"Jedenastka" dwudziestolecia

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 22:50

Własnie na JuvePoland pojawił sie dzial "Jedenastka" dwudziestolecia. Wg mnie bardzo ciekawy pomysł. Tylko ja mam pewien problem , bowiem tam jest tylu wielkich i znakomitych piłkarzy ze mam duze watpliwosci na którego postawic :D. Nie wiem czy wybrac Zoffa czy Buffona. :wink:


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 23:01

A ja myśle ze duza grupa kibiców nie ma pojęcia kto to był np. Scirea albo Anastasi czy Causio. Także przewiduje że i tak duza częsc bedzie głosowały wyłącznie na OBECNYCH piłkarzy. Juz Buffon zdecydowanie prowadzi przed Zoffem :!: . Zresztą czemu tu sie dziwić, w końcu ja sam nie wiem czy lepszy jest Thuram, czy był znany Gentile a może nieznany dla mnie Cuccureddu. :?

aha. ciekawi mnie też typowanie na cofniętego napastnika

- Platini czy Del Piero, ew. Baggio ? 8)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 14:33

BIGGI pisze:
- Platini czy Del Piero, ew. Baggio ? 8)
Dokładnie :) Niewiedziałem, jakiego bramkarza wybrać :) Patrzę dalej to mi oczy wyskoczyły :shock: :D Gwiazda jedna lepsza od drugiej. A na cofniętego napastnika nieoddam glosu :P Wszyscy są, byli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>##! :)
Proponuję dodać jeszcze dublerów :) Często w takich sądach są wybierani również dublerzy, czyli ten co miałby 2 miejsce byłby dublerem. to ułatwiło by nam zadnaie 8) :)


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 14:43

ja zagłosowałem na Zoffa. Buffon jest obecnie najlepszym bramkarzem świata, ale jest jeszcze młody. Brakuje mu takich sukcesów jakie święcił Dino. Ale kto wie czy za 5 lat nie zmieniłbym zdania:):) :-D :-D


Noodels

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2003
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 14:45

ja Zagłosowałem na Peruzziego poniewaz pierwsze lata jak szłem za juve to angello bronił swietnie i z niego mam najlepsze wspomnienia


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 15:00

Ogolnie to bardzo dobry pomysl. Wzielem udzial w tej ankiecie juz dawno na JP tez napewno wezne. Szkoda tylko ze wiekszosc osob bedzie glosowalo na obecnych a nie tych najlepszych graczy Juve. No ale co zrobic. A z posrod Baggio Del Piero i Platiniego wybralem tego ostatniego :-D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 17:33

Zoff! Zdecydowanie. Buffon to genialny bramkarz, ale aby osiagnac to co Zoff jeszcze troche czasu musi uplynac. Zreszta Buffon gra nadal i nie wiemy jak potoczy sie jego karera w Juve. Na Zoffa mozna patrzec z prespektywy czasu. I to on moim zdaniem jest bramkarzem, ktory powinien byc w 11 dwudziestolecia na 1 miejscu.


wake up! catch the rising sun!
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:12

Mam nadzieję na opis niektórych piłkarzy, bo kilku wogóle nie kojarzę :(
Gentile, Cuccureddu, Brio, Bruno, De Agostini, Furino, Causio, Tardelli, Marocchi, Anastasi,


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:16

Wszyscy są bardzo dobrzy i dłuuugo sie zastanawialem kogo mam wybrać Zoffa czy Buffona...... 8) a co do napastnika to dla mnie zdecydowanie ALEX DEL PIERO !!!! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:19

Rybeq pisze:Mam nadzieję na opis niektórych piłkarzy, bo kilku wogóle nie kojarzę :(
Gentile, Cuccureddu, Brio, Bruno, De Agostini, Furino, Causio, Tardelli, Marocchi, Anastasi,
jakies opisy sie pojawia. juz nad nimi pracujemy. oczywiscie tylko tych zawodnikow, ktorych z racji wieku nie znacie.


wake up! catch the rising sun!
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:41

Wiesz rybeq generalnie to dziwie sie Tobie koles ze uwazasz sie za kibica Juve jezeli nie znasztakich zawodnikow jak Gebtile czy Anastasi.Smiesza mnie tacy ludzie, mozesz teraz sobie myslec ze ja od niedawna jestem na forum ze mam malo postow ale badz pewny koles, ze Juve kibicuje od bardzo dawna znam historje klubu jej zawodnikow, tym bardziej tych tworzacych jej potege stanowiacych o jej sile.Gentile Anastasi to tak jakby za dwadziescia lat ktos nie wiedzial nic o Del Piero.Szkopda mi cie.


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:43

Ja nie mam problemow z wyborem jedenastki dwudziestolecia - wybieram tych najlepszych.Dublerzy to swietny pomysl.


Przemyś(L)ak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 175
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:45

Co do bramkarzy to myślę że Zoff zasługuje bardziej na to aby być w tej ,,Dwudziestce".BUffon jest młody i jeszcze mu troszke brakuje do ,,legendy".Ale w składzie napewno musi być Alex Del Piero!!!On już jest legendą Juventusu.Ave Juve!!!! 8) :P


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:48

Niestety ,zauważyłem że większosc z nas patrzy na teraźniejszość i docenia tylko wspólcześnie grających.Np bramkarz.Patrzę a tu większość wybiera Buffona.Sorry nic mu nie umniejszając dużo mu jeszce brakuje do klasy jaką reprezentował Dino Zoff. Drugim błedem jest postawienie pod tą samą pozycją Del Piero i Platiniego.To jasne jak słońce że większośc tu na forum jest tak zakochanych w Del Piero że wskaże na niego.A tak naparawde to Platini jest największą gwiazdą jaka grała w Juve ,to moje zdanie. Takich kruczkow jest więcej dlatego ten konkurs nie jest dobrym pomysłem.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:50

Dzięcioł pisze:Wiesz rybeq generalnie to dziwie sie Tobie koles ze uwazasz sie za kibica Juve jezeli nie znasztakich zawodnikow jak Gebtile czy Anastasi.Smiesza mnie tacy ludzie, mozesz teraz sobie myslec ze ja od niedawna jestem na forum ze mam malo postow ale badz pewny koles, ze Juve kibicuje od bardzo dawna znam historje klubu jej zawodnikow, tym bardziej tych tworzacych jej potege stanowiacych o jej sile.Gentile Anastasi to tak jakby za dwadziescia lat ktos nie wiedzial nic o Del Piero.Szkopda mi cie.
Owszem uważam się za fana Juve.
Trudno ( z racji wieku) żebym znał wszystkie dawne gwiazdy Juve.
Skoro znasz tych zawodników, to może zamiast żałować mojej osoby, przedstawiłbyś ich, gdyż zapewne wielu innych forumowiczów ich nie zna.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ODPOWIEDZ