Lecce 1:1 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 16:57

Juventus po pierwszej polowie przegrywal z Lecce 1:0 po bramce Konana w 24 minucie.
Druga polowe konczylismy w 10 kiedy to Juliano ujrzal czerwony kartonik w 59 minucie.Na wyrownujaca bramke trzeba bylo czekac do 87 minuty.Bramke na 1:1 strzelil David Trezegeut.Takim wynikiem zakonczyl sie mecz i obie druzyny podzielily sie punktami


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:00

Dobrze że przegrał Milan, ale szkoda że ma jeszcze mecz zalegly. No coż, nie udało sie wygrać ale i tak dobrze ze w 10-tke potrafilismy wyrównać. Fajnie ze tą bramke zdobył Treze.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:01

Remis z trzecią drużyna od końca nie jest dobrym wynikiem :?Dobrze,że udało się chociaż zremisować,zwłaszcza,że graliśmy w dziesiątke po czerwonej kartce dla Iualiano.Całe szczęście,ze Milan przegrał swój mecz..


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
el.p

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2003
Posty: 16
Rejestracja: 25 października 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:03

No coz. wobec kilku ubytkow w skladzie i czerwonej kartki moznaby powiedziec ze mimo wszystko jest to korzystny wynik, ale poszczycic sie nie ma czym. ciekawe jak Iuliano se zapracowal na czerwien. Najwazniejsze ze Milan przerzanl u siebie z udine, no ale niestety roma wygrala.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:10

Nie ma się co oszukiwać, mimo remisu uratowanego w ostatnich minutach nie ma się z czego cieszyć. Jak sam Lippi powiedział, był to mecz - ten z gatunku które trzeba wygrywać. Nie wygraliśmy. Nie wykonaliśmy nawet planu minimum. Przewaga Romy znacznie wzrosła - aż do 6 punktów. Juventus trzeci, jednak jeszcze dzisiaj Inter może ich zepchnąć na 4 pozycje. Jedyne co może cieszyć to to, że Milan stracił punkty. Rossoneri mają teraz tyle samo punktów co my, jednak jeden mecz zaległy.

Nie ma co jednak rozpaczać. Nie wyszedł mecz i trudno, trzeba grać dalej. Teraz przerwa świąteczna. Trzeba ją jak najlepiej wykorzystać.


Jarojuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2003
Posty: 30
Rejestracja: 15 września 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:10

ja myślę, że porażka w tym meczu przekreśliła by nasze szanse na 28 scudetto!Ale JUVE musi wziąć się w garść bo zaczyna mi się to nie podobać!JUVE zaczyna przypominać rozpieszczony REAL i dlatego chciałbym JUVE z zeszłego sezonu, takiego, który nie traci punktów ze słabeuszami!A ROMA właśnie tak gra i ucieka, a będzie ciężko ją dogonić jak JUVE będzie dalej tak grał!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:21

DJ Juventinho pisze:Nie ma się co oszukiwać, mimo remisu uratowanego w ostatnich minutach nie ma się z czego cieszyć.
Dokładnie :? Mimo, iż zdołaliśmy uratować 1 pkt. w ostanich minutach to i tak bardziej traktuję ten mecz jako porażkę :( trudno wogóle uwierzyć w to co się stało...Lecce, beniaminek z 16 miejsca odbiera punkt, obencym mistrzom Włoch. Czy to nie brzmi śmiesznie.
W gorszym stylu obecnego roku zakończyć nie mogliśmy. Dobrze, że chciaż w 10, uratowaliśmy remis...ten mecz daje nam odpowiedź na kolejne pytanie. Bez Nedveda nie ma gry. Przykro to pisać, bo nie sam Nedved powinien wygrywać nam mecz ale cały zespół, niestety tak nie jest :( Przykro, że święta będę spędzał, z tak fatalną świadomością, jaką jest niefascysnujące miejsce w Serie A... :?
Niestety, jeśli na dzień dzisiejszy miałbym wskazać faworyta do Scudetto będzie to.......R_M_ :( Grają najrówiej. A bilans bramkowy 29-4 mówi sam za siebie... :(

