Wyższosc Nedveda nad szarymi postaciami piłki kopanej:

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Czy zgadzacie sie z tym artykułem???

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 14:43

Zidan Beckham czy inny Inzaghi-wszedzie mają swych fanów.Jednak gdy zamkna real za długi a milan bedzie walczył w serie b-słuch po nich zaginie.nikt nigdy nie zapomni o Nedvedzie,bo jest to niemożliwe.tak tak -kibice innych druzyn mysla ze to tylko puste słowa,że nigdy nie zapomna o swoich watpliwych idolach jednego sezonu.nIe dorownuja oni nedvedowi poniewaz:

a)Gra w JUVE klubie zwyciezcow
b)jest przykladem samozaparcia,pracy,wiary,zdecydowanie itp.
c)Jest absolutnie genialnym zawodnikiem
d)Jest zywa legenada
e)Ciągnie JUVE do zwycięstwa
Takich punktów jest jeszcze bardzo duzo ale nie chce was zadreczac. :D


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 14:58

Zgadzam się w zupełności. Nedved do końca życia zostanie w sercach prawdziwych kibiców JUVE. Tak samo jak wieloletnia gwiazda JUVE (ALEX DEL PIERO!!), nikt nigdy nie zapomni ile zrobili oni dla klubu i z jakich opresji wyciągali nasz klub :)


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 15:06

Dobra ,ale Beckham czy Zidane też są symbolami.zresztą Beckham jest w przeciwieństwie Nedveda znany a całym świecie ,nawet ludzie którzy nie interesują sie sportem znają go.Więc nie bardzo się z Tobą zgadzam.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 15:20

Hmmm......az mi sie ciepło zrobiło :)
Zgadzam sie!!!!!!!!!!!!!
Nedved na zawsze zostanie w pamieci kibicoof


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 15:22

Gdzie ten artykul?????


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 15:54

Nie wiem o jakie artykuły Ci chodzi (może henrykowskie :D ) ale jeśli miałeś na myśli POST to zgadzam sie :D :D


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 16:30

Właściwie to nie wydaje mi się to w 100% prawdą mimo że uważam teraz Nedveda za najlepszedo zawodnika na świecie. Tacy gracze jak Beksa choć nie dorastają Nedvedowi do pięt są na pewno znani nawet przez ludzi mało znających się na piłce nożnej.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 17:06

Zgadzam się Pavel na zawsze zostanie w pamięci kibiców Juve, on gra u nas dopiero dwa sezony a już zrobił tak wiele. A pozatym nietylko on ale tacy piłkarze jak Alex, Buffon i Trzeguet też


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 17:12

co tu jest do zgadzania :wink: ja nie zagłosowałem w tej "dziwnej" ankiecie :wink: ale z tym co napisałeś w poście to sie ...nie zgadzam :wink:


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 17:24

No może zgadzam sie z artykułem i upadkiem Realu ale ze spadkiem równożędnej drużyny do Juve czyli Milanu NIE nie jestem tu jakimś zdrajcą ale wątpię zeby Milan (na lata teraźniejsze) zaznał smaku Serie B :wink:


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 17:38

Ja sie nie zgadzam, nie przesadzaj z tym wywyższaniem Nedveda. Każdy klub ma swojego wywższającego sie ponad resztę zawodnika w Juve aktualnie jest nim Nedved, ale nie przesadzaj Beckcham to nie byle kopacz z polskiej okręgówki, Zidan w Realu ręczników nie podaje, a Inzaghi napewno gwiazdą Milanu nie jest bo jest nią Maldini. Nedved niesie drużynę od zwycięstwa do zwycięstwa bo taki już los "gwiazd", jeżeli klub gra źle to zawsze sie mówi że "gwiazda" (tu wstaw nazwisko zawodnika) grał źle w "klubie" (to wstaw nazwe klubu ;), każda gwiazda ma za zadanie "prowadzić" drużyne po zwycięstwo, swoją grą i postawą w meczu (a Nedved jest bardzo pracowitym piłkarzem na boisku) sama jej obecnośc na murawie w czasie meczu dla kibiców oraz piłkazry jest bardzo ważna. Nedved jest dobry i niech taki będzie, chwala mu za to ale jak Raul w Realu, Henry w Arsenalu, Van Nistelrooy w Man Utd itd. itp. tak Nedved skazany został swoją grą na bycie gwiazdą Juve, a w dodatku nie może być żywą legendą ponieważ nadal gra i kariery nie skończył, jak skończy możesz tak o Pavlu powiedzieć.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 17:47

Martin pisze:Gdzie ten artykul?????
Buahahahahahahahahahahahahahahahaha, no nie moge. Rozwaliles mnie calkowicie :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Moze daj to na strone :lol: :lol: :lol: :lol:


srali muszki będzie wiosna
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 18:15

Tak zgadzam się z większością z was, uważam, że prawdziwy kibic JUVENTUSU, nigdy, ale to nigdy nie zapomni o takich zawodnikach jak NEDVED, DEL PIERO, DAVIDS, BUFFON, PLATINI, ROSSI, TREZE, ZAMBRO, itp.


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 18:21

Juve kocham za to, że nie nazwisak tworzą historie lecz sam team, który często ma spadki formy, ale gdy się wzbije na wyżyny- sami wiecie! ;)


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2003, 18:38

Majkel pisze:Takich punktów jest jeszcze bardzo duzo ale nie chce was zadreczac. :D
Dobra, nie zadreczaj i nie zakladaj wiecej takich topicow. Bo kto by nie wiedzial, że Nedved jest najlepszy? 8)


ODPOWIEDZ