie. Jestem pewien 3 punktów i każdy inny winik będzie dla mnie rozczarowaniem.

Po raz pierwszy od kilku lat nie będe mógł nawet śledzić wyniku :( chyba że w drugiej połowie. Jade na chrzciny (będe chrzestym :D) i msza zaczyna się o 15:00... Mam prośbę! jeśli ktoś by mógł wysyłać mi meski co się dzieje na boisku, lub chociaż gdy zmieni się wynik to prosze o kontakt na gg: 1942429


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 21:25

sądze że bedzie ładny mecz tyle ż ena jedną bramke bedzie pogrom!!!!!!!!!


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 00:40

Desperado---ALEX pisze: dawno nie wygralismy pewnie oczywiscie nie liczac piekne zwyciestwo przeciwko Galatasaray oczywiscie wtedy padł rekord.Ale co do meczu przeciwko Sienie licze na pewne zwyciestwo Juventusu conajmniej 2:0 :wink:
Cóż...podejrzewam że jeśli Ci chodziło o te 7:0 to bło to z Olypiakosem... :wink: Ale co za różnica...taki to drobny szczególik... :wink: Ważne że to Juve wygrał co nie? :wink:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 01:02

Ja jakos nie podzielam waszego optymizmu..nie wiem czemu.. :wink: sadze ze 2:1 to bedzie wynik tego meczu..mam nadzieje ze jednak sie myle i ze JUVE strzeli wiecej bramek...wedlug mnie Lippi powinien wystawic optymalny atak..czyli raczej posadzic Treze i Alexa i dac Miccoliego z Di Vaio...wydaje mi sie ze grac powinni po prostu lepsi..ale trener ma ostateczne zdanie...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 10:14

Pogrom będzei 5-0 8) albo 5-1


Zawsze Wierni ! ! !
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 10:19

Mecze z beniaminkami trzeba wygrywac,zwłaszcza,ze Juventus grać będzie na własnym boisku.Licze na efektowną wygrana,choc wiem,że Siena to nie jest aż tak słaba,grają tam w końcu tacy piłkarze jak Chiesa,Ventola,Flo czy Lazetic.Jestem ciekaw jaki atak wystawi Lippi,mysle jednak,że na pewno nie będzie to atak Del Piero-Trezeguet...


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 19:35

No przed takim meczem, mimo wszystko trudno nie byc optymistą. Siena, jak kazdy przeciwnik Juve bedzie na pewno bardzo zmobilizowana i zdeterminowana, zeby urwac punkty mistrzowi.

Z beniaminkami zawsze gra sie trudno, to nie ulega watpliwosci, jednak nie zmienia to faktu ze w tym meczu zdecydowanym faworyterm sa Bianconeri...Licze na spokojne, 2-3 bramkowe zwyciestwo, najlepiej bez straty bramki.

Podobnie jak BIANCONERI jestem ciekaw w jakim składzie wybiegnie nasz atak. Mam nadzieje ze w tym meczu Lippi da odpoczac Trezeguetowi a wstawi Di Vaio, Miccoliego, lub nawet Zalayeta. Uwazam ze Treze powinien usiasc na ławke...zal mi jest kiedy widze jego gre, przy takiej postawie i przy dobrej formie pozostałych napastników uwazam ze Lippi powinien dac szanse komus z wyzej wymienionej trojki.


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 20:39

A nio tak sorki to był mecz z Olypiakosem :wink:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 00:01

mecze w PW były bardzo ciężkie i teraz łatwo również nie będzie. Siena lepiej wg mnie prezentowała sie na początku sezonu, teraz troche osłabła, choć Oni jak na Benjaminka grają całkiem nieźle. Ja stawiam na 2-0, 3-0 dla oczywiscie Juve :D


beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 00:16

Stawiam na 3:1 dla JUVE oczywiscie. Wierze w Alexa i pokaze wreszcie swoja klase i strzeli ze 2 brameczki :wink: Wypadaloby zakonczyc 1 runde kolejnymi 3pkt


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 01:41

Nie sądze by Siena mogła coś zdziałać na boisku ale... Juve prawie zawsze na boisku przeważa ale czasami nie potrafi tego udokumentować.Oby zakończył się wygraną Juve i aby conajmniej jedną bramkę wbił Alex.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Zablokowany