Juventus 1:3 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pawel29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2003
Posty: 33
Rejestracja: 05 października 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 23:22

No jestem (jak wszyscy) bardzo rozczarowany i nie tyle samą porażką, co stylem gry.Godne uwagi jest to, że Juve walczyło do końca, czego efektem była bramka Montero.Czy na przegraną mogła mieć wpływ kontuzja Nedveda jakiej doznał w pierwszych minutach?!Pewnie w jakimś stopniu tak, chociaż z drugiej strony w zeszłym roku Pavel był prawie w identycznej sytuacji<również mecz z Interem> i rozegrał wspaniałe spotkanie.Najbardziej mi szkoda Legro, kurde nieźle się musi teraz dołować.Kto wie jakby nie ta brama Martinsa to przy stanie 1:2 wszystko mogło się jeszcze zdarzyć,no ale nie ma co gdybać. Mam nadzieję, że teraz nasi ulubieńcy się wkurzą i będą grali dużo lepiej w następnych spotkaniach(Na miarę ich wielkości!).Szacunek dla Interu,ale ten sezon i tak będzie należał do :twisted:JUVENTUSU TURYN!!! :twisted: Forza Juve!
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2003, 23:23 przez Pawel29, łącznie zmieniany 1 raz.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 23:22

KwiAtek pisze:nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem... porazka przedzej czy pozniej musiala przyjsc, szkoda ze z takim przeciwnikiem i w takim stylu :cry:
jak napisal BIANCONERI - mam nadzieje, ze Lippi wyciagnie konsekwencje z tego spotkania, w koncu trzeba uczyc sie na bledach
koncze moje przynudzanie i chce tylko powiedziec FORZA JUVE
gramy dalej, trzeba wygrac to scudetto :!:
BTW - slyszalem, ze Nedved zszedl, podobno kiepsko gral :shock: czy to z powodu jakiegos urazu :?: :?: :?:
Nedved gral fatalnie tak jak i cala druzyna (oprocz Gigiego). Mozliwe ze bylo to spowodowane tym ze na pozatku meczu zostal brutalnie zfaulowany i musial zejsc na minute z bosika. Potem jeszce troche kulal. Ale nie usprawiedliwia to w zaden sposob postawy naszej druzyny :evil:


srali muszki będzie wiosna
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 23:29

Tarnos15 pisze:Teraz pozostaje czekac na jutrzejsze mecze romy i milanu oby tez stracili punkty i Juve nie stracilo fotelu lidera
O fotelu lidera możemy zapomnieć. Przed Milanem i Romą niezbyt ciężkie pojedynki, więc pewnie nie odzyskamy go prędko. Teraz, po tej dotkliwej porażce, musimy odreagować na Lazio tak, jak odreagował Inter po klęsce z Arsenalem. Jednak Lazio też pewnie będzie chciało odreagować po klęsce w Sienie...

Całkowicie nie podobała mi się końcówka w wykonaniu Juve. Wykazali brak profesjonalizmu i momentami grali aż chamsko. Juventus obejrzał w tym spotkaniu aż 5 żółtych kartek, z czego kartonik pokazany Nedvedowi był jego 3 kartką w obecnych rozgrywkach Serie A, a więc Czech zostanie najprawdopodobniej odsunięty od meczu z Lazio...

Mecz obejrzało 53.883 widzów, w tym liczna grupa kibiców przyjezdnych.

Jest to jedna z najbardziej uderzających we mnie porażek. Jednak nie ma się co załamywać. Przed nami nadal baaardzo długi i wyczerpujący sezon.


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 23:37

dzieki za info na temat Pavla chlopaki 8)
no coz... trafil sie nam dzisiaj jeden z tych slabszych dni i mam jedynie nadzieje, ze za tydzien bedzie lepiej


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 23:44

Mecz chyba nie wymaga komentarza...... :(
"Czy wygrywasz czy nie, Ja i tak kocham cię. W moim sercu Juve !!! I na dobre i na złe !!! "


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Pawel29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2003
Posty: 33
Rejestracja: 05 października 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 23:58

Juventinho pisze:
Tarnos15 pisze:Teraz pozostaje czekac na jutrzejsze mecze romy i milanu oby tez stracili punkty i Juve nie stracilo fotelu lidera
O fotelu lidera możemy zapomnieć. Przed Milanem i Romą niezbyt ciężkie pojedynki, więc pewnie nie odzyskamy go prędko. Teraz, po tej dotkliwej porażce, musimy odreagować na Lazio tak, jak odreagował Inter po klęsce z Arsenalem. Jednak Lazio też pewnie będzie chciało odreagować po klęsce w Sienie...

