Juventus-Deportivo (1/8 LM)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 11:46

Nie wiem czy już ktoś tu pisał, ale mecz będzie na czeskiej dwójce :D haha wreszcie obejrze !!!!!


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 14:59

Mam zla wiadomosc dla wszystkich, ktorzy liczyli na moje zdjecia z meczu z Juve (w tym dla mnie) :( :( :( :(

Zarzad podal dzis przez radio komunikat, ze zabronione jest wnoszenie przedmiotow o wadze powyzej 150 gramow na wszystkie trybuny poza honorowa... :( :( :(

Postaram sie wniesc komorke i nia porobic jakies fotki. Mimo, ze wazy 153 gramy to mam nadzieje, ze nie zabronia mi jej wniesc. W koncu telefonem nie zamierzam rzucac i to w moich idoli...

Wiecie, zeszloroczne wyeliminowanie Deportivo przez Juve po bramce Tudora w ostatnich sekundach meczu, bardzo nie podobalo sie kibicom :( :( :( :( :(

Mecz zostal zakwalifikowany jako wysokiego ryzyka, niestety... :( :( :(

Przykro mi, ale obiecuje, ze w zamian napisze wam tu wypracowanie odnosnie meczu! :wink:


:!: :!: :!: :!: FORZA JUVE :!: :!: :!:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 21:32

Mecz będzie można obejrzeć na:

ANS Eurasiasat 1 Azerbaijan
Armenia TV Armenian
Art Sport 2 Arabic
CT 2 Czech
Italia 1 Italian
Kiosque 3 French
MEGA Xtra Greek
NTV+Sport Russian
Premiere Austria German
Premiere Sport 1 German
Sky Sport Xtra English
Sky Sport English
SPORT TV Portuguese
TSI 2 Italian
TVE La Primera Spanish
ViaSat Sport 1 Swedish
ViaSat Sport Swedish


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2004, 21:36

Super je też mam czeską dwójkę i se oglądne mecz. Czeska televizja puszcza czasem lepsze mecze niż nasza.


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2004, 19:14

DJ Juventinho pisze:Mecz będzie można obejrzeć na:

ANS Eurasiasat 1 Azerbaijan
Armenia TV Armenian
Art Sport 2 Arabic
CT 2 Czech
Italia 1 Italian
Kiosque 3 French
MEGA Xtra Greek
NTV+Sport Russian
Premiere Austria German
Premiere Sport 1 German
Sky Sport Xtra English
Sky Sport English
SPORT TV Portuguese
TSI 2 Italian
TVE La Primera Spanish
ViaSat Sport 1 Swedish
ViaSat Sport Swedish
Mecz bedzie rówiniez na ANS TV i Star TV sa to kanały z satelity Turksat 42* E . O ile na CT -2 bedzie ten mecz spokojnie dostepny ( choc na takiej stronce pisze ze kodowany - ale chyba chodzi o to ze z satelity jest kodowany ) , a Italia 1 jest kodowana w systemie Seca 1 .
Ps. Kurcze gdzyby mój ojciec byl troche szybszy to bym sobie juz obejrzał mecz juve z satelity , ale raczej rewanz na 100 % zobacze :D :D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2004, 22:58

Choćby rzygać to obejżę ten mecz :twisted: Mam Italia 1 na satelicie...liczę na niekodowany, ale i tak jestem głodny Juve że mnie to nie powstrzyma :twisted: Bo jak ktoś kojarzy to kodowanie na RAI było nawet "znośne" i do oglądania :wink:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 09:38

Wie ktoś może co to za muzyczka podzczas reklamy forda???? Może zna ktoś dokładny tytuł???


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 11:07

Więc już dziś ten mecz. Na przeciw siebie staną dwie wyrównane drużyny. Juve jest mocniejsze kadrowo, jednak za Deportivo przemawia kolektyw oraz wypełniony El Riazor. Mam nadzieję że nasi gracze wreszcie zaprezentują futbol jaki grali w zeszłym sezonie. Bezbłędny Buffon. Stoperzy często nie do przejścia. Thuram i Zambrotta raz po raz inicjujący świetne kontry na skrzydłach. Tachinardi dokładnie zagrywający do napastników. Camoranesi tworzący coś z niczego. Pavel Nedved przez 90 minut walczący o każdy centymer boiska, a co ważniejsze Pavel nie do zatrzymania. Wreszcie Allesandro Del Piero czarujący swą techniką i znakomitymi wolnymi. Juve musi dzisaj przedewszystkim walczyć. Zmusić Depor do cofnięcia się na własną połowę. Czas pokazać że naprawdę chcemy i możemy wygrać Ligę Mistrzów.
Juventusie już czas.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 11:47

Jeśli chodzi o mecz na CT-2 to edzie go można ogłądać za pośrednictwem zwykłych nadajników naziemnych.Wczoraj patrzyłem czy mecz Sparta-Milan jest kodowany czy coś-przez moją naziemną wszystko elegancko widać.Więc myśle że przez satelitkę bedzie kodowane.Polsat chyba też coś takiego robił.


