Platini-czy Można Nazwać Del Piero Jego Następcą??

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Czy Del Piero jest następcą Platiniego??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 20:50

Nie napewno nie!!! Może w 40%. Platini nie ma narazie swojego zastępcy.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 20:59

Zenden pisze:Nie napewno nie!!! Może w 40%. Platini nie ma narazie swojego zastępcy.
A moze w 37% :?: 8)
Dopiero teraz zaglosowalem w sondzie, gdyz wczesniej jej nie zauwazylem. Jej wynik mnie przerazil. Z bolem serca ale zrozumiem ze banda bachorow ktora tu przebywa moze uznac iz Gentile jest gorszy od Thurama, ale to to juz przegiecie. Ludzie was chyba pogielo jak mozecie wogole oddawac glosy na to ze Del Piero jest godnym nastepca. Nie potrafie tego pojac, krew mnie zalewa, nerwicy dostaje jak widze cos takiego. A najdziwniejsze jest to ze wszyscy pisza iz godnym nastepca nie jest a sonda pokazuje zupelnie cos innego. Dla mnie PLATINI zawsze bedzie nawiekszym pilkarzem w histori Juve, zaraz po nim jest SCIREA


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 21:07

juveluck pisze:
Zenden pisze:Nie napewno nie!!! Może w 40%. Platini nie ma narazie swojego zastępcy.
A moze w 37% :?: 8)
Dopiero teraz zaglosowalem w sondzie, gdyz wczesniej jej nie zauwazylem. Jej wynik mnie przerazil. Z bolem serca ale zrozumiem ze banda bachorow ktora tu przebywa moze uznac iz Gentile jest gorszy od Thurama, ale to to juz przegiecie. Ludzie was chyba pogielo jak mozecie wogole oddawac glosy na to ze Del Piero jest godnym nastepca. Nie potrafie tego pojac, krew mnie zalewa, nerwicy dostaje jak widze cos takiego. A najdziwniejsze jest to ze wszyscy pisza iz godnym nastepca nie jest a sonda pokazuje zupelnie cos innego. Dla mnie PLATINI zawsze bedzie nawiekszym pilkarzem w histori Juve, zaraz po nim jest SCIREA
Zgadzam się juveluck bo może sam nie jestem najstarszy, ale wiem co zanczy Platini dla Juve, a co znaczy Del Piero dla Juventusu......
Narazie Alexowi to jeszcze BARDZO dużo brakuje do wielkiego mistrza Paltiniego......a latka lecą........


non mollare mai
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2003, 19:50

Jeżeli już to następcą Platiniego ja bym nazwał Nedveda a Alex jest raczej następcą Bettegi, Bonipertiego, Borela, Sivoriego, albo jeszcze kogoś.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 10:57

No coz.... przeraza mnie to co widze.. to co pokazuje sonda na najlepsza jedenastke 20-lecia...
Z czego to wynika.
Niestety ale tak sie sklada, ze wiekszosc ludzi to malolaty z przecietna wieku 15,5 lat... niestety. Na dodatek dla nich gra Juve sprzed 10 lat to wciaz nieodkryte karty... Troche to smuci, ze wszyscy patrza na to co sie dzieje teraz, a przeciez Juve ma juz ponad 100 lat.. Czy to sie nie liczy???
Wiekszosc wychowana na Bravo Sport gdzie nei przywiazuje sie wagi do historii klubow.. a szkoda...
Wracajac do pytania... Alex nie rowna sie platiniemu do piet.... :shock: tak szok dla wiekszosci z was... Pytanie jest jasno postawione "Czy jest nastepca" a nie "czy by byl gdyby nie kontuzje".
Alex to pilkarz, ktory wg mnie jedzie na tym co uzyskal jako mlodzik (chyba juz to gdzies pisalem). Mimo, ze dobrze rozpoczal sezon, mimo ze kiedys tam byl w formie nigdy nie osiagnal i nie dotarl tak daleko jak Platini. Nigdy nie byl krolem strzelcow, udany sezon mial tylko jeden 97/98 gdzie trafial z Inzaghim na zawolanie. Ale jeden sezon to za malo. Platini napieral na wysokim poziomie przez kilka sezonow. Trzykrotnie byl krolem strzelcow. trzykrotnie wygral zlota pilke, w czasach gdzie na prawde nagradzalo sie talenty a nie ladne zeby :D (ale one nawet nie są ladne :D)...
Zatem lepiej zastanowcie sie... zapoznajcie sie z historia...
bo na prawde zaczyna mnie to przerazac.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 13:17

Martin ja mam 16 lat i nie głosuję na dzisiejszych piłkarzy, bo dla mnie to wogóle skandal że Zoff nie został wybrany do tej 11 przecież to drugi po Jaszynie najleprzy bramkarz w historii futbolu. Założę sie że Thuram wygra z Gentile i to jest dla mnie dziwne.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 16:08

No dobra Del Piero jeszcze troche brakuje!!!