Całkowicie nie podobała mi się końcówka w wykonaniu Juve. Wykazali brak profesjonalizmu i momentami grali aż chamsko. Juventus obejrzał w tym spotkaniu aż 5 żółtych kartek, z czego kartonik pokazany Nedvedowi był jego 3 kartką w obecnych rozgrywkach Serie A, a więc Czech zostanie najprawdopodobniej odsunięty od meczu z Lazio...

Mecz obejrzało 53.883 widzów, w tym liczna grupa kibiców przyjezdnych.

Jest to jedna z najbardziej uderzających we mnie porażek. Jednak nie ma się co załamywać. Przed nami nadal baaardzo długi i wyczerpujący sezon.
Zgadzam się z Tobą , rzeczywiście pierwszą pozycję zajmie Roma bądz Milan i jest to raczej pewne :(Jednak nie do końca się zgodzę z tym chamstwem ktore rzekomo pokazali gracze Juve. Moim zdaniem, te żółte kartki to oznaka walki i bezradności bardziej niż braku profesjonalizmu.Zresztą z Milanem było podobnie posłużę się przykładem prawie analoicznych sytuacji Montero-Emre a Trezegeut-Simic,bo pewnie głównie chodzi Ci o zachowanie Montero, to były mecze walki i ogromnego zaangażowania z tąd takie emocje i kartki.Tylko w meczu z Milanem tak się tego nie odczuwało(a sędzia był jaki był :wink: ), bo w sumie był dobry wynik dla nas, a teraz jest żal po dotkliwej porażce.
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2003, 00:00 przez Pawel29, łącznie zmieniany 1 raz.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 00:00

Stalo sie to czego sie obawialam, Juventus nie zmobilizowal sie odpowiednio na ten mecz i poraz kolejny pokazal, ze nie potrafi grac w roli faworyta. Watpie zeby wyciagnieto z tego odpowiednie wnioski bo takich meczy bylo juz setki a historia ciagle sie powtarza, zawsze jak czujemy sie zbyt pewni siebie jest wtopa z mocna druzyna, a ze slabszymi meczymy sie do konca. Brak koncentracji i checi do gry jest glowna przyczyna dzisiejszej porazki. Nie mielismy zlego dnia, po prostu nie chcialo nam sie wygrac.


Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 00:00

Co tu dużo mówić. Tak słabego meczu w wykonaniu Juve dawno nie widziałem. Ostatnio bodajże z Man U w Ch-League. Gra fatalna. Nie rozumiem dlaczego Lippi wystawił w pierwszym składzie Del Piero sadzając Di Vaio na ławce. Alex w tym meczu nie istniał. Miotał się tylko koło pola karnego Interu nic nie wnosząc do gry. Był beznadziejnie słaby. Rozczarowanie ze strony Nedveda, ale słabsza postawa rzeczywiście mogła wyniknąć z brutalnego faulu na Nedviadku na początku meczu. Widoczny brak Zambrotty. Czemu nie grał? Nie było go nawet na ławce rezerwowych. Brakowało jego dynamicznych rajdów i precyzyjnych dośrodkowań. Camoranesi słabiutko podobnie jak Tacchinardi. Gdyby Camor strzelił w sytuacji gdy miał przed sobą praktycznie pustą bramkę zapewne ten mecz potoczył by się inaczej. Bramka Montero została uznana jako samobójczy gol Recoby. Tak przynajmniej podał C+. Chłopaki chyba za bardzo uwieżyli w siebie i zlekceważyli Inter. Efekt był poniżający.


