Brawo Wisła !!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
andrusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 69
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 08:13

Składam serdeczne gratulacje !!! :-D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 08:49

ale to nie ten pokoj :x


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
adrian11c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2002
Posty: 41
Rejestracja: 13 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 08:52

nie ma to jak patrzeć na nieudolną grę lazio --- tak sie podnieciłem że chyba zaraz kupie sobie pącxzka
to było świetne a ten kosowski i uche i cantoro nie miałem żadnych nadziei na wygraną ale ... coosh to był majstersztyk
przypomnieał mi sie Juventus w środę i nedve


"Każdego dnia nie tylko raz , trzeba żyć na pełny gaz" /K.Koźwicki/
Trezegol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2003
Posty: 19
Rejestracja: 01 lutego 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 08:56

Wisełka znów pokazała ze sie liczy w Europie


Juve !!!!! Juve !!!!! Juve !!!!! Juve !!!!!
bar_ti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 39
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 09:42

To nie może być żaden przypadek czy kwestia szczęścia. Wisła po prostu gra dobry futbol i ten wynik jest w pełni zasłużony. Szczere gratulacje.


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 10:09

temat już jest tam gdzie powinien być.
A co do meczu to:
1. Wynik dobry, ale mógł być lepszy gdyby nie te błędy w obronie (Jop nie przejmuj się, każdemu się zdaża)
2. moja krutka ocena zawodników Wisły:
Hughes (czy jak to się tam pisze)- niezbyt pewne interwencje, przy dwóch pierwszych golach nie miał szans, dobra gra na przedpolu
Stolarczyk (tego gościa nie lubie)- błąd przy drugiej bramce, ale w miare dobre poczynania ofensywne
Jop- Pechowy gol samobujczy. Tak se myśle że Wisła powinna kupić kogoś lepszego na jego miejsce
Głowacki- jak przystało na najlepszego obrońce drużyny spisywał się całkiem nieżle, ale też przydażąły mu się błędy
Baszczyński- wyrużniający się zawodnik drużyny. Dobre poczynania ofensywne, w defensywie też se poradził
Cantoro- kilka dobrych podań, głupia żułta kartka
Stronk- bardzo udany występ tego młodego zawodnika, piękna asysta przy 1 golu
Uche- (uwielbiam tego zawodnika) piękny gol, świetne techniczne podania, najlepszy zawodnik drużyny
Kosowski- cienki występ tego zawodnika. Fatalne strzały, niedokładne dośrodkowania
Żurawski- 2 pewne karne, ładna akcja przy 2 golu. Chciał grać nawet z kontuzją :!: . W pierwszej połowie nic nie grał, ale zato w drugiej...
Kużba- pięknie się przewrucił aż sędzia uwieżył że był faulowany :) . Ale jak chce być dobrym napastnikiem to powinien nauczyć się lepiej strzelać, bo wczoraj raczej nie zagrażał bramce Lazio
Szymkowiak (drugi mój ulubiony gracz tej drużyny, lubiałem go jak jeszxcze grał w Widzewie)
Dubicki- nie oddał żadnego strzału na bramke, ale dodrze se radził na prawym skrzydle
3. W Krakowie może być różnie w przez tą murawe, ale licze na przynajmniej remis dający awans Wiśle


Juve4ever

gg 3417094
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 14:44

calkiem niezly meczyk.. szkoda tylko ze lazio nie wystawilo pierwszej druzyny.. wtedy moglbym oceniac.. a tak przekonalem sie tylko ze pierwszy sklad wiselki jest lepszy od lazio B :-D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 14:57

Nio Wisla zagrala swietny meczyk i jak wygra z Lazio w co wierze (choc nie jestem kibicem Wisly :D )to spotka sie albo z Besiktasem ktory pierwszy mecz przegral albo ze Slavią ktora wygrala wlasnie z Beskiktasem !! Forza Wisla !! Forza Juve


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 15:35

ladnie ladnie ale lipa ma racje... to byl mecz Lazio B vs. Wisla i teraz wszystko zalezy od rzymian - jak pojada do Krakowa 1 skladem to wisla moze miec przerabane a jak se odpuszcza to witaj 1/4 finalu :) Musze powiedziec ze ten mecz wygral nam Marchegiani ( szczerze mowiac neiwiem jak to sie dokladnie pisze :P ) - 2 prezenty w postaci karnych i kilka kardynalnych bledoow ( nie wykozystanych niestety ) sprawily ze mielismy remis, bo gdymy nie szanowny Marchegiani to zamiast euforii po 3-3 mogla byc rozpacz po 3-1 ....


