Wspólny wyjazd na mecz cz.3 i ostatnia

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
montero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 57
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 22:12

Zalozylem ten temat bo wspolny wyjazd na mecz uwazam za swietny pomysl. Powinnismy podejsc do tego tematu powaznie i zastanowic sie na jaki mecz chcemy jechac. Bylo wiele propozycji (jedni chcieli jechac na mecz z Milanem, drudzy na slaba druzyne), wiec postanowilem wybrac mecz Juventus - Lazio (10.04.2004) - druzyna nie slaba , ani nie z najwyzszej polki (chociaz zloila nam tylki). Prosilbym o wpisywanie sie osob ktore chcialy by jechac akurat na ten mecz na 100% na dzien dzisiejszy. ( niech nie wpisuja sie osoby ktore nie wiedza albo nie moga) Od czegos w koncu trzeba zaczac, by wyjazd doszedl do skutku, a nie spierac sie ze to jest zle albo tamto. Moge postawic kazde pieniadze ze nie bedzie 100% frekwencji na ten mecz, wiec wpisujcie sie a jak beda jacys chetni to pogadamy o szczegolach. JUVENTUS-LAZIO (sobota)


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 22:38

Jestem chętny ale musze znać koszty tego typu wyjazdu.W wakacje trochę zarobiłem i myślę ze te pieniądze byłyby dobrze spożytkowane :)


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Michał Wachacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 22:46

Ja też chciałbym znać przybliżony koszt takiej wycieczki. Wtedy podejmę ostateczną decyzję, a narazie jestem za.


!!! TYLKO JUVENTUS W MYM SERCU !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 22:54

Nie wiem czy jest sens poruszac ten temat juz teraz... Moze lepiej na razie uzbierac paczke poprzez maile i gg... JA sam bym sie wybral ale nie wiem co bedzie jutro a co dopiero za 4 miesiace....
I jak ty sobie wyobrazasz ten wyjazd?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 23:07

Ja jestem chętny jak zawsze ale..... 8)

1. Nie moge miec wtedy zajęc na uczelni, a rozkład weekendowych zjazdów na następny semrstr dopiero....w następnym semstrze :D

2. Musze odpowiednio wczesnie wiedziec jak co kiedy i ile......


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 23:32

Martin pisze:Nie wiem czy jest sens poruszac ten temat juz teraz... Moze lepiej na razie uzbierac paczke poprzez maile i gg... JA sam bym sie wybral ale nie wiem co bedzie jutro a co dopiero za 4 miesiace....
I jak ty sobie wyobrazasz ten wyjazd?
Zgadzam sie!!!
Tylko tak jak wszyscy, nie tylko data, ale i inne szcegóły!!


Mustafka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2002
Posty: 11
Rejestracja: 30 listopada 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 08:17

Ja też myślałam o meczu z Lazio, ale czy wtedy nie wypada Wielka Sobota?! (nie wiem zbyt dokładnie :oops: )
Nie wiem jak u Was, ale u mnie (choć mam swoje lata :wink: ) rodzice chyba nie byliby zadowoleni :?


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 08:48

a mi się nieopłaca bo jak wejdiemy do Unii to już w te wakacje przeprowadzam się do Włoch na stałe były spekulacje Włochy albo Niemcy ja chciałem Włochy no i tak będzie pojedziemy do włoch i w grę wchodzi Mediolan albo Rzym ja chcę Mediolan bo to bardzo blisko Turynu ale mam stracha jak tam wylece na miasto w koszulce Juve mogą mnie zmiarzdżyć także ja odpadam może jeszcze pojadę w tym sezoonie na jakiś meczyk

P.S O wyjeździe do Włoch dowiedziałem się wczoraj mam fuksa na cóż może się kiedyś spotkamy na Curwa Nord :D


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 09:58

tAKZE BYLBYM CHETNY, TYLKO JAKIE KOSZTY????
I dlaczego Lazio???? Milan??


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 10:28

To nie jest takie proste, że uzbierasz paczke wsiadacie na rowery i jedziecie na Delle Alpi. Jeśli chcesz mieć potencjalnych kandydatów do wyjazdu musisz podać więcej szczegółów.

1. Kto to zorganizuje? Podejmujesz się tego?
2. Najważniejsze (obok pozwolenia rodziców u większości) są koszty wyjazdu.
3. Czym jechać? Gdzie spać?


montero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 57
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 17:13

Szczegoly juzbyly poruszane wielokrotnie (patrz. cz 1 i cz 2) i uwazam ze na poczatek trzeba by uzbierac paru 100% chetnych a pozniej dopiero wchodzic w glebsze szczegoly. Zgaszam sie z Martinem ze dobrze by bylo uzbierac ludzi przez maila lub gg, ale nie mozna robic tego na ostatnia chwile. To sa jednak tylko 4 miesiace. Jestescie pesymistami, trzeba sie sprezyc...


ODPOWIEDZ