Juventus 7:0 Olimpiakos

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 09:38

rekord ligi mistrzów brawo nie podejrzewałem że tak wysoko


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 09:39

No no, na czacie troche nie wierzylem w to co widze. Juve zagralo świetnie. Dzisaj bedą skróty a ja ,,Niestety" jestem chory i chyba se je zobacze.
Forza Juve!!!!!!


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 11:46

ostry pisze:Chociaż jak ktoś zauważył przeciwnik nie stawiał wam oporów zbytnio:)
Nie do końca. Opór był, Olypiakos się starał. Stworzył nawet kilka groźnych sytuacji, jednak na posterunku stał Chimenti. Statystyki mówią, że: Juventus oddał na bramkę Eleftheropoulosa 11 celnych strzałów, przy aż 8 strzałach Greków.
FaN_7Becksa86CT pisze:juve gralo rezerwa,az strach pomyslec co by bylo jak by grali naprawde.....
A co?? grali na niby?? :wink: Wg. mnie gdyby zagrał podstawowy skład z wszystkimi gwiazdkami nie było by tak wysokiego wyniku. Wygrali by góra 3-0.
Olszan pisze:no cóż spodziewałem sie troche lepszego wyniku no ale ten też moze być..... :D 8)
Dwucyfrówa?? :wink: :D
Virus[Mauro] pisze:No nareszcie wygraliśmy wszystko ok ! ale Treze nabawił sie kkontuzji która wyglądała dość groźnie :( , Maresca strzelił ładną bramke :P
Maresca nie tyle strzelił piękną bramkę, co rozegrał fenomenalne spotkanie. Dostałszanse występu z Galatasaray - grał dobrze ale nie wykorzystał do końca swojej szansy. tej nie zmarnował i nagrodą za taki występ powinien być pierwszy skład w meczu z Parmą!
MoszeUsz pisze:No no, na czacie troche nie wierzylem w to co widze. Juve zagralo świetnie. Dzisaj bedą skróty a ja ,,Niestety" jestem chory i chyba se je zobacze.
Forza Juve!!!!!!
Też jestem chory :( Ale nie przeszkodziło mi to w oglądaniu skrótów. No i :

Jeszcze raz chcę podkreślić wspaniąłą grę Mareski. Bardzo dobre spotkanie rozegrał także Miccoli. Wspaniałem wejście Di Vaio i Del Piero. Alex strzelił bramkę po zaledwie 60 sekundach pobytu na boisku!! Zdziwiła mnie troche mała celebracja radości po strzelonych bramkach, przede wszystkim od trzeciej wzwyż. Gdy patrzyłem na lekki uśmiech Del Piero i jego klaszczące dłonie w stronę kibiców, jego twarz mówiła mi: Dziękuje, że byliście ze mną. :wink:

Szkoda, że zawsze taki mecz do samego końca nie może się ułożyć pomyślnie. Martwi mnie kontuzja Trezegueta, co do której nie ma żadnych informacji.

Teraz piątek i losowanie naszego kolejnego przeciwnika a potem mecz z Parmą. Oby tylko znów nie poczuli się zbyt pewni siebie...


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 12:38

Noty za mecz z Olympiakosem:

Chimenti 6,5; Birindelli 6; Iluliano 6,5; Montero 6,5; Pessotto 6; Zalayeta 7; Tudor 6; Conte 6,5; Maresca 7,5; Miccoli 7,5; Treze 7


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 12:42

No to przeszlo najsmielsze oczekiwania..JUVE wrocilo i to w wielkim stylu..szkoda Trezegeita ale miejmy nadzieje ze szybko wroci...FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 14:08

Zapomniałem dodać jeszcze o dwóch karygodnych błędach arbitra. Przy jednym DI Vaio był ewidentnie faulowany w polu karnym. Drugi błąd to, ręka w polu karnym zawodnika Olympiakosu. Strzał niemal na pustą bramkę Miccoliego, któremu milimetrów zabrakło żeby znaleźć drogę do bramki, piłka odbiła się od obydwu słupków i wylecia w pole. Sędzia jednak nie zauważył, że zaraz po strzale, w polu karnym piłkę ręką dotknął jeden z piłkarzy Olympiakosu.

Olympiakos też strzelił bramkę, jednak ze spalonego. Medi mówia, że gol powinien być. Na skrótach niestety nie było widać.


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 14:11

Piekny dzien naszej Starej Damy! 2 rekordy LM! Az mnie zamurowalo jak w 40 minucie wlaczam TV, a tu 4-0!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:09

Cóż można powiedzieć? REWELACJA!!! Jestem w 7 niebie. Wiedziałem ,że w tym meczu JUVE przerwei złą passę ale, że w takim stylu to się nie spodziewłem :twisted: Poprostu bosko. Olimpiakos też naciskał, miał 2 znakomite sytuacje. Raz świetnie obronił Chimenti a raz niestrzelił koleś na pustą bramkę :P
Ja oglądałem skrót to niemogłem się nadziwić :twisted: 8) Coś wspaniałego. Wszscy zagrali znakomity mecz. Maresca rulezzzzz. Wspaniały gol tego zawodnika i wogule. Wkońcu przełamał się Del Piero.

Ale zawsze piękne chwile przplatają się ze złymi....kontuzja Treze :( :evil: :evil:


Obrazek
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:13

Wiedziałęm, że Juve wygra, ale nie aż tak wysoko. Jestem bardzo usatysfakcjonowany postawą piłkarzy. i czekam teraz tylko na mecz z Parmą :P


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:21

SSSSSSSSUUUUPERRR !!!! o to własnie chodziło !!! Duuuża wygrana !! teraz tylko czekam na Siene i Parme !! .....p.s a wiecei że Lippi ni bedzie mogł palić cygar na meczach !!! bo Uefa zabroniła !! :wink: :?


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Michał Wachacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:27

Teraz żeby takie wyniki Juve powtórzyło w lidze


!!! TYLKO JUVENTUS W MYM SERCU !!!
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:30

FULL ELEGANT! Przełamał się Del Piero, wreszcie, świetny mecz, brawo dla Chimientiego i Zalayety, oraz dla reszty!!! Ale big tHx dla Del Piero za big come back. A najlepiej opis meczu ilustruje zdanie na uefa.com podczas relacji live: Game is slow: no windy runs and goals for whole minute :). Hehe, ale masakra!


Obrazek
jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:31

moze mi kots opisać bramke Alexa . [najlepiej jak macie link gdzie mozna tą bramke pobrac]


zawsze Del Piero
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:36

Bramka Alexa:
Podanie ze skrzydła Alex przyją piłkęprawą nogą i od razu udeżył lewą brzkarz albo obrońca jeszcze podbił piłkę ale strzał był za mocny.


SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 15:36

wiedzialem, ze juve wygra... ale, ze az tak to sie nawet nie spodziewalem! Juve Rulez!!!


Zablokowany