Juventus 2:1 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 23:40

Przyszedlem ze szkoly i od razu na chat i co sie okazalo? Ze przyszeldem na 90 minute 8). Na dodatek nie obstawilem meczu, czyli generalnie nie bylby on dla mnie udany, tyle ze jest jeden plusik. Taki ze Juve wygral mecz i awansowal dalej :) :-D :D :-D :). Czyli moze jednak nie byl on taki zly... Fajnie ze Alex (Ala Janosz -_____-) strzelil gola, cieszy jego powrot do przyzwoitej formy. Perugioe tez raczej skopiemy. Fajnie by bylo jakbysmy ten Pucharek wygrali, ale LM najwazniejsza.


srali muszki będzie wiosna
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 15:55

Poprostu miodzio!!!
Bardzo dobry mecz, spodobały mi sie te dwa podania otwierające drogę do bramki i bardzo dobre wykończenia!!
I o to chodzi w piłce, o wykończenie akcji.Oni to potrafią jak niktinny na świecie!!


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 16:11

Niech dalej szlifują formę, będzie im potrzebna szczególnie w lutym i późniejszych miesiącach, kiedy z powrotem ruszy LM. :D


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 16:13

juve21 pisze:
DJ Juventinho pisze:Mam oficjalną wiadomość z gazzetta.it, że na trybunach znalazło się około 1200 kibiców... :( :( :( Baaaardzo marniutko, jak na pożegnanie 2003 roku na Delle Alpi. U nas w Tychach na hokej więcej ludzi przychodzi...
Nie ma co ukrywać, po prostu wstyd. Ale z drugiej strony efektów możemy spodziewać się dopiero po tym, jak Delle Alpi zostanie przebudowane.
Nie gadaj glupot że u was na hokej przychodzi więcej bo tak się składaż e kilka razy byłem i jak jest 500 kibiców to jest dobrze :wink: A martwi mnie to że na mecze Juve przychodzi tak mało ludzi ,troche mnie to dziwi bo przeciez 35% włoskich kibicow piłki noznej to kibice Juve.
No ale chyba nie wszyscy mieszkaja w turynie..a komu chcialoby sie jechac na drugi koniec kraju na mecz ze Siena?poza tymz tego co wiem o i tak w Turynie wiekszosc kibicuje Torino (ale pewnosci ne mam).Ale i tak szkoda ze tak malo ich bylo..moze po remoncie bedzie lepiej..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 16:59

nookie pisze:
juve21 pisze:
DJ Juventinho pisze:Mam oficjalną wiadomość z gazzetta.it, że na trybunach znalazło się około 1200 kibiców... :( :( :( Baaaardzo marniutko, jak na pożegnanie 2003 roku na Delle Alpi. U nas w Tychach na hokej więcej ludzi przychodzi...
Nie ma co ukrywać, po prostu wstyd. Ale z drugiej strony efektów możemy spodziewać się dopiero po tym, jak Delle Alpi zostanie przebudowane.
Nie gadaj glupot że u was na hokej przychodzi więcej bo tak się składaż e kilka razy byłem i jak jest 500 kibiców to jest dobrze :wink: A martwi mnie to że na mecze Juve przychodzi tak mało ludzi ,troche mnie to dziwi bo przeciez 35% włoskich kibicow piłki noznej to kibice Juve.
No ale chyba nie wszyscy mieszkaja w turynie..a komu chcialoby sie jechac na drugi koniec kraju na mecz ze Siena?poza tymz tego co wiem o i tak w Turynie wiekszosc kibicuje Torino (ale pewnosci ne mam).Ale i tak szkoda ze tak malo ich bylo..moze po remoncie bedzie lepiej..
Wiecie panowie - Wlochom nie mozna odebrac tylko dwoch rzeczy - mszy w niedziele i meczu w weekend! Mecze o Puchar czy CL malo kogo tam interesuja! Taka jest prawda!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 17:07

