Perugia - Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 18:12

Już w czwartek o godzinie 21:00 Juventus zmierzy się, poraz drugi w tym miesiącu z Perugią. W ostatnim meczu tych drużyn, który odbył przed tygodniem, góra byli Bianconeri, wygrywając 1-0 po pięknym trafieniu Pavla Nedveda. Jednak środowy mecz, podobnie jak i rewanż (21.01) będzie miał zupełnie inne oblicze. Tym razem zespoły trafiły na siebie w Pucharze Włoch i będą walczyły o półfinał. Kto zwycięży ten mecz będzie miał prawo grania o finał!

Ogólne statystki przemawiają za Juventusem. 30 meczy wygranych, 7 remisów i 7 przegranych. Jednak biorąc pod uwagę rozgrywki Coppa Italia dochodzimy do bardzo zaskakujących faktów. Juventus jeszcze nigdy w historii nie wygrał z Perugią w PW! W tych rozgrywkach Bianconeri spotkali się z zawodnikami z Perugii 5-krotnie, 3-krotnie przegrwając i 2-krotnie remisując.

Wszyscy mają w pamięci ubiegłoroczne mecze tych drużyn, kiedy to niespodziewanie Perugia wyrzuciła Juventus za burtę Coppa Italia. Najpierw ulegając w Turynie 1-2, a następnie w Perugii 0-2. Największą zasługę w tym sukcesie Perugii miał obecny gracz Juventusu - Fabrizio Miccoli, który na 4 gole Perugii strzelił w tym dwumeczu 3!

Dzisiaj w Perugii nie ma już Miccoliego a drużyna radzi sobie poniżej oczekiwań. Jednak nie zmienia to faktu, że będa chcieli powalczyć. Nie wiadomo jeszcze jaki skład powoła Lippi na to spotkanie, jednak znając życie wybiegnie skład daleko odbiegający od podstawowego. W ataku najpewniej zagra AS Pucharu Włoch - Zalayeta, oraz Fabrizio Miccoli, który będzie mógł strzelać bramki byłym kolegom. Ważnym elementem tych meczy, będzie kożystny wynik Juventusu na wyjeżdzie.

Mecz będzie transmitowany przez włoską stacje Raidue! Czy ktoś wie, czy mecz ten będzie zakodowany? jak było w meczach ze Sieną? doszły mnie słuchy, że wiele osób oglądało te spotkania! Ja specjalnie nie jechałem do kuzyna na mecz, bo bałem się ryzykować. Jeśli byłoby zakodowane nie zdąrzyłbym wrócić na neta nawet na jedną połowę. Jeśli ktoś oglądał ostatnio nie zakodowane mecze pucharu Włoch pomiędzy Juve i Sieną, prosze niech napisze jak i przez co, czy ma kablówke, Cyfre, Satelite itd.!
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2004, 13:04 przez DeeJay, łącznie zmieniany 1 raz.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 19:50

Perugia gra w tym sezonie słabo,ale nie można jej lekceważyć.W spotkaniu tym szanse dostana piłkarze,kórzy ostatnio grali mało,więc powinni się postarać.
Z tym kodowaniem meczów na Rai jest rożnie...Mozna powiedzieć,że to loteria.Ostatni mecz ze Sieną obejrzałem,ale wielokrotnie mecze na tej stacji były kodowane.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 19:51

ja ogladałem oba mecze Juventusu ze Sieną na Rai !! mam tuner cyfrowy - Hot Bird !! jesli to prawda że bedzie mecz Juventus - Perugia na RaiDue to juz zacieram rączki !!! :twisted: :D :D :D :twisted:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 20:21

Mój brat w przyszłym tygodniu zakłada satke , mam nadzieje że przed meczem będzie miał. Teraz sie musi liczyć że co tydzień bede okupował jego dom i będzie sie musiał przyzwyczaić do mojego spiewu i krzyku :wink: . A co do meczu to zależy jakim składem wyjdziemy. Ale obstawiam łatwiejsze zwycięstwo niż miało to miejsce w serie A.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 21:56

mecz bedzie cięzki, to pokazał mecz między nimi w lidze. W dodatku pewnie zagrą z małym dystansem, żeby nie osłabiac sie przed meczami ligowymi. W dwumeczu powinni wygrać i awansować do finału, ale w tym meczu typuje remis 1-1 :D


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 23:20

Faktycznie mecze ze Sieną (przynajmniej drugi) były niekodowane. Nie wiem jak z Perugią, ale nawet jeżeli będzie kodowany, to i tak będzie się dało jakoś oglądać, bo Rai dosyć śmiesznie koduje, tzn. obraz skacze na boki i jest kolor. Słowem widać zawodników, mniej więcej sylwetki, no i piłkę widać. Aha, nie dotyczy tych, którzy Rai mają na Cyfrze, bo tam jak jest kodowane to po prostu nie dają sygnału w ogóle.


Obrazek
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 07:01

0-4 Pogrom 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 07:12

sądze że bedzie 3-1 dla juve po bardzo ładnym meczu pozdro.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 11:51

Mecz napewno do łatwych należećnie będzie. Cały czas mam w pamięci to co zrobiła z nami Perugia, a raczej Miccoli :wink: w tamtym sezonie. Jak napisał DJJ statystyki przemawiają za Perugią, a więc czas najwyższy je zmienić :twisted:
Perugi nie idzie w Serie A, napewno tanio skóry nie sprzedadzą, lecz w tym sezonie nasza ławka rezerwowych jest tak silna, że może przeciewstawić sie każdemu. Tak więc myślę, że gładko powinniśmy przejść do półfinału PW :twisted:


Obrazek
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 12:15

Mecz do ławtwych należeć nie będzie... Jednak myśle że Juve wygra 2:0 po wyrównanym meczu.


★ ★ ★
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 18:01

Bardzo mnie martwi, ze w Perugi nie zagra moj ulubieniec, a zarazem wspolwlasciciel Juventusu Saadi Al Gheddafi czyli po ludzku Kaddafi ;-)
Na pewno nieslusznie go zdyskwalifikowali... :D


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 20:40

Perugia Perugia-->możnaby było piosenke ułożyć a refren:"Solo Juve"

Wynik 3:0


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 23:42

Mecz z Sieną nie był kodowany więc liczę na to smao z Perugią :twisted: Nie wiem czy to miało wpływ ale mecz odbierałem przez satelitę.

A w samym meczu będzie 3:1 dla naszych! :twisted:


montero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 57
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2004, 10:53

Mysle ze mecz bedzie zaciety, a Miccoli bedzie chcial sie dobrze zaprezentowac przed swoimi bylymi kolegami. Stawiam na wynik 2 1 dla Juve rzecz jasna.


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2004, 17:58

Haha kozaki mieli tajną broń która nazywała sie Fabrizio Miccoli # 9 ale Juve wtedy się samo załatwiło mogło niedawać Perugii Miccolego ale co tam Puchar Włoch teraz czas na rewanż bedzie 2-0 dla nas 2 gole Miccolego :D 8) :-D :)

P.S: Oglądałem rewanż Juve-Siena na Rai Uno a może Due ale chyba Uno na pewno Uno :D Mam Cyfrę +


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Zablokowany