Ti Amo Juventus :!:
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2003, 17:23 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:22

zgadzam się z wami. ten mecz pokazał, że tak naprawde cały czas Juve jest w słabszej formie (żeby nie powiedzieć w kryzysie). do zakończenia sezonu jeszcze sporo czasu, ale mi też się wydaje że 28 scudetto powoli nam ucieka. roma gra równo i powoli zaczyna powiększać przewage. trzeba się zastanowić co szfankuje najbardziej. obrona a może pomoc czy atak. jedno jest pewne: miejmy do końca nadzieje i nie załamujmy się!!! tacy muszą być właśnie prawdziwi kibole bianconerich- na dobre i na złe zawsze z Juve !!! :-D :D :!:


Petr0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 30
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:30

Zaskoczony jestem wynikiem tego meczu. Ja rozumiem, że w dziesiątkę ciężko się gra nawet ze słabszym przeciwnikiem ale w końcu obecny mistrz Włoch nie może sobie pozwolić na remis z Lecce trzymającym się gdzieś na końcu tabeli :( Nam kibicom nie pozostaje nic tylko czekać na przebudzenie się Juve z tego koszmaru.....


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:37

Oooooj Scudetto się oddala...... :cry:
Mecz napewno nie był udany, może za bardzo napełniła nas optymizmem potyczka z Parmą, może zlekceważyliśmy przeciwnika.
Jeszcze na pocieszenie zostaje mi dzisiaj obejrzeć bramke Treze na RaiUno :?


non mollare mai
ALEXDP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 grudnia 2003
Posty: 62
Rejestracja: 17 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:38

Dobry jest chociaż 1 punkt, niż wogóle ich nie zdobyć, ale jednak daje to do myślenia, a szczególnie po tym strzale ALEXA w poprzeczekę, myślałem, że wtedy nie wiem co zrobię... :? Ale jednak defensywa szfankuje, jednak, trzeba kogoś kupić :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRANDE ALEX DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:41

No cóż...moglo byc lepiej. Teraz pozostaje nam tylko wzmocnic obrone. Scudetto oddala sie coraz bardzieje, ale i tak celem nr.1 jest LM. A tutaj zawiesc nie mozemy.


Petr0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 30
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:41

Trener AC Parmy Cesare Prandelli po niespodziewanej porażce ligowej z Regginą, stwierdził że jego zespół przeżywa cieżki okres.

"Problemy finansowe klubu wpłynęły na nasz stan ducha. Nie dziwię się piłkarzom, ponieważ są młodzi i ciężko im się przed tym bronić. Muszę przyznać, że czujemy się też już nieco zmęczeni i okres Świąt Bożego Narodzenia pozwoli nam odbudować się psychicznie i fizycznie" - powiedział Prandelli.

Wliczając pucharową potyczkę z Venezią, porażka z Regginą była trzecią z rzędu przegraną zespołu Parmy.

pilkanozna.pl

To jest dowód na to, że wygrana Juve nad Parmą nie była takim wielkim sukcesem skoro jak mówi sam trener Parmy mają ciężki okres.... ehhh a ja już byłem pewien po tym meczu, że Juve wróciło do dawnej formy, ale po tym meczu z Lecce to ja już nie wiem sam co o tym wszystkim myśleć :(


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 17:45

Pozostaje jeszcze sprawa Interu, ktory gra swietnie ( w seriea). Niebiesko-czarni maja 2 punkty straty do nas i Milanu. Jezeli uda im sie wygrac z Lazio, to spadamy na 4 miejsce. Może byc naprawde nie wesolo w nowym roku :evil: .


Alexinhio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 18:11

Ja was nie rozumiem mówicie że misrzostwo ucieka a jeszcze jest przecież cała runda wiosenna przed nami!!Zauważcie że Juve wygrało 7:0 z Olimpiakosem i 4:0 z Parmą więc chyba nie ma co sie przedwcześnie denerwować.Od początku było wiadomo ze z Lecce wygrać będzie ciężko.Trzeba poczekać do rundy wiosennej i w tedy sie okaże na co stac Juve w tym sezonie.


Hip-Hop Non Stop!!!
Zablokowany