Platini-czy Można Nazwać Del Piero Jego Następcą??

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Czy Del Piero jest następcą Platiniego??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2003, 13:36

Zagłosowałem w sondzie, poczytałem trochę postów i mi się głupio zrobiło :oops:, tak naprawdę wiedząc że Platini był wielki, to tak do końca nigdy go nie doceniałem, a szkoda, może teraz poważniej zastanowię się nad historią Juve...


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 22:13

Rysiek pisze:Zagłosowałem w sondzie, poczytałem trochę postów i mi się głupio zrobiło :oops:, tak naprawdę wiedząc że Platini był wielki, to tak do końca nigdy go nie doceniałem, a szkoda, może teraz poważniej zastanowię się nad historią Juve...
Trudno porownywac dwoch pilkarzy, skoro jednego nawet sie nie widzialo na boisku. Osobiscie nigdy nie widzialem Michela w akcji, ubranego w czarno biala koszulke. Za to wielokrotnie ogladalem jego najwieksze wystepy w reprezie Francji i za calym szacunkiem dla Del Piero ale nigdy nie dorownywal Michelowi. Mowicie, że nie mozna porownywac graczy prezentujacych swoje umiejestnosci w tak roznych okresach. A to niby czemu? Oczywiscie, że pilka sie cholernie zmienila, ale mozna ocenic ich na tle owczesnej pilki. A z tego porownania jasno wychodzi, że Alex jest gorszy.
HOWGH !!!


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2003, 22:50

A ja teraz uwazam ze teraz ALEXA nie tylko wolno ale trzeba z Platinim porownywac poo takich kantuzjach jak on przeszedl podnosil sie i walczyl i caly czas jest jednym z najlepszych. Strzealil juz 150 dla JUVE i bardzi prawdopodobne ze jeszcze z 50 albo 100 strzeali bo strzela coraz wiecej ostatnio


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 22:23

Nalezy chyba raczej zapytac czy Platini był godnym poprzednikiem Alexa?
Owszem te rzuty wolne..... Pod tym względem chyba są równi...no może Platini był ciut lepszy. Ale Alex gra w Juve od n1993 r. A ile Platini był w Juve? Czy w ogóle mozna go nazwać zawodnikiem Juve :?: :?


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 22:50

hania pisze: A ile Platini był w Juve? Czy w ogóle mozna go nazwać zawodnikiem Juve :?: :?
SŁUCHAM ???? :shock:

Platini grał w Juve w latach 1982-87 , najpierw przegrał finał LM w 83, potem zdobył go w 85, potem P. Interkontynentalny, poza tym TRZYKROTNIE I POD RZĄD ZDOBYWAŁ ZŁOTE PIŁKI :shock: i tyle samo tytułów króla strzelców Serie A.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 01:29

hania pisze:Nalezy chyba raczej zapytac czy Platini był godnym poprzednikiem Alexa?
Owszem te rzuty wolne..... Pod tym względem chyba są równi...no może Platini był ciut lepszy. Ale Alex gra w Juve od n1993 r. A ile Platini był w Juve? Czy w ogóle mozna go nazwać zawodnikiem Juve :?: :?
Godny poprzednik :? Co ty bierzesz, gdzie ty zyjesz :?: :evil: A potem mamy Zambrotte najlpeszym lewym defensorem dwudziesto lecia. Wez moze zajmij sie kochanie czyms co ci lepiej wychodz niz pisanie o Juve. Ja wiem moze gotowanie, sprzatanie. No a kto wie moze kiedys odniesiesz wielki sukces zostaniesz, szefowa wielkiej firmy czy cos. Ale o Juve to juz lepiej nie pisz bo pojecia nie masz, bardzo cie prosze


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 01:54

Jeszcze ze 2 sezony i Alex będzie równy z Platinim :)


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 12:01

Peja48 pisze:Jeszcze ze 2 sezony i Alex będzie równy z Platinim :)
Kolejny geniusz :? Wez sie skontaktuj z ta cala Hania i pomoz jej w tym sprzataniu czy gotowaniu. Bo tez nie masz zielonego pojecia kto to byl Platini i co to jest Juve. Szkoda ze w regulaminie nie ma punktu ostrzezenia za glupote. Jak by bylo to oboje byscie je dostali. Jak widze tak zalosne posty to gleboko sie zastanawiam nad sensem tego calego forum :evil:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 14:33

