Lazio - Juve

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany

Co zdziała Juventus ??

Wygra
23
72%
Zremisuje
6
19%
Przegra
3
9%
 
Liczba głosów: 32
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 09:40

Mam nadzieje ze Juve przerwie tą fatalną serie porażek (jeśli 2 porażki można od razu nazwać serią) Stawiam na 1:0 dla Juve a bramke strzeli Nedved.


★ ★ ★
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 09:48

3d_man pisze:szczerze mowiac jestem rozbawiony waszymi komentarzami, na wloskich forach tez padl wielki strach :o :P
Przed czym ten strach?
3d_man pisze:hehe a w Rzymie calkiem spora grupa ma nadzieje na wygrana Juve - wszystko byle asrioma$##@ nie odskoczyla i nie zdobyla scudetto ( :P )
...Co tu dużo gadać...mam coraz większy szacunek dla Laziali (nie wiem czy poprawnie to napisałem...)
3d_man pisze:ja licze przede wszystkim na ladne widowisko - mysle ze padnie sporo bramek - powiedzmy ze bylbym zadowolony z wyniku 3:2

aha jeszcze cosik - na miejscu Lippiego postawilbym na duet Miccoli-Di Vaio
też mam nadzieję na ładne widowisko...może być nawet 1:0 dla Juve ofkors :wink: Nie wiem czy akurat tych dwóch napastników bym wystawił ale Alexowi dałbym odpocząć na ławie na początku.


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 10:11

Jeśli w tym meczu nie wywalczymy zadnego punktu, to sytuacja w tabeli będzie nieciekawa. Gdzies przepadła skuteczność napastników. Powiem szczerze, że mam pewne obawy, ale wierze w 3 punkty.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
rafiq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 września 2003
Posty: 38
Rejestracja: 04 września 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 10:32

Ten mecz nie może być ani łatwy ani ładny. Spotkają się dwa zespoły będące co tu dużo mówić pod kreską po ostatnich niepowodzeniach. Juve miał ostatnio pecha bo grał z drużynami mającymi nóż na gardle przez co maksymalnie zdeterminowanymi bo porażki oznaczały albo koniec marzeń o scudetto (Inter) albo odpadnięcie z LM (Galata). To samo będzie teraz z Lazio - dla nich porażka teraz to katastrofa. Dla nas też jeśli przegramy to to stracimy do czołówki. Bardzo chciałbym zwycięstwa coćby 1:0 ale najbardziej prawdopodobny jest remis.


todos mentira ...
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 16:58

Będzie ciężki mecz, ale i tak wygrają. Będzie 1:2. Bramki dla JUVE strzelą: NEDVED i TREZE. :D


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 21:53

Ja wierze w JUVE i mysle ze Bianconeri ten mecz wygrają a tym bardziej ze ostatnio przegrali 2 spotkania wiec beda tym bardziej zmotywowani :D


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 21:59

Do trzech razy sztuka sie mowi. Ja wieże, ze Juve wygra!!! I to zdecydowanie. Obstawiam wynik 3-1 dla Juventusu. Bramki Del Piero Nedved i Treze.


__mario_14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 1
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2003, 22:03

Jak w napadzie będzie Del Piero i Treze to wygramy ze 3:1


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 16:51

Niesamowicie ciężki mecz. Juventus powinien być podwójnie zmobilizowany na to spotkanie. Zagrają pod ogromną presją. Mam nadzieje na wygraną, jednak intuicja podpowiada mi remis. Mam nadzieje, że tym razem intuicja mnie zawiedzie i wygramy. Bardzo licze na Del Piero.


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 23:10

3d_man pisze:szczerze mowiac jestem rozbawiony waszymi komentarzami, na wloskich forach tez padl wielki strach :o :P

hehe a w Rzymie calkiem spora grupa ma nadzieje na wygrana Juve - wszystko byle asrioma$##@ nie odskoczyla i nie zdobyla scudetto ( :P )

ja licze przede wszystkim na ladne widowisko - mysle ze padnie sporo bramek - powiedzmy ze bylbym zadowolony z wyniku 3:2

aha jeszcze cosik - na miejscu Lippiego postawilbym na duet Miccoli-Di Vaio
szczerze mowiac dziwie sie twej decyzji byl bys zadowolony z wyniku 3:2 ja z przegranej bym sie raczej nie cieszyl :evil: :evil: ps i ten atak :-D :-D Lippi napewno wystawi Alexa i Treze a w drugiej polowie wejdzie Di Vaio


