Lazio 2:0 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 08:41

Przykro mi z tego powodu szkoda może cos osiągną pod koniec jak moze milan roma i inter zlapia doła zobaczymy ale zmiany musza byc.(boje sie i ze to nic nie pomoze :(


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 09:13

:( 3 przegrane z rzędu to chyba dołek :( :( :( :( :( :(


Dawniej Virus[Mauro].
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 10:05

Scudetto się oddala........ :cry:
Nie możemy liczyć na potknięcia i kryzysy innych silnych drużyn tylko trzeba ich gnieść w najsilniejszych składach.......
Nadal mam nadzieję że to nie jest aż tak głęboki kryzys.......
Tak liczyłem na 9 pkt w tych trzech meczach, a tutaj ostatni mecz a w zapasie 0 pkt.......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :(


non mollare mai
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 10:18

W meczu z Lazio piłkarze Juventusu zagrali w różowych strojach a Buffon... w czarno-białej!!! Qle... jak to śmiesznie wygląda!

Dzisiaj najprawdopodobniej oglądane ten mecz, bo ojciec od kumpla miał nagrać. Mam nadzieje, że to zrobił. Będę oglądał z bólem, ale dowiem się dokładnie jak grali.

linki do zdjęć Buffona:

http://www.juventus.com/juventus/en/gal ... /ju003.jpg
http://www.sportal.it/photogallery/calc ... otog04.jpg
http://www.sportal.it/photogallery/calc ... otog07.jpg
http://www.sportal.it/photogallery/calc ... otog10.jpg
http://www.gazzetta.it/Foto%20Hermes/20 ... 10x210.jpg


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 10:38

Nie no. Z ta koszulka to juz przekombinowali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:.

A co tu o meczu powiedziec. Nie ogladalem (cale szczescie), ale nie jest dobrze. A raczej jest zle. Musza to odbic na meczu z Olimpiakosem bo depresja gotowa :?


srali muszki będzie wiosna
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 10:46

Nie wiem juz co sie dzieje Ja bym największą wine składał jednak na ręce najlepszego trenera świata Lippiego każdy popełnia błędy ale nei wiem już co my sleć pzrede wszytskim chciałbym widzieć Miccoliego Davidsa i Di Vaio od pierwszej minuty myśle że to by moze cos zmien8ło w grze Juve musi trener pomyśleć nad skłądem na najbliższe dwa mecze Juve ja jeszce bym w tych dwóch mecvzach najbkliższych wystawił Chimentiego który w meczu z Galatą zrobił na mnei pozytywne wrażenie niech Gigi odpocznei 8)


Zawsze Wierni ! ! !
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 10:51

Heheh...ta koszulka wygląda naprawde fajnie :wink:
Ale jest to jedyn rzecz, ktora wywołała na mojej twarzy usmiech po tym meczu...
Ja jednak nie zgodze sie z wiekszoscia forumowiczów. Nadal nie uwazam ze jestesmy w kryzysie:
1. Mecz z Interem - Co roku mamy taki mecz w którym dostajemy baty u siebie z silnym przeciwnikiem (np. Juve - Roma 0:2, Juve - Lazio 1:2) Nie chce nic mowic, ale staje sie to powoli tradycją... :?
2. Mecz z Galatasaray - kto oglądał ten wie, Juve zagrało dobry mecz i napewno nie zasłuzyło na porazke. Miało wiecej sytuacji, grało dobry futbol. Niestety zeby wygrac nie wystarczy lepiej grac, trzeba tez celnie trafiac...
3. Mecz z Lazio - Nigdy nie potrafilismy grac przeciwko Rzymianom. Inaczej - byli oni zawsze dla nas bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Ostatnie zwyciestwo na Olimpico odnieslismy w 1999 roku i od tego czasu mielismy problemy nawet z wywiezieniem remisu...

Oczywiscie jest to tylko moje własne zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgodzic 8)


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 11:01

No coś złego się dzieje z drużyną . Jeden wypadaek przy pracy to nic , ale 3 mecze z rzędu w ciągu tygodnia no to już nie dobrze. Moim zdaniem wpływają na to protesty kibiców juve !!
Mam nadzieję że Lippi szybko się pozbiera i odbuduje drużynę :!:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 11:38

Jezu kochany, dwie strony w temacie i nikt nie nawyzywal mnie 8) . Chyba wszystko wraca do normy. O moich wrazeniach co do meczu wypowiedzialem sie juz w innym temacie. Ale poweim tylko tyle, że nie mialem racji co do gry Alexa... 8)


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 12:05

1. Druga bramka padła po ewidentnym błędzie Lagrottaglie. Miał on odmłodzić obronę i być jej ostoją. Jednak był to już któryś raz z rzędu, kiedy to Lagro nie upilnował przeciwnika. Zaczęło się już na Turne w USA w meczu z Barcą... Obrońca ten popełnia zdecydowanie za dużo błędów.

2. Lippi bierze całkowitą odpowiedzialność za porażke. Dokładnie moje zdanie zobrazowały słowa trenera "nie szukajmy kozła ofiarnego, cała drużyna zagrała słabo."


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 12:23

W zeszłym sezonie juve też pierwszą rundę (końcówkę) miało słabą , ale póżniej zaczeli zaromiście grać i wygrali Serie A. Liczę na to że w końcu się przełamią i znowu zaczną wygrywać . Fakem jednak jest że przegrywamy lub ledwo remisujemy z najlepszymi i to jest niepokojące .


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 12:32

mimo porażki trzeba grać dalej, w zeszłym roku mieliśmy podobna strate i to odrobiliśmy, jeszcz sobie zapewniliśmy wcześniej mistrza. Ja mysle że to jest jakaś obniżka formy... :cry:
FORZA JUVE :!:


-=]LaJnEr[=-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 6
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 13:06

3 przegrane pod rząd i to w takim stylu.Tragedia.Przyznajcie wszyscy juve jest w wielkim kryzysie.Moim zdaniem sie podniosą z tego kryzysu.A skomentowac mecz nie mogę bo go nie oglądałem.


Forza Juve.
Znacie łukasz.juventihno?to ja w nowej odslonie
"Banowany rekordzista"-dobre
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 13:06

Ta przegrali dlatego bo mnie niebyło w domu byłem u Babki na imieninach i niechciałem sprawdzać uniej wyniku wracam do domu patrzę 2-0 :evil: nie chciałem nawet włączać Tv wlazłem na czat :cry:


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 13:17

Nie wiem czy można mówic o kryzysie..Lippi twierdzi,że kryzysu nie ma,ale Juventus przegrał trzy mecze z rzędu!Szczerze mówiąc niewiem co sie dzieje..sezon rospoczął sie znakomicie i nagle doszło do załamania formy.W tym sezonie tracimy zdecydowanie za duzo goli,Legrottaglie gra nierówno,a miał byc pewnym punktem naszej defensywy,inni natomiast są coraz starsi.Lippi powinien troche zmienic skład;pozwolić zagrac od pierwszych minut Maresce,Miccoliemu,Di Vaio.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Zablokowany