Kluby i federacje wysyłające darmowe pamiątki

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 00:22

Wiem że kiedyś z Valencji przysłano mojemu koledze dwie fajne flagi właśnie Walencji. Z tego co wiem klub zdobywców superpucharu Europy odpisuje bardzo czesto


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 16:51

Wojtom pisze:Odpowiedzieli chyba po 10 listach dopiero, i jak sie okazało, odpisali na taki list, w ktorym wysłałem zaadresowaną juz na mnie koperte. :) Nie wiem czy to tak podziałało, ale na zadne inne nie odpisywali, tylko wlasnie na tą.
Ja zrobilem tak samo !!!! Wyslalem duza koperte zaadresowana na Juve a w srodku wsadzilem troche mniejsza zaadresowana na mnie i dodatkowo umiescilem znaczek powrotny (kupon miedzynarodowy to sie chyba nazywa) no i czekam juz kilka miesiecy...... mam cicha nadzieje ze tez cos dostane :D Ale watpie bo to juz chyba 4 list wysylany do Juve i za kazdym razem pozostala mi tylko nadzieja......


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 20:03

Ja przez ostatnie dwa tygodnie dostałem 4 paczki:
UEFA- dwie naklejki i skoroszyt z opisanymi wszystkimi krajami europy
Sebastian Mila- zdięcie z autografem i dedykacją
Fed. Czech- cztery zdięcia(Baros, Nedved, Rosicky i jakiś gość którego nie znam), plakat całego zespołu i książeczka o piłkarzach czeskich
Fed. Hiszpańska- 22 pocztówki piłkarzy z autografami


Grande Juve, Vinci Per Noi
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 21:34

ballack13 pisze:kubinho 10
a mógłbyś podac adres UEFA ?
z góry dzieki
UEFA
Route de Geneve 46
Case postale
CH-1260 Nyon 2
Switzerland


Prosze :-D :-D :-D


Grande Juve, Vinci Per Noi
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 21:48

ja musze sie pochwalic dotałem duzy platak didera drogby z jednej strony a z drugiej bartheza jaks ksiazeczje i ty podobne pierdółki oczywiscie wszystko od olmpique marsylia


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 14:48

Dzisiaj postanowiłem, że napisze drugi list do Juve ;) Tylko teraz - potrzebny mi AKTUALNY adres Juve, bo we wcześniejszych postach przewijały się 3 adresy, a dalej nie wiem, który jest aktualny. Pochwale się, że w na pierwszy list czekałem 1,5 roku, a w odpowiedzi - list po wlosku, z podpisem Bettegi ;) oraz fotka na brystolu sezon 1998/99 całego zespołu. Tekst listu ;)

#############
Oto treśc listu po włosku: Mogę źle pisać ale taka czionka listu, że w niektórych momentach nie wiem jaka to litera ;)

Ciao Amico,
ci la sempre molto piacere che i nostri tifosi manifestino il loro affetto la Juve con le lora lettre.Percio ti cos tam per averci seritto e speziamo di accontentanti inviandoti la fota qui allegata.

?i ricordiamo, inlotre, che potrai traveze tante foto, notigie ed articoli siu giacantoni bianconeri anche nelle nostre pubblicagioni: Hurra Juventus - Juventus Immagini e Stroie - Video Juve e Forza Juve.
Congliamo l`occasione per invitanti ad essere sempre vicino con il cuoze e con la testa alla nostra amatissima "Vecchia Signora".

Forza Juve !

Juventus F.C. S.p.A.
VIce Presidente
(Roberto Bettega)
PODPIS RĘCZNY BETTEGI
-----------------------------
WERSJA POLSKA (nieprofesionalna !)

Drogi Przyjacielu,
my zawsze cieszymy się gdy nasi kibice manifestują swoje przywiązanie do Juve wnioskujemy to z przysyłanych nam przez nich listów. Dlatego dziękujemy ci za llist i mamy przyjemność przesłać zdjęcie jako załącznik.

Jest t opamiątka, ponadto możesz znaleść dużo foto, wiadomości i artykulów o swoich piłkarzacg także w naszych białoczarnych gazetach: Hurra Juventus - Juventus Immagini e Stroie - Video Juve e Forza Juve.

Korzystając z okazji chcemy zaprosić do bycia zawsze blisko sercs i na czele naszej ukochanej "Starej Damy"

Forza Juve !

###############

Proszę o pomoc ;) Pozdrawiam !


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
wo(L)sz17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 14
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 13:02

elo. macie adres do CF VALENCIA??

Ja kiedys wysylalem do MU. czekalem jakies 2 mies. i dostalem jakies ulotki, fotke druzyny. Wyslyalem tez do Legii - chcialem cos o Giuliano i dostalem 2 takie same fotki z autografem. Do JUVE niepamiętam czy wysłalem, wiem że chciałem.

jak dostalem te ulotki to ine za bardzo mnie ciagnelo do wysylania. jakie kluby przysylaja odznaki lub cos z tych rzeczy?


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2004, 12:54

wo(L)sz17 pisze:elo. macie adres do CF VALENCIA??
Antigua Senda de Senent 11-9A ES - 46023 VALENCIA - połamania pióra!


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2004, 19:49

Wajron pisze:Dzisiaj postanowiłem, że napisze drugi list do Juve ;) Tylko teraz - potrzebny mi AKTUALNY adres Juve, bo we wcześniejszych postach przewijały się 3 adresy, a dalej nie wiem, który jest aktualny. Pochwale się, że w na pierwszy list czekałem 1,5 roku, a w odpowiedzi - list po wlosku, z podpisem Bettegi ;) oraz fotka na brystolu sezon 1998/99 całego zespołu.
Wlasnie a na jaki adres wczesniej pisales? Ja tez pisalam, jeszcze nie mam odp. No i interesowalby mnie nowy adres jesli taki jest i jesli ktos takim dysponuje.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2004, 21:23

jesli chodzi o darmowe pamiatki to wysylajcie listy do Realu Madryt Herthy Berlin Manchesteru United Schalke i duzo innych klubuw ale mojemu bratu przyslali orginalny autograf Ebba Sanda i innych np.Hajta lub waldocha


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
k.d7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2003
Posty: 25
Rejestracja: 17 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2004, 16:29

:-D wlasnie dostalem paczuszke z federacji Czech :-D duży plakat reprezentacji,pocztówka i dwa magazyy o Czechach :-D


FORZA JUVE!!!!!!!!!
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 10:44

W ciągu ostatnich dni dostałem 5 przesyłek: Panathinaikos, PSV, OM, Ajax, Anderlecht i Liverpool, tylko aż dwie z nich (Panathinaikos i Anderlecht) nadeszły w stanie ekhem uszkodzonym. Ewidentnie ktoś z tej zasranej poczty dobrał się nich bo np. w liście od Koniczynek pisali, że przesyłają mi odznakę, a niczego takiego nie znalazłem... :evil: za to dziursko w paczuszce owszem. Zdarzyło się Wam kiedyś coś podobnego??

Co zrobić żeby jakoś się przedstawić?? Pisać do klubów żeby przysyłały mi priorytetem??

Złożyłem podanie na poczcie ale to i tak nic nie da..... ehhh co za kraj :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 11:46

Supersonic pisze:W ciągu ostatnich dni dostałem 5 przesyłek: Panathinaikos, PSV, OM, Ajax, Anderlecht i Liverpool, tylko aż dwie z nich (Panathinaikos i Anderlecht) nadeszły w stanie ekhem uszkodzonym. Ewidentnie ktoś z tej zasranej poczty dobrał się nich bo np. w liście od Koniczynek pisali, że przesyłają mi odznakę, a niczego takiego nie znalazłem... :evil: za to dziursko w paczuszce owszem. Zdarzyło się Wam kiedyś coś podobnego??

Co zrobić żeby jakoś się przedstawić?? Pisać do klubów żeby przysyłały mi priorytetem??

Złożyłem podanie na poczcie ale to i tak nic nie da..... ehhh co za kraj :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:shock: :shock: :shock: Ja z 5 razy tak miałem ale wszystko w niej było :wink: :wink: Wysyłasz listownie czu e-mailem :?: :?: Ile czekałeś :?: :?: PROSZE O ODPOWIEDŹ :lol: :lol:

Mi w czwartek przyszło z Tuluzy :twisted: 5 zdjęć i list.Dostałem zdjęcie Daniela Moreiry,Davida Suareza,Achilla Emana Edzimbiego,Nabila Taidera i Stephana Dalmaty(nie wiem czy dobrze odmieniłem :P ).


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 11:55

Supersonic pisze: w liście od Koniczynek pisali, że przesyłają mi odznakę, a niczego takiego nie znalazłem... :evil: za to dziursko w paczuszce owszem. Zdarzyło się Wam kiedyś coś podobnego??
Dwa razy, listy były wysylane priorytetem :roll: Normalnie dziurka jakby ktoś przegryzł paczke, wyjęta przypinka, chyba ktos myslał, ze pierscionki, czy co, skarby jakies :? Ludzie to mają czasami nawalone...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2004, 12:22

A ja dostałem ostatnio autografy od Jerzego Dudka 8) aż 5 mi przysłał :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: Dawno nie wysyłałem nowych listów, wiecie może czy przysyłają z Marsylii, Celtiku i Borussi Dortmund :?:


Grande Juve, Vinci Per Noi
ODPOWIEDZ