Ja juz jakis czas temu pogodziłem sie z tym,że wielu fanów Juve to młodzi ludzie,którzy historie klubu znają z gazet takich jak "Bravo Sport" gdzie artykuły nie stoja na najwyzszym poziomie i pisze się tam do znudzenia o największych gwiazdach piłki kopanej.Rozumiem,ze większość z fanów nie może pamiętac jak grał Platini,ale jezeli ktos nazywa sie fanem Starej Damy to powinien sie jednak troche tym zainteresowac poczytac i nabarć szacunku do tego co w dawnych latach osiągneli tacy piłkarze jak Platini.Del Piero zrobił dla Juventusu wiele,jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii,ale nie grał tak dobrze jak Platini.Zgodze się z tym,ze grali na innych pozycjach,bo większośc kariery w Juve Del Piero wystepował w ataku,ale w wielu meczach grał tez jako ofensywny pomocnik.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 14:40

juveluck pisze:
hania pisze:Nalezy chyba raczej zapytac czy Platini był godnym poprzednikiem Alexa?
Owszem te rzuty wolne..... Pod tym względem chyba są równi...no może Platini był ciut lepszy. Ale Alex gra w Juve od n1993 r. A ile Platini był w Juve? Czy w ogóle mozna go nazwać zawodnikiem Juve :?: :?
Godny poprzednik :? Co ty bierzesz, gdzie ty zyjesz :?: :evil: A potem mamy Zambrotte najlpeszym lewym defensorem dwudziesto lecia. Wez moze zajmij sie kochanie czyms co ci lepiej wychodz niz pisanie o Juve. Ja wiem moze gotowanie, sprzatanie. No a kto wie moze kiedys odniesiesz wielki sukces zostaniesz, szefowa wielkiej firmy czy cos. Ale o Juve to juz lepiej nie pisz bo pojecia nie masz, bardzo cie prosze
Buhahah dobry post :lol: :lol: Nieźle się uśmiałem jak go czytałem. Oczywiscie juveluck ma rację. Dziwne, że hania, po przeczytaniu(jak przeczytała) poprzednuch postów zdobyła się na ofwagę żeby napisaćcoś takiego :shock: gratulacje. Ale w kwestii wiedzy o JUVE nie zabardzo zabłysnełaś...


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 14:57

Może lepiej zmienic temat na "kto słyszał o Platinim?". Normalnie śmiech na sali jak czytam wasze posty. Juveluck, nie wiem czy z tym sprzataniem to dobry pomysl, do tego tez jest potrzebna odpowiednia wiedza, np. trzeba umiec trzymac trzonek od mopa. A to juz sztyka nie lada.


Pessotto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2003
Posty: 45
Rejestracja: 18 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 14:57

Nie ma co porównywać Del Piero do Platiniego. Platini żył w innych czasach Alex w innych oboje są napewno wyśmienitymi piłkarzami (Platini był). A fani Juve zawsze będą ich dobrze wspominać nawet za 50 lat , bo ci piłkarze są i będą dumą Juve :-D :-D


nedzwiedz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 15:25

Alexa niesety nie mozna nazwac nastepca Platiniego,Alexowi jeszcze duzo brakuje aby mozna go nazwac nastepca Platiniego


!!! JUVENTUS TURYN !!!
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2004, 15:33

Ludzie po co te nerwy??!!nie denerwujcie sie tak szybko!!!to tylko zwykly post! ale juveluck ma racje-nie jestem moze zbyt stary,ale starm sie(Z WIARYGODNYCH ŻRÓDEŁ)dowiadywac o przeszlosci JUVE.Denerwuje mnie ze w sondzie ,,Jedenastka 20 lecia,, jest 11 jUVE wspolczesna!!!!! tak nie mozna........jak sie nie zna niektorych pilkarzy to lepoej chyba nie glosowac??


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2004, 16:59

Choć Del Piero jest świetnym piłkarzem myśle, że do Platiniego jeszcze sporo mu brakuje, ale jeszcz ma czas na nadrobienie zaległości... 8)


ODPOWIEDZ