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2003, 01:08

Johnny777 pisze:
3d_man pisze:szczerze mowiac jestem rozbawiony waszymi komentarzami, na wloskich forach tez padl wielki strach :o :P
Przed czym ten strach?
1
3d_man pisze:hehe a w Rzymie calkiem spora grupa ma nadzieje na wygrana Juve - wszystko byle asrioma$##@ nie odskoczyla i nie zdobyla scudetto ( :P )
...Co tu dużo gadać...mam coraz większy szacunek dla Laziali (nie wiem czy poprawnie to napisałem...)
2
3d_man pisze:ja licze przede wszystkim na ladne widowisko - mysle ze padnie sporo bramek - powiedzmy ze bylbym zadowolony z wyniku 3:2

aha jeszcze cosik - na miejscu Lippiego postawilbym na duet Miccoli-Di Vaio
też mam nadzieję na ładne widowisko...może być nawet 1:0 dla Juve ofkors :wink: Nie wiem czy akurat tych dwóch napastników bym wystawił ale Alexowi dałbym odpocząć na ławie na początku.
1- strach przed porazka (wczesniej nie dopisalem - ale chodzilo mi o fora Juventusu). hehe sytuacja jest o tyle zabawna ze po meczu ze Siena zdecydowana wiekszosc kibicow Lazio mowila/pisala ze skoro z "klonami" dostalismy 3:0 to z wami bedzie katastrofa, a tu sie okazuje ze po drugiej stronie tez sie boja :P

2- jesli o mnie chodzi to za takich kibicow Lazio mi po prostu wstyd... (btw spoko - napisales poprawnie :roll: )


-->> Bartas_01 - nie dziw sie ze cieszylbym sie z Waszej porazki - wystarczy ze spojrzysz na moja range i wszystko zrozumiesz :wink:

ps
niech wygra lepszy :!: :wink:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2003, 15:15

Absolutnie zgadzam sie z pomyslem 3d, na atak Miki ( w sumie tez jest maly i ciemny 8) )-Di Vaio. Ten mecz musimy wygrac za wszelka cene. Wstyd byloby uwalic z bedacym w takiej formie Lazio. W tej kolejce licze tez na to, że wreszcie Chievo sie przelamie i skopia tylki Romom.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2003, 10:21

"Broniący tytułu Juventus Turyn zmierzy się w sobotę na wyjeździe z Lazio Rzym w najciekawszym meczu 12. kolejki ekstraklasy Włoch.

Mistrzowie Włoch słabiej spisują się w ostatnich dniach. W Serie A ponieśli pierwszą porażkę, z Interem Mediolan 1:3, a we wtorek w zaległym spotkaniu Ligi Mistrzów ulegli w Dortmundzie Galatasaray Stambuł 0:2.

Po raz ostatni Juventus pokonał Lazio (nie zagra zawieszony za czerwoną kartkę Dejan Stankovic) na Stadionie Olimpijskim w kwietniu 1999 r (3:1). "

źródło: lechsport.pl

Prawdopodobne składy:
Lazio: Peruzzi; Oddo, Negro, Mihajlovic, Zauri; Fiore, Dabo, Liverani, Conceicao; Corradi, S Inzaghi

Juventus : Buffon; Thuram, Legrottaglie, Montero, Zambrotta; Tacchinardi, Appiah, Camoranesi, Nedved; Di Vaio, Trezeguet

Absencja Del Piero w tym spotkaniu zaczyna mnie niepokoić :? Myślałem, że nie pojechał do Dortmundu po to, żeby lepiej się przygotować do meczu z Lazio. A tu co?!


To bedzie nie samowicie ciężki mecz dla nas. Plan minimum to remis, bo Milan z Romą nie mogą zabardzo odskoczyć, a i Lazio z Interem przybliżyć. Teraz jest doskonały moment, aby udowodnić że z mecz z Interem był zwykłym wypadkiem przy pracy. Lazio też będzie niezmiernie zmotywowane po druzgocącej porażce ze Sieną. Napewno Lazio jest do ogrania. Wygrać na Stadio O'limpico... to by było piękne...

Łudziłem się, że może jednak pokażą mecz na C+... No ale nie ma co się denerwować na C+, bo jednak pokażą mecz ciekawszy. No trudno, zostaje retransmisja. No chyba, że ktoś ma któryś z tych kanałów...

Abu Dhabi Sports
Bucuresti 1TV (b1tv)
C+BLA
C+Deporte 1
Eurosport British
Galaxie
Premiere
S.Sport 2
SKY Calcio 4
Sky Sport 1 (Italia)
Sky Sport 3 (Italia)
Sport +
STB Kiev (Ukraine)
TV8 (Turkish)


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2003, 10:30

W zakładach bukmacherskich kursy nieznacznie się wahają:

Lazio - Juventus:

STS : 2.90 2.90 2.30
Pofesjonal : 3.05 2.78 2.28
Wiliam Hill : 2.80 2.90 2.37


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2003, 10:43

Po wpadkach z Galatasaray i przede wszystkim z Interem Juventus musi zagrac swoje!Będzie na prawde ciężko,juz dawno nie wygraliśmy z Lazio :evil: Licze jednak na sporotową złość naszych piłkarzy i na 3 punkty!
Szkoda,że na c+ będzie tylko retrensmisja,ale cóż nie będe zaglądał na net i będe ogladał ten mecz jak na żywca 8)


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Zablokowany