Prześladowania!!!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 13:45

Nie wim jak wy ale u mnie w klasie wszyscy wiedza że jestem za Juventusem. Kiedy Juve wygrywa to nic szczególnego się nie dzieje, no może poszczególne jednostki mówią że Juve miał farta że wygrał, ale tak wogóle jest spox. Natomiast kiedy Juventus przegra to wszyscy dosłownie wszyscy( w klasie jest 17 osób, wszyscy chłopcy) się brechają chamskim śmiechem, bluzgają mnie i Juve i wszystkich fanów mówiąc ze są kibicami śmieciów i cieniasów <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>*****!!!!
Nie wiem jak wy ale ja wiedząc że ktoś jest kibicem jakiejś drużyny a ta drużyna przegrywa, nigdy się z kogoś nie śmieje czy nie bluzgam. Co by im nie mówić to i tak się śmieją.

Może macie jakieś sposoby zamykania chamów. Bo ja próbowałem wszystkiego ale nic to nie pomaga!!!!
Po prostu jedno słowo - CHAMSTWO SIĘ ROZPRZESTRZENIA!!!!!


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 14:00

No trudno, chyba nie ma na to dobrego sposobu, też tak miałem jakiś rok temu, ale się uspokoiło, po za tym nie jestem sam w klasie, na szczęście jest jeszcze jeden juventinho.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 14:47

Miałem to samo w podstawówce i gdzieś do 3 klasy liceum. W 4 jakoś sie uspokoiło...chyba dorośli :D . Ehhh tez nie miałem łatwo, ciągle jakieś bluzgi na Juve, zarzuty....ale olewałem to i chodziłem dumnie z herbem Juve na piersi :D 8) Więc rób tak samo....


Korot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2003
Posty: 75
Rejestracja: 23 października 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 14:48

podaj mi adresy i numery telefonow. ja sie nimi zajmę.


-poprosze pire ze smalcem
-nie ma ze smalcem. z dżemem są pire.
Forza_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 78
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 14:49

ja miałem w szkole kolesia, który po porażce Juve zawsze sie chamsko nabijał, ale on był kibicem Interu więc to wszystko tłumaczy


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 14:53

Korot pisze:podaj mi adresy i numery telefonow. ja sie nimi zajmę.
Spokojnie :D :D ale jak się pogorszy to ci podam :D :D :D


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 15:19

U mnie jest tak samo... Sami fani "Diabłów" i "Króleskich" najgorzej było jak Juve w zeszłej edycji LM przegrało z ManU to myślałem że nie wytrzymam tylko słyszałem o tym jak Tudor ładnie główkuje i Zambrotta sie wywraca... Ale ja nie pozostawałem im dłużny i cały czas przypominam kto upokorzył Real i doszedł do finału....


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 16:57

U mnie w klasie takie sytuacje pojawiały się sporadycznie A teraz już sie wogóle nie pojawiają bo jak koleś powiedział przed meczem Juve- Real, że jest za realem a Juve i jego kibice to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to mało co mu nosa nie złamałem wracał cały zakrwawiony do domu.


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:02

Nie przejmować sie takimi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>-JUVE I TAK JEST NAJLEPSZY


Noodels

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2003
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:12

u mnie tak niema ale mój kumpel z klasy idzie za juve a drugi najlepszy kumpel idzie za realem teraz juz tak nie jest bo sie dogadalismy ale w zesłym roku jak smiał sie z del piero bo niewykorzystał karniaka w meczu z deportivo to mu obiłem gembe a teraz nikt na nikogog niegada ale jak ktos cos powie to ma po zębach ja bym na twoim miejscu ich bił pokolei a jak niedaasz rady to tak jak kumpel wyzej napisał adresy i numery telefonów


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:18

Ja miałem podobną sytuację w szkole średniej.Całe szczęście że już skończylem ten poziom edukacji.Teraz na studiach to jest pełna kulturka :D Oczywiście nie wszyscy są fanami Juve ,ale nie ma już bluzgania czy jakiś przekleństw.Najczęsciej wymieniamy się poglądami :) I tak być powinno wszędzie :)


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:26

Ja nie zadaje sie z ludzmi, ktorzy by na mnie bluzgali. To troche chore miec znajomych, ktorzy Cie obrazaja. Owszem po kazdej kolejce ligowej kloce sie z fanami innych klubow ale to tylko klotnie 8) .


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 17:47

Forza_Juve pisze:ja miałem w szkole kolesia, który po porażce Juve zawsze sie chamsko nabijał, ale on był kibicem Interu więc to wszystko tłumaczy
Dokladnie mialem podobny przypadek ale jak on cos mowil na juve to ja nabijalem sie z interu ale zawsze lubile z nim gadac bo jako jedyni kibicowalismy wloskim druzynom a wszyscy inni kibicowali realowi :evil:


Korot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2003
Posty: 75
Rejestracja: 23 października 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 10:51

kurcze co to sie porobilo. jak chodzilem do pdstawowki, szkoly sredniej to nie mialem takich opcji. chyba jeszcze nie bylo takiej futbolowej manii. teraz koncze studia i raczej ludzie nie zajmuja sie takimi rzeczami na uniwerku, a jesli to raczej w przyjacielskim tonie. co najwyzej mozna sie poprzekomarzac.


-poprosze pire ze smalcem
-nie ma ze smalcem. z dżemem są pire.
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 12:55

Ja bym się w zamian nabijał z porażek ich zespołów, a napewno takie są.
Ale to i tak pewnie by nic nie dało.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ODPOWIEDZ