Ale wyłamując sie powiem, że gdyby u nas grał Van Nisterlooy to on już by dawno był uważany za następce Platiniego!!!

P.S. Przepraszam że sie wyłamałem!!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 16:08

Heh, dokładnie, niewiadomo tylko czy śmiać się czy płakać :? sonda trochę się wyrównała, 13 na tak, 12 na nie.
Wszystko jest takie dziwne. Ja szczerze powiem ,że jak miałem początki z JUVE to jak najbarzdiej sięgałem do histori, to jest coś pięknego! Gdy przeczytałem w 98r., że nasze 1 koszulki były różowe, to chodziłem tydzień i się podniecałem :) każdego się pytałem jakiego koloru były 1 koszulki JUVE :) Brdziej zracałem uwagę na zdania, typu ,,w roku 1974 gdy JUVE...'' a nie na ,,Del Piero strzelił gola z główki perzciw...''. Historia to całe piękno! Jak można tak ,,odrzuciać na bok'' Gentile czy Zoffa? to jest przerażające :shock: W sondzie wszystko wyszło. Zresztą dla początkujących wystarczy przeczytać historię na JP i już można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Następna sprawa. Del Piero następcą Platiniego :D Alex to geniusz, choć najlepszy sezon ma już za sobą (97/98 grał jak w transie) i tak jest naszą wielką wiazdą. Ale czy porównywanie go do Platiniego jest tu na miejscu? Każdy piłkarz po 1 jest INNY, i nigdy nie będzie takiego samego. Jedynie można dopatrzeć się podobnych cech. Podsumowując, Alex to 5% Platiniego. Francuz to prawdziwa historia JUVE. Ajj niestarczyło by miejsca, że naprawić mu komplementów 8)

P.S wicor ale dowaliłeś :?


Obrazek
Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 16:26

W tej chwili nie uważam żeby można go było nazwać następcą Platiniego ale mam nadzieję, że po zakończeniu jego kariery już będzie można :!:


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 16:30

Del Piero i Platini to 2 wielkie sławy Juve , jedna z nich jeszcze sobie w nim pogra. Moim zdaniem za kilkanaście lat będą porównywać piłkarzy do Del Piero :-D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 18:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:

P.S wicor ale dowaliłeś :?
No wlasnie, myslalem ze buchne smiechem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:. Jak wogle mozna takiego, geniusza, technika,artyste itp. jak Platini porownac do takiego sepa jak RvN :lol: :lol: :lol: :lol: . Ludzie blagam was, pomyslcie zanim cos napiszecie :?. A co do ankiety na stronie, to ja to skwituje milczeniem -__________________-


srali muszki będzie wiosna
a_JaH_fu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 48
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 23:04

Wielki Michel osiagal jeszcze w przeciwienstwie do Alexa wielkie sukcesy w druzynie narodowej. Zerknijcie sobie na Euro84'. Platini w zaledwie 5 spotkaniach zdobyl 9 pieknych bramek i poprowadzil Trojkolorowych do Mistrzostwa Europy. Calkowicie zdominowal tamten turniej.
Alex natomiast w druzynie narodowej praktycznie nic nie osiagnal. To tylko kolejny dowod, ktory przemawia za Francuzem.
Del Piero to zwyczajnie najwiekszy symbol obecnego Juventusu i dla niektorych ten fakt bywa wystarczajacy..


Ave Juve ;)
adinockm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 118
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 23:07

Jeszcze nie pokazał do końca że jest wart nazwania go drugim Platinim, ale wierze że tak się stanie :D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2003, 11:10

Ja uważam, że sonda jest bez sensu, bo Ci gracze są wogóle nie porównywalni. Nie wiem skąd biorą się ich porównania. Łączy tych piłkarzy naprawdę nie wiele. Przede wszystkim różni ich pozycja, rola na boisku. Platini grał tylko 5 - ale za to jakże wspaniałych sezonów w Juve. Sam potrafił wygrać mecze. O jego sile udowadnia to, że w latach jego gry nie tylko Juve odnosiło sukcesy ale także reprezentacja Francji. Mówi się, że na sukces pracuje cała drużyna, ale to własnie dzięki Platiniemu te sukcesy się mnożyły. W pojedynke potrafił przesądzić losy spotkania.

Natomiast Del Piero jest zupełnie inny. Gra w Juve już bardzo długo i wiadomo, że przez 11 lat nie może grać na najwyższym poziomie. Z reprezentacją nie ma żadnych sucesów, mówiąc więcej same klęski...
Del Piero można by prędzej porównać do takich graczy jak Boniperti czy Bettega, którym i tak ustępuje. Najlepsze porównanie wychodzi mi Boniperti - Del Piero. Natomiast Platini to komletny geniusz, do któego chyba nie można jak narazie porównywać nikogo.


Jezus

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2003, 12:16

Po pierwsze chcialem skromnie zauwazyc ze Juve za Del Piero juz zdobylo znacznie wiecej niz za Platiniego...
A po drugie nie jest jego nastepca poniewaz nie gra na tej samej pozycji...


ODPOWIEDZ