El_chico_a_Coruna pisze: Wiecie panowie - Wlochom nie mozna odebrac tylko dwoch rzeczy - mszy w niedziele i meczu w weekend! Mecze o Puchar czy CL malo kogo tam interesuja! Taka jest prawda!
No, bez przesady, jesli chodzi o PW to sie zgadzam ale CL interesuje wszystkich bardziej niz scudetto :?
Ale w sumie to sie nie dziwie, ze kibicow Juve we Wloszech nazywa sie : Fotelowymi kibicami :roll:


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 19:23

Medi pisze:
El_chico_a_Coruna pisze: Wiecie panowie - Wlochom nie mozna odebrac tylko dwoch rzeczy - mszy w niedziele i meczu w weekend! Mecze o Puchar czy CL malo kogo tam interesuja! Taka jest prawda!
No, bez przesady, jesli chodzi o PW to sie zgadzam ale CL interesuje wszystkich bardziej niz scudetto :?
Ale w sumie to sie nie dziwie, ze kibicow Juve we Wloszech nazywa sie : Fotelowymi kibicami :roll:
Medi nie zgadzam sie! Spojrz na ostatnie mecze! Mecz z Parma obejrzalo ok 32 tys kibicow, a z Interem 54 tys! To byla Serie A, a teraz spojrz na CL - Olimpiakos 12 tys, Real Sociedad 17 tys!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 22:55

El_chico_a_Coruna pisze:
Medi pisze:
El_chico_a_Coruna pisze: Wiecie panowie - Wlochom nie mozna odebrac tylko dwoch rzeczy - mszy w niedziele i meczu w weekend! Mecze o Puchar czy CL malo kogo tam interesuja! Taka jest prawda!
No, bez przesady, jesli chodzi o PW to sie zgadzam ale CL interesuje wszystkich bardziej niz scudetto :?
Ale w sumie to sie nie dziwie, ze kibicow Juve we Wloszech nazywa sie : Fotelowymi kibicami :roll:
Medi nie zgadzam sie! Spojrz na ostatnie mecze! Mecz z Parma obejrzalo ok 32 tys kibicow, a z Interem 54 tys! To byla Serie A, a teraz spojrz na CL - Olimpiakos 12 tys, Real Sociedad 17 tys!
Hmmm...jeśli chodzi już o frekfencję między CL a Serie A to raczej jestem przychylny do zdania Medi. Dlaczego? D otej pory w CL graliśmy z niezbyt uznanymi firmami. Nie ma co porównywać meczu z Sociedad do meczu z Interem (Derby Włoch). Jestem pewien, że z Daportivo przyjdzie najwięcej widzów w tym sezonie, licząc tylko CL. Naprawdę bardzo dużo zależy od rywala.
A tak na marginesie, to rekord frekfencji na Delle Alpi padł właśnie na meczu CL, oczywisćie sezon temu z Realem :twisted:


Obrazek
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 18:37

Tak zgadzam sie. Mecz z Realem to bylo to gdy Stadio delle Alpi prawie zapelnilo sie po raz drugi w historii! Ale tu nasuwa mi sie pytanie ilu z tych ludzi przyszlo ogladac Jeve a ile Real... Bo mecz "najlepszej" druzyny swiata nie zdarza sie co dzien...


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 19:58

El_chico_a_Coruna pisze:Tak zgadzam sie. Mecz z Realem to bylo to gdy Stadio delle Alpi prawie zapelnilo sie po raz drugi w historii! Ale tu nasuwa mi sie pytanie ilu z tych ludzi przyszlo ogladac Jeve a ile Real... Bo mecz "najlepszej" druzyny swiata nie zdarza sie co dzien...
Kibicow Realu bylo ok 3000, reszta to byli kibice Juve :D :P


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 00:39

- Kto zepsuł akcję?
- Tudor!!
- Kto??
- Tudor!!!
- Kto???
- Tudor. Tudor, Tudor..... :twisted:

Ja nie wiem, czy ten facet jest za słaby na Juve czy tylko ma takiego paskudnego pecha...Ale wracając do tematu to mecz był z gatunku "niedzielnych" czyli nic wielkiego się nie działo...Bramka Alexa ładna, zresztą Camora też...no i ta ręka...ech... :wink:


Zablokowany