A co do komentarza czeskiego-to więcej z niego rozumiem niż z komentarskich przemyśleń pana Basałaja albo innych komentatorów z TVP.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 12:17

No tak...te prawie 2 miesiace zlecialy jak z bicza trzasl. I juz dzis czeka nas swieto....oby tylko radosne swieto. O Depor juz mowilem...bardzo mi sie ten los nie podobal. Pamietam mecze z Hiszpanami i nie bylo takiego ktory Juve wygralby luzem. W zasadzie to tylko 1 wygral. Na dodatek to Depro wczesniej na eliminowalo. Naprawde bardzo nie lubie meczow z ta druzyna. Mysle ze dzisiaj moze nie byc wiele lepiej niz rok czy 2 lata temu. Bardzo prawdopodobna jest nawet porazka Juve :?. Ale wazne zeby strzelic w La Corunii jak najwiecej bramek. Nie wolno remisowac 0-0, bo potem 1-1 w Turynie i papa. Szkoda ze nie ma Marescii, mysle ze mogl by sie sprawdzic. No nic...wszystko wyjasni sie juz dzisiaj poznym wieczorem.


srali muszki będzie wiosna
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 12:33

a wiec to już dziś... :D wiele o tym meczu sie mówiło i wiele jest moich myśle co do gry Juve w LM. Jeszcze wczoraj sądziłem że Juve tego nie wygra, chciałem żeby tylko nie przegrali wysoko. Cos jak w zeszłym roku z Realem, poprostu tak jak wtedy, tak i teraz liczyłem na mecz u siebie, w którym wszystko można odrobić. Bayern przekonał mnie, że można 'rozłożyć' siły na lidze, LM i Pucharze kraju :wink: Po słabych występach w lidze niemieckiej Bayern zdołal sie zmotywować i powalczyć jak równy z równym z Realem, choc jak każdy widział 1-1 nie było sprawiedliwym wynikiem. Juve, choć nie traci do lidera tyle co Bayern, to niezachwyca swą grą w lidze włoskiej. Sądze, że Juve też będzie sie potrafiło tak zmotywować, że nie dadzą plamy :? Bo jak zagraja tak jak ostatnio w lidze to gwarantuje że ta plama będzie :( Deportivo to nie jakaś Bologna, czy Reggina. I niedaj Boże, żeby zagrali tak jak z Romą :? :? Myśle, ze Juve dobrze podejdzie do tego meczu i zremisuje go. Ale nie 0-0, jak ktoś wcześniej napisał :!: Dobrze by było tak jak w ostatnich latach, zeby było 2-2. Mysle, ze to byłby dobry wynik. Tylko kto strzeli te 2 gole :? a atakiem nie jest dobrze u Nas ostatnio, wiec licze na 'przebudzenie' Alexa, bo Treze grał fatalnie przed kontuzją, więc gorzej po kontuzji chyba nie może zagrać :wink: A wątpie zeby od razu grał dobrze. Szkoda, że Miccoli nie wychodzi w pierwszym składzie, ostatnio prezentował naprawde dobrą forme, w porównaniu z innymi graczami Juve.
Teraz będe nieustannie obracał anteną i szukał w TV, żeby CT2 mi znalazło :D


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 13:03

A jednak! Diego Tristan wystapi w dzisiejszym meczu! Najpewniej bedzie najbadziej wysunietym graczem Deportivo! Strzez sie Buffonie :wink:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 15:06

DJ Juventinho pisze:Mecz będzie można obejrzeć na:

ANS Eurasiasat 1 Azerbaijan
Armenia TV Armenian
Art Sport 2 Arabic
CT 2 Czech
Italia 1 Italian
Kiosque 3 French
MEGA Xtra Greek
NTV+Sport Russian
Premiere Austria German
Premiere Sport 1 German
Sky Sport Xtra English
Sky Sport English
SPORT TV Portuguese
TSI 2 Italian
TVE La Primera Spanish
ViaSat Sport 1 Swedish
ViaSat Sport Swedish
no nieeeee żadnego z tych programów nie mam, nawet Czeskiej dwójki :evil: :evil: :cry: musze zmienić kablówke :evil:


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 15:39

Czy będzie można zobaczyć ten mecz w necie? Jeśli tak to na jakiej stronie


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2004, 15:42

Dzisiaj mecz trza sie szykowac :twisted: :twisted: :twisted: Moze meczyk obejrze przez neta :D :D :D Ale jakosc jest slaba :cry: Jezeli chcecie zobaczyc mecz przez neta na tej stronce macie linki gdzie bedzie mecz http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp
A jak nic nie wyjdzie z neta to pozostanie czat JuvePoland :D :D :D Napewno bedzie duzo osob!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany