Kuba Wojewodzki.........

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:25

sorry ale moze mi ktos powiedziec o co chodzilo z tym kuba wojewodzkim z world idol?,bo nic nie rozumiem i wogule,a jest o nim tak glosno,a moze ktos zna jakis link o tym,bo jestem ciekawy tego......dzieki z gory :-D


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
juveneverdie

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:29

http://www.wirtualnemedia.pl/index1.php ... _rubryki=7 tam mozesz sie dowiedziec co Wojewodzki wyprawial :D


E' BIANCONERA LA BELLA SIGNORA
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:31

O nic nei chodziło po prostu był juri jak jeden z każdego kraju A wiadomo że Kuba jest jaki jest (dla mnei wywalony gość) to jego wypowiedzi wzbudziły wiele kontowersji chyab to wszystko 8)


Zawsze Wierni ! ! !
PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:42

Dla mnie też jest spoko gościem i nie wiem czemu już nie jest jurorem w 3 edycji idol :?: No nieźle zaszumiał na tym światowym idolu :D :D :D


Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:43

heh dzieki tego trzeba mi bylo.........ale jak dla mnie jest w tym troche wstydu dla polakow,ale przynajmniej nie byl jak inni jury,ktorzy oklaskiwali kazdego i mowili cieple slowa......,nio ale...jak tu nie wstydzic sie isc do angielskiej szkoly jutro? :roll: ,kiedy wiem ze oni ogladali american idol,i mowili onim to i pewnie o tym beda.hehe nie moge.....,tego goscioa to tylko nie wiem.....kto go puscil tam i alicie????


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:52

A więc co zrobił ? Przyniósł wstyd wszystkim polakom. Jako reprezentant kraju zachował się poprostu kretyńsko. Może jego agenci kreują jego wizerunek na pierwszego cynika kraju, ale w Word Idolu on nie reprezentował wyłącznie siebie. Reprezentował nasz naród. I co tu dużo mówić, dał dupy.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
juveneverdie

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:57

prawie wszyscy jurorzy robili kaszane to bylo wszystko robione pod publike


E' BIANCONERA LA BELLA SIGNORA
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 22:22

W sumie Wojewódzki nic złego nie robił, oprócz tego, że powiedział Kanadyjczykowi, że wioche odstawia :P:P:P


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 23:36

Wojewódzki mowił wszystko byleby wzbudzić kontrowersje i żeby to włąsnie on a nie kto inny był gwiazdą wieczoru. Widać było, że miał już przygotowane z góry co powie i tyle. "Koleś" jest żałosny...


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 09:21

PiontaS pisze:Dla mnie też jest spoko gościem i nie wiem czemu już nie jest jurorem w 3 edycji idol :?: No nieźle zaszumiał na tym światowym idolu :D :D :D
Bo powiedzial ze "nie chce juz byc dzieckiem idola"..w kazdym razie z wlasnej woli..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 15:16

Dla mnie Wojewódzki to jedna wielka kontrowersja według mnie światowy Idol to był tylko wstyd


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 17:21

Andrewtbg pisze:Dla mnie Wojewódzki to jedna wielka kontrowersja według mnie światowy Idol to był tylko wstyd
tak szczególnie ze wygrał ten Norweg :wink: Powinna wygrać ta Amerykanka, piekny głos w pieknym ciele :wink: A do Wojewódzkiego nic nie mam, poprostu ma facet poczucie humoru :D na Jego program to patrze na wszystkie odcinki, a fakt, że w światowym idolu zrobił troche wiochy, ale w polskim idolu zachowywał sie całkiem spoko. Niewypałem i kontrowersją to był Maciej Maleńczuk w III edycji :!:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 17:48

kouba pisze:
Andrewtbg pisze:Dla mnie Wojewódzki to jedna wielka kontrowersja według mnie światowy Idol to był tylko wstyd
tak szczególnie ze wygrał ten Norweg :wink: Powinna wygrać ta Amerykanka, piekny głos w pieknym ciele :wink:


Ja jak tylko zobaczyłem jak ten Norweg śpiewa, to od razu pomyślałem "on powinien wygrać". Głos ma niesamowity, śpiewał fajną, rockową piosenkę. Co do Amerykanki, może i ma talent, ale ileż można promować tego typu wykonawców? Wybór Kurta pokazał, że na tym komercyjnym świecie jest jeszcze miejsce na prawdziwe talenty. Że nie wszyscy jeszcze są tak skrzywieni, jak jury Światowego Idola, które zgodnie (oprócz Wojewódzkiego i chyba jurora z Norwegii) twierdziło, że Kurt nie ma szans na sukces tylko ze względu na wygląd.

kouba pisze:A do Wojewódzkiego nic nie mam, poprostu ma facet poczucie humoru :D na Jego program to patrze na wszystkie odcinki, a fakt, że w światowym idolu zrobił troche wiochy, ale w polskim idolu zachowywał sie całkiem spoko. Niewypałem i kontrowersją to był Maciej Maleńczuk w III edycji :!:
Tzw. "poczucie humoru" Wojewódzkiego to zwykłe chamstwo. Na palcach jednej ręki można policzyć jego komentarze, które nie miały na celu zmieszania z błotem śpiewających. W Światowym Idolu zrobił wieeeeeeelką wiochę Polsce.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 18:41

Co do wyboru Kurta ca Światowego Idola w zupełności się zgadzam, jak swiergot. Naprwdę zasłużył na to jak nikt inny. Jak wpsomniał swiergot, dobrze, że jest jeszcze miejsce na prawdziwe talenty. Pamiętam jak śmiano się z niego ,że wygląda jak...Hobbit i zadawano sobie pytanie czy taki ktoś może być Idolem. Owszem może! bo głos ma wsapaniły i miło było słuchać.
Co do Wojewódzkiego, mnie tam jego żarty nie przeszakdzają, całkiem spoko gość, typowy luzak. Ja go akceptuję. Za to niemogę znieść Maleńczuka chciał być 2 Wojewudzki ale kończył mu się zapas żartów ipowtarzał w kółko ,,to było jak kluski z rosołem'' :roll: :? Do tego jeszcze te jego zamknięte i pomalowane oczy.... czasem nawet powiedział coś mądrego ale... połowa uczestników Idola i tak śpiewa lepiej od niego :wink:
A jego piosenka ,,Wolność Słowa''. Powiem jak Kuba W. ,,gdyby ściany miały uszy popełniły samobójstwo'' 8)


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 19:40

Radze posłuchać jego wszystkich płyt i poczytac jego ksiazki zanim sie o nim napisze cokolwiek. Mowie o Maleńczuku - on powiedział wprost "ide do Idola tylko i wyłącznie dla kasy". Nie odbieram tego negatywnie, nie wiem jak wy. A jego piosenki uwielbiam, w swietnych klimatach jest utrzymana jego nowa plyta pt. "Wolnosc Słowa" nie jest to ani rock ani pop bo takich mamy miliony na polskim rynku - ten album sie wyroznia!
A jeszcze jedno - ma gorszy głos? Możliwe, ale jestem pewny ze zaden z tych "idoli" nie zrobi kariery bo oni jedyne co maja to własnie głos, ani nie umieja pisac tekstow ani muzyki, wszyscy to robia z nich oni maja po prostu ladnie wygladac! Tez mi gwiazdy. Porownywalni sa wszyscy do gwiazd reality-show i tyle mam do powiedzenia. BTW ala janosz ( alias ALEX - rozwalo mnie to) sprzedala cale 12 tys plyt.... To samo bedzie z pozostałymi jak na razie najwiecej sprzedała Ewelina Flinta - 40 tys (to juz jest zlota plyta ale i tak słabo). Nie okłamujmy sie poza coverami to oni nic nie pokazali....
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2004, 21:23 przez kornknot, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