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 15:42

BRAVO WISEŁKA !!!! MECZ TEN przezywałem tak jakby grał Juve...no ale cóż nie czesto polski zespół daje nam tyle radosci...FORZA JUVE, FORZA WISŁA !!!!


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 17:04

TERAZ NAWET W STOLICY RZĄDZI WISEŁKA!!!!!!!!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 18:10

Ponieważ już pisałam na ten temat na innym forum więc skopiuje sobie pościk i wkleję tutaj... :D

hmm...w środę byłam dumna z Juve a wczoraj z Polaków...nie za dużo tego szczęścia naraz? :wink:
W pierwszej połowie nuda ( i szczękanie zębami na trybunach).Obie drużyny bardzo ostrożnie studiując sie nawzajem.Lazio bardziej ofensywnie,szczególnie na skrzydłach,Wisła zamknięta,wysoka obrona, dzięki czemu napastnicy Lazio często lądowali na spalonym.Na początku Wisła wypadła słabo, nastawiając sie na obronę i kontry.Jednak niecelne podania i strata piłek na drugiej linii faworyzuje Lazio które firmuje pierwszego gola.W tym momencie Wisła musi sie odkryć żeby wyrównać wynik i wydawałoby sie,że ułatwia to robotę Lazio,które wykorzystując błędy Polaków może podwoić wynik.Jednak Wisła powoli sie rozkręca i po pięknie przeprowadzonej akcji (dryblingi do pozazdroszczenia) i w kolaboracji z Oddo który zapomina,że jest coś takiego co nazywa sie spalonym,utrzymuje w grze przeciwnika dając szansę Uche nie tylko strzelenia gola ale i pokazania swoich światowej klasy umiejętności.Od tego momentu Wisła przejawia wyjątkową jasność umysłu i precyzję w podaniach,szkoda,że niefortunny autogol nadarzył sie akurat w momencie kiedy Lazio było kompletnie rozbite.
Jeden z użytkowników na tamtym forum a raczej-jedna bo to dziewczyna(fanka Lazio)napisała,że Kasperczak zaczął przygotowywać mecz bardzo późno,więc albo to nie prawda albo Kasperczak jest geniuszem w "odczytywaniu meczy".Pozostaje fakt,że Wisła wyszła w drugiej połowie nie tylko z zamiarem zremisowania meczu ale i wywalczenia przewagi.
Zaczął się szturm na bramkę Lazio Wiślaków,którzy notorycznie wykorzystywali dziurę w rozpracowanej obronie (Mihajlovic-Pancaro).
Kosowski uskuteczniał kilometry na skrzydle i pomimo niecelnych podań (długich) i strzałów na bramkę (albo raczej panu Bogu w okno), siał niezłą panikę w szeregach Lazio.Wisła panowała,przyśpieszenia Zurawskiego i Kuźby procentowały w strzały na bramkę....i dwa karniaki.(Po drugim zrobiło sie gorąco.I troche spękałam szczerze mówiąc,bo z górnych trybun zaczęły latać butelki na małą grupkę Polaków siędzących dwa rzędy wyżej i robiących niesamowity raban).
Wisła w tym meczu pokazała nie tylko (po raz kolejny) wielki charakter ale i umiejętności techniczne.Według jednego z moich kolegów (kibica Juve zresztą,który z okazji kibicował Wiśle 8) ), Uche grał z iście "brazylijską finezją" :-D
Remis jest bardzo pozytywnym wynikiem dla Wisły,mam tylko nadzieje,że
w rewanżu nie będą grali na remis,bo to może sie zemścić.
Tak więc powodzenia w Krakowie....i FORZA WISŁA :-D
_________________


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2003, 18:39

Wisła rozegrała świetny mecz i poraz kolejny udowodniła że jest licząca sie druzyna w Europie.Wydaje mi sie ze Mancini w nastepnym meczu postawi jednak na Peruzziego :D


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2003, 19:25

Wisła jest dobrym klubem. Kasperczak wykonał ogromny kawał roboty.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2003, 21:57

Aż boje sie pomyślećco będzie jak zacznie się Ekstraklasa......pogrom


ODPOWIEDZ