Co myslisz o zachowaniu Karpola-trenera ros. siatkarek ?

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
stud

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2003
Posty: 20
Rejestracja: 13 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 20:01

"Na skandaliczny "żart" pozwolił sobie rosyjski trener Nikołaj Karpol. - Nie ciesz się, i tak nie pojedziesz na igrzyska - powiedział do chorego na raka polskiego szkoleniowca Andrzeja Niemczyka. - Przecież nie dożyjesz."

Co sadzisz o zachowaniu Karpola oraz ludziach podobnych do niego ?



Ja marze o tym aby takich ludzi w sporcie bylo jak najmniej :( :(


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 20:31

A ja jak bym go dorwał to bym mu najpierw obciął wszyskite palce, potem małego, a potem bym go utopił.
Nienawidze takich ludzi, poprostu są dla mnie beznadziejni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 20:31

Po prostu brak mi slow... Nie wytrzymuje z takimi ludzmi. Nigdy sie nie bilem i nie mam zamiaru ale gdybym mogl to jego z checia strzelil bym po gebie. Naprawde taki czlowiek, dla mnie nie jest zerem. Dla mnie jest jeszce nizej. Jest po prostu nikim.

Na szczescie istnieje na gorze sprawiedliwosc i pan kacap z hukiem wylecial z imprezy dostajac w tylek od kogo sie da. Alleluja

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


srali muszki będzie wiosna
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 21:21

głupek i jeszcze raz głupek. Trener Niemczyk osiagnął z Polkami naprawde dużo na przestrzeni ostatnich miesięcy, a ten beszczelny typ będzie wyskakiwał z takimi tekstami, jeszcze do człowieka który wydawać by sie mogło nie osiągnie nic w życiu w związku z chorobą. Naprawde tacy ludzie nie mają duszy i uczuć. Nic tylko powiesić za ja*a takiego.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 21:38

Teraz już przesadził.
NIech wymiata gdzieś do Kambodży i po sprawie.

Przecież Rosjanki to zespóś światowego formatu, a przy nim one wyglądają jak amatorki.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 23:22

Po prostu ruski cham.... :evil:

Zapomniał że czasy kiedy wszyscy się trzęśli przed ruskimi (albo "ustawiali" mecze) już dawno minęły... :? Czas się przyzwyczaić do porażek panie ruski! A ciekawe co powiedział trenerowi Niemiec? :twisted:


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 11:19

RadeKas pisze:Po prostu brak mi slow... Nie wytrzymuje z takimi ludzmi. Nigdy sie nie bilem i nie mam zamiaru ale gdybym mogl to jego z checia strzelil bym po gebie.
How much can you know about yourself if you've never been in a fight?
Sory naogladałęm sie filmu, wie ktos moze z czego to jest? :D


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 13:27

JA też nienawidze takich ludiz jak ten trener zabił bym go po prostu i koniec :evil: :evil: :evil:


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 13:33



miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 20:35

trzeba byc rzeczywiscie chorym na glowe zeby komus smierci zyczyc ja bym tego najgorszemu wrogowi nie powiedzial


...
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 22:16

dopiero się o tym dowiaduje i szczerze mówiąc wolałbym nie wiedzieć albo może, żeby ten idiota sie tak nie wyraził, jestem w głebokim szoku, ze można do czegoś takiego sie posunąć wzgledem chorej osoby i mam nadzieje, ze los zrobi na złość i to nie nasz trener nie obejrzy igrzysk!!! :evil:


pozdrowienia dla naszego trenera i powrotu do zdrowia!!! :D


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 22:22

FOJM pisze:dopiero się o tym dowiaduje i szczerze mówiąc wolałbym nie wiedzieć albo może, żeby ten idiota sie tak nie wyraził, jestem w głebokim szoku, ze można do czegoś takiego sie posunąć wzgledem chorej osoby i mam nadzieje, ze los zrobi na złość i to nie nasz trener nie obejrzy igrzysk!!! :evil:


pozdrowienia dla naszego trenera i powrotu do zdrowia!!! :D



chorej osobie nalezy wspoczuc a nie dobijac ją


...
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 15:28

ja rowniez jestem zbulwersowany, jak przeczytalem ta wiadomosc na onecie to malo z krzesla nie spadlem. tak hamskiego zachownania nic nie moze usprawiedliwiac.


beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2004, 18:02

Jaki buc :!: :!: :!: Nie wiedzialem o tym, slyszalem tylko ze mowil ze Maggie Glinka niezasluzenie zostala najlepsza siatkarka bo wedlug niego najlepsze siatkarki to wszystkie rosjanki :lol: :lol: :lol: ruskie najlepsze. Wracajac do ostatniej wypowiedzi ja nie wiem jak takich ludzi mozna akceptowac w spoleczenstwie. Chcialbym aby ruskie przyjechali do nas na sparing i zgotowac mu takie przywitanie aby mu sie odechcialo zycia moze by sie powiesil :D


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2004, 18:12

co można myśleć o takiej durnej i hamskiej wypowiedzi !!??!! poprostu skandal :evil: :evil: teraz to ten cały rusek niech przeprasza całą polske za to :twisted:


ODPOWIEDZ