Juventus 1:3 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 11:33

Alexxxxx pisze:Powiem tak..... żenada. A na czacie było widać niewychowanie i brak szacunuku do zawodniklów Juve.Sam próbowałem ich uspokoić i gdy powstrzymywał hamstwo został wyrzucony :!: To jest nie ok, w regulaminie jest, ze trzeb abronić Juve, i ja broniłem naszego honoru powstrzymując hamstwo, więc nie wiem dlaczego tak zaeragowali admini....
Bronic mozna ale w odpowiedni sposob a nie znizajac sie do osob ktore obrazaly klub....


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 11:36

Martin pisze:
Alexxxxx pisze:Powiem tak..... żenada. A na czacie było widać niewychowanie i brak szacunuku do zawodniklów Juve.Sam próbowałem ich uspokoić i gdy powstrzymywał hamstwo został wyrzucony :!: To jest nie ok, w regulaminie jest, ze trzeb abronić Juve, i ja broniłem naszego honoru powstrzymując hamstwo, więc nie wiem dlaczego tak zaeragowali admini....
Bronic mozna ale w odpowiedni sposob a nie znizajac sie do osob ktore obrazaly klub....
To ja mam w takim razie pytanie, czy ktos obrazal klub? Ja rozumiem, że dla niekotrych Del Piero to Juventus i bez Alexa klub nie istnieje, ale mam chyba prawo skrytykowac gre pilkarzy na chacie.


Eryk Anonim FCI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 11:37

Chłopaki, po co się kłócić? Jesteście kibicami Juventusu Turyn, to Wasz klub, to Wam powinno wystarczyć. U nas też dyskutujemy nt. przydatności i wieku Vieriego, stylu gry i formy Recoby i innych takich rzeczy. Co do Del Piero - szacunek mu się należy, pamiętacie moze, jak starszy Baggio coraz częściej siedział na ławie rezerwowych, bo trener Juve miał dylemat co do starszego doświadczonego Baggio a młodego Alexa Del Piero... podobnie jest teraz. Niejeden z Was lubi, ma szacunek do R. Baggio, bo to po prostu widać nawet po niektórych avatarach. Ja również mam szacunek dla tego byłego zawodnika Interu :), tak samo mam szacunek dla tego, co zrobił dla naszej drużyny Christian Vieri, tak samo mam szacunek dla tego co dla Was zrobił Del Piero. Podobnie wypowiadałem się w sprawie Salasa, którego niektórzy z Was nie pożegnali zbyt mile. Po prostu szacunek, panowie, starość nie radość, kontuzje nie marzenie, powrót do formy nie taki prosty z wiekiem...(i nie mam na celu broń Boże pouczać moich kolegów wyznawców Juve, po prostu nie kłóćcie się już o Del Piero - zrobił dla Juve dużo, jego forma już nie jest ta sama, a na pewno nie tak równa.. "Del Piero zagrał źle" wystarczy).


Tak, kibic Interu Mediolan. Tak, na forum Juventusu... spokojnie, bez bluzgów :) Mam nadzieję na budujące dyskusje
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 11:45

Rozumiem Eryku, moze i troche mnie ponioslo w czasie meczu. Ale cholera mnie bierze, kiedys mysle o tym, ze dla wiekszosci osob Juventus to tylko i wylacznie Alex Del Piero. Nie sa w stanie zrozumiec, że DP nie jest najlepszym pilkarzem pod sloncem. Wkurzaja mnie tez teksty, że niby nie jestem prawdziwym fanem. A kim oni sa? Gdyby Juve, odpukac spadlo do serieB, nagle zabrakloby Alexxxow i spolki.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 11:55

Dionizos pisze:
Martin pisze:
Alexxxxx pisze:Powiem tak..... żenada. A na czacie było widać niewychowanie i brak szacunuku do zawodniklów Juve.Sam próbowałem ich uspokoić i gdy powstrzymywał hamstwo został wyrzucony :!: To jest nie ok, w regulaminie jest, ze trzeb abronić Juve, i ja broniłem naszego honoru powstrzymując hamstwo, więc nie wiem dlaczego tak zaeragowali admini....
Bronic mozna ale w odpowiedni sposob a nie znizajac sie do osob ktore obrazaly klub....
To ja mam w takim razie pytanie, czy ktos obrazal klub? Ja rozumiem, że dla niekotrych Del Piero to Juventus i bez Alexa klub nie istnieje, ale mam chyba prawo skrytykowac gre pilkarzy na chacie.
Wiesz co ty sie nie odzywaj. Zraz normalnie nie wyrobie twoich gadek :!: Czemu żeś cały czas Del Piera ow walał , a njabardziej to Appiach, Nedved i Trezeguet grali słabo, a Appiaha uwazałę sza najlepszego na boisku :roll: Taka prawda.... Po drugie nigdy się nie pytam jak gra Alex :?: Więc mi tego nie wmawiaj. I po drugie w drugjej połowie tylko Del Piero i Thuram ciagneli gre, a inni stali... Wiesz co gdyby nie oni mogłoby się skończyć o wiele gorzej... i teraz nie mów że chawle Del Piero ale tak było na boisku.... A z Juve i moi koledzy zawsze by byli nawet jakby grali w 8 lidze i dalej... Ty se tak tylko wymyslasz widzisz oni bronia racji... Eryk to jest tylko dowodzenie kto jest prawdziwym kibicem.. i widac kto chce tylko wygranych...

PS. Martin a jak mogłem inaczej ty ich uspokajałeś przez 20 minut , i za przeproszeniem olewali ciebie... Wiec musiały polecieć męski słowa do... nie bede tego komentował...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 12:07

oglądałem skróty z tego meczu i musze przyznac że Juventus ni popisał sie jakąs wielką grą.......moim zdaniem to najbardziej zawalił Caomranesi !!! jak mozna zmarnowac taką szansę ?? ale Inter wygrał troche fuksem , bo Gigi bronił strzały Cruza a potem bobijali.....tak samo z Martinsem .... obrońcy to chyba zasneli ale Buffon probował ratować , i nawet odbił i tuż przy słupku musiała jednak wpaść piłeczka do bramki !!! moim zdaniem powinno być 2:2 ale Inter sie zmobilizował i troche szczecia miał i porażka..... :( przykro i tyle ..... :(


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 12:30

Ludzie!! I po co te kłótnie!? Juventus był słabszy, zagrał gorzej i zasłużenie poniósł porażke. Ale po co od razu te bez sensowne i wprowadzające nerwowość dyskusje?!

Myślałem, że Juve ma innych kibiców niż wszyscy. Ale widać, myliłem się. Ktoś kiedyś się śmiał, że na czacie Interu jest wszystko spoko do póki Inter nie przegrywa, a potem robi się syf. U nas jest dokładnie to samo, tylko że Juve rzadziej przegrywa, przez co ten syf jest rzadszy...

Opanujcie się i zachowujcie jak prawdziwi kibice :?


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 12:32

Nienawidzę porażek u siebie a tym bardziej z takimi zespołami Inter, mnie to już wkur***, dwa lata temu u siebie przegraliśmy z Romą 0-2, rok temu z Lazio 1-2 a teraz z Interem 1-3, ja juz nie mogę czy Juvebędzie miało kiedyś sezon beż porażki u siebie. I to jeszcze z Interem. I denerwuje mnie jeszcze jedno jak w meczu z silną drużyną Juve jest leprze to remisuje (z Romą 2-2 i Milane 1-1) ale jak już nam gra nie wychodzi to musimy przegrać ja juz tego nie rozumiem, to jest nie fair. A pozatym mam nadzieję że będzie z nami jak z Arsenalem najpierw wysoka porażka z u siebie, a potem jeszcze więkrze zwycięstwo na wyjeździe. Jestem załamany obyśmy teraz my udowodnili że i tak jesteśmy najlepsi w meczu z Lazio.
A pozatym kocham cie Juve nad życie i chocby nie wiem co to i tak będę cię kochał.

A tak na marginesie jak zawsze czytam wypowiedzi po meczach przegranych to jakoś lepiej mi się robi, nie wiem dlaczego ale zawsze tak jest.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ostry

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 września 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 12:49

Stało się ludzie. Wasz wielki Juventus padł na kolana przed słabym w tym sezonie Interem. Chyba jednak nie jesteście tacy wspaniali i niepokonani. I Gattuso miał rację, że bardziej należy się bać Interu :P Współczuję wam i jednocześnie cieszę się jak cholera, mimo, że Interu nie lubię bardziej niż Juve.


