Modena 0:2 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2003, 11:48

Brawo, wygraliśmy bez straty bramki i zagraliśmy dobry mecz choć nie graliośmy w pełnym składzie. Szkoda tylko że Alex nie strzelił bramki ale prawda jest taka że po kontuzji nie jest się od razu w wielkiej formie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2003, 11:59

Brawo Juve!!! Kolejne 3 pkt... Mam nadzieje że Milan dziś zremisuje z Chievo...


★ ★ ★
Noodels

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2003
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2003, 12:36

Mnie Też Specjalnie NieRobi róznicy kto strzela najwazniejsze jest zwyciestwo ale zawsze jak trafia alex albo pavel to sie ciesze bardziej


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2003, 12:42

juve20 pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Yari pisze:nie widziałem komentarzy w cvzasie meczu. Byłem na 18-stce u kumpla , dopiero wróciłem ale jestem baaaardzo zadowolony.
A ja na 16-stce :D

Bardzo dobry wynik. Cieszy ogromnie wygrana a tym bardziej, że do ,,0''. Koleny popis Treze i geniusza Nedveda! Świetnie,umociliśmy się na cele tabeli.
Niepokoi mnie dyspozycja Del Piero :? Tak jak się obawiałem, Alex będzie potrzebował więcej czasu aby wrócić do dyspozycji sprzed urazu.
GRAZIE JUVE!
Nie przesadzaj stary.Alex nawet w formie nie strzelał bramek w każdym meczu więc nie wymagajcie od niego cudów.Trzeba byc cierpliwym w końcu zacznie trafiać.A pozatym strzelają inni i to się liczy.
No to dlatego napisałem, że potrzebuje więcej czasu. I nikt od niego cudów nie wymaga. Dla mnie teżjest obojętne kto strzela bramki bo głupotą byłoby przejmowanie się takimi rzeczami. Wazne , że gole padają. Jak już to ja sugerowałem, że Alexowi przydała by się bramka, wiadomo, że podniosło by go to na duchu. Trudno, nie strzelił i koniec. Zrobili to za niego Nedved i Treze, a z Interem Del Piero może być bohaterem meczu. Taka jest piłka.


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2003, 12:44

A wiecie, że Milan nigdy jeszcze nie wygrał na wyjeździe z Chievo?


Obrazek
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2003, 13:20

Bardzo się cieszę ze zwycięstwa do 0. Bardzo chciałem żeby ALEX strzelił, ale trudno, najważniejsze, że wygraliśmy. Nie byłem 3 dni na necie bo coś mi się wali z kompem, ale nareszcie wróciłem!!!!!!!!! :D


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2003, 20:16

Alex nie miał asysty. Miał szanse, nie wykorzystał. Co do bramki Treze - LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tacchi to jest cwaniak :D :D :D Natomiast Nedved był bardzo skromy, kiedy mówił że jego bramka to był fart. Nie wyobrażam sobie, aby chciał strzelić inaczej. A trafił idealnie. Choć faktycznie bramkarz mógł to obronić, bo piłka nie leciała jakoś przerażająco szybko.


Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 12:49

Komentarz Henryka Góreckiego dotyczący meczu Modena Juventus, opublikowany w poniedziałkowym Sporcie.

"Nie obeszło się bez skandalu także na boisku w Modenie. Tam chodziło o pierwszą bramkę zdobytą przez Juventus. Za faul na Nedvedzie siędzia podyktował rzut wolny, który został rozegrany bez gwizdka i z miejsca oddalonego o 10 metrów od przewinienia! Zaskoczeni piłkarze Modeny nie zdążyli przeszkodzić Trezeguet. Ich protesty nie zdały się na nic. Jeszcze jedno potwierdzenie, że sędziowie faworyzują Juventus? W 50 minucie Nedved popisał się strzałem z dystansu, było 0 i po meczu."


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 15:43

No jednak mam wątpliwości co do tej bramki Treze, myślę że nie powinna zostać uznana, znowu jakiś trener Romy, lub Interu powie że Juve kupuje scudetto..., ale co tam obstawiłem że Treze strzeli


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 16:02

Nie lubię jak Juve strzela kontrowersyjne bramki , wtedy mówią żę juve wygrywa dzieki sedziom . Ale trzeba pamiętać że sędzia nie pokazał że mają grać na gwizdek więc mogli szybko rozpocząc grę , a co do miejsca wybici to ten kto widział całe te wydarzenie zobaczył że zawodniki modeny lekko odkopał ją , tak aby wolny był wybijany z dalszej odległości więc można powiedzieć żę on nie powinien po gwizdku dotykać piłki i gdyby jej nie dotkną to juve wybiło by wolnego z odpowiedniego miejsca . Trochę się rozpisałem :-D :wink:


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 23:01

x_men_15 pisze:Nie lubię jak Juve strzela kontrowersyjne bramki , wtedy mówią żę juve wygrywa dzieki sedziom .
Też nie lubie, ale bramka to bramka ;) Choć co do kontorowersyjnych bramek, przypomina mi sie sytuacja, gdy Zmbrotta "niby" symulował faul w polu karnym i na koniec meczu był karny i strzelił Trezeguet barmke na wagę zwycięstwa bodajże 2-1 niepamiętam z kim ;P... Wtedy też sie wszyscy czepiali tego zwycięstwa ...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 16:59

bblackk pisze:
x_men_15 pisze:Nie lubię jak Juve strzela kontrowersyjne bramki , wtedy mówią żę juve wygrywa dzieki sedziom .
Też nie lubie, ale bramka to bramka ;) Choć co do kontorowersyjnych bramek, przypomina mi sie sytuacja, gdy Zmbrotta "niby" symulował faul w polu karnym i na koniec meczu był karny i strzelił Trezeguet barmke na wagę zwycięstwa bodajże 2-1 niepamiętam z kim ;P... Wtedy też sie wszyscy czepiali tego zwycięstwa ...
Zapewne chodzi Ci o mecz z Bologną :) Jak możesz niepamiętać :wink: 8) Treze mógł i normalnie strzelić gola ale nietrafił z 5 metrów do pustej bramki...


Obrazek
Zablokowany