We play together, we die together. Juventus for life.
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 00:07

:evil: :( :evil: :( :evil: :( :evil: :( :evil: :( :evil: :( :evil: :(

Wielka szkoda, bardzo niedobrze, że przegrali w takim stylu :( Ale cóż, nie można ciągle wygrywać. Lepiej że przegrana przyszła teraz, niż później, kiedy sezon będzie wkraczał w decydującą fazę. No i przede wszystkim liczy się forma z całego sezonu, a nie jednego meczu. A ogóla forma Juve jest póki co wspaniała.


Obrazek
Eryk Anonim FCI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 00:39

Haaa.... nareszcie, 99% forumowiczów myliła się przy obstawianiu wyniku :) Jestem najbardziej zadowoloną osobą na tym forum. Wynik zobaczyłem na telegazecie, a że dzisiaj ostatki, nie byłem w pełni trzeźwy i nie wierzyłem własnym oczom (po porażce z Arsenalem, sami wiecie...). Jestem dumny z tego co pokazali piłkarze Interu Mediolan, grazie Cruz, grazie Martins, grazie Nerazzurri ! Oby więcej takich meczy.

Do pana o nicku: FanJuventusu: Śmiej się, śmiej... :D:D:D


Tak, kibic Interu Mediolan. Tak, na forum Juventusu... spokojnie, bez bluzgów :) Mam nadzieję na budujące dyskusje
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 00:40

Ech....AmbaFatima....Idę pić.... Gratulacje Eryk.... :cry:


Korot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2003
Posty: 75
Rejestracja: 23 października 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 01:11

nie zawsze sie wygrywa. potrzebujemy wzmocnień. obrona i atak (terzegol aut)


-poprosze pire ze smalcem
-nie ma ze smalcem. z dżemem są pire.
Korot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2003
Posty: 75
Rejestracja: 23 października 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 01:13

Jotbe pisze:Co tu dużo mówić. Tak słabego meczu w wykonaniu Juve dawno nie widziałem. Ostatnio bodajże z Man U w Ch-League. .
stary!! w meczach z manu nie bylo tak katastrofalnie. w pierwszym meczu my gralismy, manu strzelal bramki, w drugim podobnie.
w meczu z interem nie gralismy. nie wiedzialem podobnego meczu w wykonaniu juve, straszne po prostu.


-poprosze pire ze smalcem
-nie ma ze smalcem. z dżemem są pire.
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 01:13

No nic...po takich mczach poznaje sie prawdziwych kibiców...jest ciezko, ale takie sytuacje tylko umacniają moją miłość do Juve...

JUVE jest moim zyciem...dzis to poczułem jak nigdy...

FORZA JUVE !!!


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2003, 02:10

Alexxxxx pisze:Powiem tak..... żenada. A na czacie było widać niewychowanie i brak szacunuku do zawodniklów Juve.Sam próbowałem ich uspokoić i gdy powstrzymywał hamstwo został wyrzucony :!: To jest nie ok, w regulaminie jest, ze trzeb abronić Juve, i ja broniłem naszego honoru powstrzymując hamstwo, więc nie wiem dlaczego tak zaeragowali admini....
Takie gatki jak i mecz to żenada...wydało się kto jest kibicem Juve na zawsze i wszedzie, a nie tak jak nie którzy ....
Taki jeden pwoiedział " Del piero gwiazdka za 5 grozy" - człowieku jak tak mówisz to i ile ty kosztujesz :?: Takimi hasłami całkowicie straciłeś honorr i miano fana JUVE w moich oczach.Nie bede mówił kto to nie bede wystawiał Cię na obstrzał, ale nie masz prawa tak mowić... jeśli myślisz że jestes fanem Juve ( bo chyba tylko tak myślisz...)
mecz jak i zachowania no coment

Ps. I tak zawsz bede z Stara Damą bronił jej honoru jak i jej zawodnikó :!: :!: :!: Juve nie załamuj sie :!: Forza Juve :!: Juve Forever :!:
Racja alexxx na czacie nie było przyjemnej atmosfery odkad przygrywalismy, a pan XXX przesadzil a trzeba napisac ze to nie byly jego jedyne obelgi na temat Del Piero (byly gorsze :( ) cóz moze to i dobrze ze przegralismy teraz wiemy przynajmniej kto NAPRAWDE kocha juve! FORZA JUVENTUS!


Zablokowany