>>>>>>>ACM<<<<<<<
>>>>>>>>U2<<<<<<<<
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 13:09

RadeKas pisze: Chyba zagra. Wydaje mi sie ze dopiero po 4 kartce musialby pauzowac.
Z tego co wiem pauza jest po 4 żółtych kartkach
Andrewtbg pisze:29 listopad moje urodziny ale myslałem że juve mi zrobi prezent na 144 urodziny szkoda tej porazki
Wow, gratuluję wieku :wink:

To teraz na spokojnie. Wynik jest ogromnym zaskoczeniem, to trzeba przyznać...niebędę sie wypowiadał co do gry poszczegółnych zawodników, bo dopiero jak obejrzę mecz z VHS będę mógł powiedzieć coś więcej. Wyszło fatalnie, gorszego rezultatu być nie mogło...Montero strzelił bramkę na otarcie łez. Bo honoru tym gole napewno nie uratowalismy. Szkoda, że obrońcy strzelają a nie napastnicy. Bardzo boli porażka u siebie ito z Interem, który ma tak dużę wachania formy.
Przykro, że została przerwana passa nieprzegranych meczy a jeszcze bradziej szkoda, że przerwaliśmy passę 9,5 roku, bez porażki u siebie z Interem! :(
No cóż trzeba się podnieść i iść dalej. Dziwi trochę wypowiedź Lippiego, jak wygrywamy to więcej narzeka niż teraz jak przed własną publicznością daliśmy plamę :(
Jakoś już mi lepiej jak isę zwierzyliśmy nawajem :)
I proszę, niekłóćmy się o ...JUVE, to nie ma sansu! Jestsmy 1 rodzonią i szanujmy się nawzajem! rozumiem, że wczoraj emocje wzieły górę nad sobą ale spokojnie. Zawsze jeteśmy razem!
Nawet laski na impreznie niepotrafiły mnie pocieszyć... :? 8)
Fotel lidera stracony, no cóż.

Ti_Amo_JUVENTUS! I_Love_JUVENTUS! KOCHAM JUVENTUS!!!


Obrazek
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 13:24

Nigdy nei byłem tak pewny wygranej Juve i ta pewnosc mnei zawiodła cóż... każdy ma swój gorszy dzień :( 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Macias

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 114
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 13:28

Heh, kiedy wchodziłem na tą strone wiedziałem że Juve przegra, miałem takie dziwne uczucie. Dobra passa nie trwa wiecznie, kiedyś to musiało się stać, zawsze będzie ten lepszy... I jeszcze jedno. Pewnie moja wypowiedź wzbódzi wiele kontrowersji, ale cóż pisze co myśle: uważam że Lippi nie powinien wystawiać Del Piero w pierwszej jedenastce meczu, bo jeśli Di Vaio jest w szczytowej formie i strzela cały czas bramki czemu jemu nie da się szansy, bo nie ma tak dobrej opini jak Del Piero ? Nie jest wizytówką klubu ? No nie wiem, ulubieńcem ? Póki Del Piero nie ma wystarczającej formy , Di Vaio powienien wchodzić w pierwszej 11, a Del Piero aby się rozegrać powinien wchodzić w 2 połowie. I nie obwiniam go za porażke (chociaż miał dwie szane - te słabiutkie strzały na bramke :? ), to jednak chciałbym bronić mojego zdania tylko dlatego że jeszcze nie widziałem bramki i dobrej gry Alexa od jego powrotu ( w sumie to tylko 3 mecze). Dajmy sznase Di Vaio


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 14:25

SHIT~~!~~


Dawniej Virus[Mauro].
Eryk Anonim FCI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 14:34

ostry pisze:Stało się ludzie. Wasz wielki Juventus padł na kolana przed słabym w tym sezonie Interem. Chyba jednak nie jesteście tacy wspaniali i niepokonani. I Gattuso miał rację, że bardziej należy się bać Interu :P Współczuję wam i jednocześnie cieszę się jak cholera, mimo, że Interu nie lubię bardziej niż Juve.
Hmm...słabi to byliśmy za rządów Cupera. W SerieA z Zaccheronim nie przegralismy jeszcze, ponadto wczoraj właśnie Inter stracił pierwszą bramkę od kiedy Zacc siadł na fotel trenera. Bilans bramek w spotkaniach w SerieA to około 15:1. Co do meczu z Arsenalem - pod koniec meczu ZBYT ostro zaryzykowaliśmy, co zaowocowało trzema bramkami na konto kanonierów. Zacc na szczęście wnioski wyciągnął i po krzyku :).

Widziałem 1 i 3 bramkę meczu: W pierwszej źle ustawił się Buffon, chociaż z tej odległości... co do trzeciej fatalny błąd Legrotagglie... więc nie tylko Del Piero należy sie opierdziel.


Tak, kibic Interu Mediolan. Tak, na forum Juventusu... spokojnie, bez bluzgów :) Mam nadzieję na budujące dyskusje
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 14:53

Nie mogę się pogodzić z tą porażką. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Może za tydzień będzie lepiej. :( :( :( :( :( :( :(


Zablokowany