Juventus 2:1 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 16:15

Juventus pokonal Siene po bramkach Del Piero i Camoranesiego ... dla Sieny bramke strzelil Ventola po rzucie karnym 8)


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 16:21

Juventus wygrał w rewanzowym meczu ze Siena 2-1.Od pierwszych minut zagrali Del Piero i rekonwalescent Trezeguet.Pierwsi gola zdobyli gospodarze a konkretnie Del Piero,po ładnym podaniu Appiaha.Oprócz gola nic wielkiego w pierwszej połowie sie nie działo.Po przerwie Lippi wpuścił na boisko Di Vaio i Zalayeate.W 53 minucie wynik podwyzszył Camoranesi,przy golu tym asystował Zalayeata.Zaraz po golu Camoranesiego reka w polu karnym zagrał Tudor i siędzia podyktował karnego,którego na bramke zamienił Ventola.Wiecej bramek nie padło,Juventus w ostatnim w tym roku meczu na Delle Alpi wygrał i uszczęśliwił garstke kibiców ,którzy zjawili sie na stadionie


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
nedzwiedz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 16:23

No to jestesmy w cwiercfinale BRAWO .Reka Tudora byla wyjatkowo glupia...


!!! JUVENTUS TURYN !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 16:34

Zwycięstwo oczywiście bardzo cieszy, jedne mniej drugie więcej :wink: Dabrze, że udało nam się zakończyć ten rok zwycięśtwem na Delle Alpi.
JUVE postawił tylko krpokę nad ,,i'', ponieważ przed tym meczem awans mileiśmy niemalże w kieszeni.
Kolejny gol Del Piero ( to już jego 150 dla JUVE! 8) ) forma jest, 1 skład wita 8) ,następnie bramkę dorzucił Camor a wynik na 2-1 ustalił z karnego Ventola, ahh Tudor, to jest pechowiec :o
A więc teraz w ćwierćfinale czeka na nas ....Perugia....napewno każdy pamięta co zrobili z nami( a raczej co Miccoli :wink: )z nami zrobił w poprzedim sezonie, kiedy to wyeliminowali nas z PW.
Teraz będzie iaczej bo wiele rzeczy uległo zmianie :twisted: A Miccoli pokarze Perugi :twisted: 8)
GRAZIE JUVE!


Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 16:45

Swietnie! O to chodziło! Lippi pokazał, że wcale nie zamierza rezygnować z Pucharu Włoch. Mamy awans! Bardzo cieszy kolejny dobry występ Alexa i oczywiście bramka. Jest to jak już wsponieliście 150 gol w Juve! Zaczęło sie już wsteczne odliczanie - Alexowi pozostało 30 bramek aby prześcignąć Bonipertiego w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Juve!

Bardzo cieszę się też, że Coppa Italia powoli odzyskuje renomę. Nie jest to już arena dla tych słabszych, a ponownie dla najlepszych. W ćwierćfinale zobaczymy m.in. Inter, Romę, Lazio, Parmę, możliwe że Milan. To jest spora nowość w porównaniu z ubiegłymi latami.

Ciekawi mnie ilość widzów na Delle Alpi. :?:

No i teraz czas na Perugie!
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2003, 16:59 przez DeeJay, łącznie zmieniany 1 raz.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 16:55

Mnie ta ilośc niepokoi, po tym jak przeczytałem, że "wygrana zadowoliła garske kibiców" - zastanawiam sie czemu na mecze Juve tak mało osób przychodzi. Dla mnie to jest niepojęte - dlatego iż stadion jest na peryferiach Turynu? Bez przesady co to za przeszkoda dla kibica? Jedynie co mi przychodzi do głowy to cena biletów, ale przeciez każdy zespoł ma podobne i jakoś inne kluby mają pełne stadiony a Juve nawet w połowie nie wypełnia Stadionu Alepjskiego ... :x Może ma ktoś jakies pomysły?
BTW: Też sie ciesze, że Coppa Italia odzyskuje renome


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 16:57

Fajnie ze Juventus wygrał a najbardziej cieszy mnie to że Alex strzelił gola :D :D :D :D :D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 17:07

Mam oficjalną wiadomość z gazzetta.it, że na trybunach znalazło się około 1200 kibiców... :( :( :( Baaaardzo marniutko, jak na pożegnanie 2003 roku na Delle Alpi. U nas w Tychach na hokej więcej ludzi przychodzi...
Nie ma co ukrywać, po prostu wstyd. Ale z drugiej strony efektów możemy spodziewać się dopiero po tym, jak Delle Alpi zostanie przebudowane.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 17:24

Kolejny mecz który udowadnia że kryzys w Juve minął. Ciesze sie że bramke zdobył Alex, ale troche lipa że straciliśym gola po karnym, bo typowałem 2-0 :wink: . Ale nic....najważniejsze że jesteśmy w 1/4 i walczymy na trzech frontach. FORZA JUVE 8)


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 17:51

Bianconeri nie wysilali się zbytnio w tym meczu. A i tak Siena była bezsilna, choć szanse miała, w tym jedną praktycznie setkę, którą wspaniale wybronił Chimenti. Martwi mnie gra Legro. Bardzo niepewnie wybijał piłkę, niejednokrotnie wprost pod nogi przeciwnika. O czym on myśli?! Ale jedną szansę miał, bramkarz Sieny ledwo wybił piłkę po jego główce. No i Zalayeta. Szkoda że nie występuje regularnie, bo gra naprawdę dobrze, mądrze. Gdyby dużo grał, byłby super. Ale jeszcze sporo przed nim.


Obrazek
Del Przemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 65
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 17:51

Bardzo ładnie bronił dzisiaj Chimenti, no i Alex strzelił bramkę :D :D :D


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 17:53

No zgadzam sie z wami Lippi jest świetny :!: A do tego Alex sie przełamał i strzela co mecz bramke jest super :wink:


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 17:55

Nie jestem zadowolony z wyniku mimo iż wiem żeb mecz był zapewne potraktowany ulgowo to i tak spodziewałem sie czegoś więcej A Tudor to już troche mnie denerwuje samobója strzelił z Realem Sociedad w lidze Mistrzów tera ręka wogle chyab nigdy go nie polubie jak nei ma formy i nei umie grać niech grzeje ławe i tyle :? 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 18:17

Mecz byl nudny jak nie wiem co i niczego nie udowodnił. A ilosc kibicow na DA po prostu straszna. Ale jest druga strona medalu, Pessotto! Znowu grał i to jak! On jest wielki 8) 8)


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 18:20

DJ Juventinho pisze:Mam oficjalną wiadomość z gazzetta.it, że na trybunach znalazło się około 1200 kibiców... :( :( :( Baaaardzo marniutko, jak na pożegnanie 2003 roku na Delle Alpi. U nas w Tychach na hokej więcej ludzi przychodzi...
Nie ma co ukrywać, po prostu wstyd. Ale z drugiej strony efektów możemy spodziewać się dopiero po tym, jak Delle Alpi zostanie przebudowane.
Nie gadaj glupot że u was na hokej przychodzi więcej bo tak się składaż e kilka razy byłem i jak jest 500 kibiców to jest dobrze :wink: A martwi mnie to że na mecze Juve przychodzi tak mało ludzi ,troche mnie to dziwi bo przeciez 35% włoskich kibicow piłki noznej to kibice Juve.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Zablokowany