Najszczęśliwszy człowiek na świecie.

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 00:52

Właśnie wracam z Lotniska. Dosłownie pół godziny temu miał miejsce najszczęśliwszy obok narodzin, zdanej matury i poznania mojego Nedviadka moment w moim życiu. Panowie i kilka nielicznych pań!!! Mam zdjęcie portretowe w "objęciach" Marco i Fabrizo!!! Mam także inne zdjęcia, które juz niebawem zaprezentuję wam na forum. Co za dzień. Najpierw zdjęcie w Przeglądzie Sportowym teraz to. Uwieczniłem się także z Giovanim Trapatonim. Jeszcze cały się trzęsę. Chciałbym podziękować tu mojemu Tacie, który woził mnie po Warszawie i robił te cudowne zdjęcia, a także mojej Kochanej Karolince bez której wątpię aby Di Vaio i Miccoli zwrócili na mnie uwagę. Mam dwa autentyczne autografy na oryginalnej koszulce i sesję zdjęciową. Czego więcej potrzeba do szczęścia. Wraz z moim setnym postem na tym forum ujawnię wszystkie materiały jakie zdobyłem. Skany fotek oczywiście przeslę każdemu kto sie zgłosi. Nie ma żadnego problemu. Pragnę podzielić się z Wami moim szczęściem. Ale bredzę. To przez euforię jaka mna owładnęła. Trzymajcie się wszyscy i wypatrujcie fotek wraz z postem nr 100.
Jotbe
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2003, 14:04 przez Hotbe, łącznie zmieniany 1 raz.


We play together, we die together. Juventus for life.
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 07:15

Człowiek ale jesteś SZCZĘŚLIWCEM. Niedość że autografy to jeszcze foty... wypassss. Czekam na nie z niecierpliwoscia. 100 post ... OK zrozumiałem. Pozdrawiam. :) :-D :D Mała rzecz a cieszy nie ?!?!


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 07:45

Jotbe pisze:Właśnie wracam z Lotniska. Dosłownie pół godziny temu miał miejsce najszczęśliwszy obok narodzin, zdanej matury i poznania mojego Nedviadka moment w moim życiu. Panowie i kilka nielicznych pań!!! Mam zdjęcie w portretowe w "objęciach" Marco i Fabrizo!!! Mam także inne zdjęcia, które juz niebawem zaprezentuję wam na forum. Co za dzień. Najpierw zdjęcie w Przeglądzie Sportowym teraz to. Uwieczniłem się także z Giovanim Trapatonim. Jeszcze cały się trzęsę. Chciałbym podziękować tu mojemu Tacie, który woził mnie po Warszawie i robił te cudowne zdjęcia, a także mojej Kochanej Karolince bez której wątpię aby Di Vaio i Miccoli zwrócili na mnie uwagę. Mam dwa autentyczne autografy na oryginalnej koszulce i sesję zdjęciową. Czego więcej potrzeba do szczęścia. Wraz z moim setnym postem na tym forum ujawnię wszystkie materiały jakie zdobyłem. Skany fotek oczywiście przeslę każdemu kto sie zgłosi. Nie ma żadnego problemu. Pragnę podzielić się z Wami moim szczęściem. Ale bredzę. To przez euforię jak mna owładnęła. Trzymajcie się wszyscy i wypatrujcie fotek wraz z postem nr 100.
Jotbe
Moje gratulacje! :-D Big respecd dla Taty :)


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 08:18

jejjjjjjjj , ja też chce:):). To już piąty szczęśliwiec na tym forum.ech , nie moge:):) GRATULACJE.


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 09:04

Jotbe ale masz szczęście jestem 1 w kolejce po te zdjęcia


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 09:25

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja chce mieszkac w Warszawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ci zazdroszcze i oczywiscie zglaszam sie po skany :D :D :D :D


srali muszki będzie wiosna
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 11:19

Patrzcie. Dwojka ludzi (Di Vaio i Miccoi) a ile radości. No to gratuluje Jotbe. Wreszcie zobacze twojego pyska. :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
sutnevuj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 22
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 13:00

SZCZERE GRATULACJE CHŁOPAKU. CHETNIE OBEJRZYMY TWOJE FOTKI. MAM NADZIEJE ZE TRAFIE GDZIES NA TWOJ 100 POST. POZDRAWIAM


FORZA JUVE
28 SCUDETTO CZEKA
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 15:04

Jeszcze raz wielkie gratulacje! Już 1 gratulowałem w innym poście. Oczywiście też chcę skany fotek.

Na myśl mi przyszła taka rzecz, jaki ten świat jest dziwny. Jotbe przeżywa teraz jedna z piękniejszych chcwil w życiu, niewiem nawet czy mu się to śniło a inny maniak JUVE, ja przeżywa właściwie najgorsze chwile w życiu. Bo straciłem to co było dla mnie ważne jak nic innego :cry: :cry: .........


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 15:12

Dawaj dawaj te fotki szybkoooooooo ! :D


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 15:35

No to tak : fotki mają być jeszcze dzisiaj na JP :D hm... autografy też rzecz jasna :wink: a Ty Ti Amo głowa do góry ważne że nosisz Juve w sercu , nic innego się nie liczy :twisted: !!! Grande gol di Del Piero :D uwielbiam ten tekst 8)


Go hard, or go home.
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 15:52

Jotbe napisał:
Właśnie wracam z Lotniska. Dosłownie pół godziny temu miał miejsce najszczęśliwszy obok narodzin, zdanej matury i poznania mojego Nedviadka moment w moim życiu. Panowie i kilka nielicznych pań!!! Mam zdjęcie w portretowe w "objęciach" Marco i Fabrizo!!! Mam także inne zdjęcia, które juz niebawem zaprezentuję wam na forum. Co za dzień. Najpierw zdjęcie w Przeglądzie Sportowym teraz to. Uwieczniłem się także z Giovanim Trapatonim. Jeszcze cały się trzęsę. Chciałbym podziękować tu mojemu Tacie, który woził mnie po Warszawie i robił te cudowne zdjęcia, a także mojej Kochanej Karolince bez której wątpię aby Di Vaio i Miccoli zwrócili na mnie uwagę. Mam dwa autentyczne autografy na oryginalnej koszulce i sesję zdjęciową. Czego więcej potrzeba do szczęścia. Wraz z moim setnym postem na tym forum ujawnię wszystkie materiały jakie zdobyłem. Skany fotek oczywiście przeslę każdemu kto sie zgłosi. Nie ma żadnego problemu. Pragnę podzielić się z Wami moim szczęściem. Ale bredzę. To przez euforię jak mna owładnęła. Trzymajcie się wszyscy i wypatrujcie fotek wraz z postem nr 100.
Jotbe
SZCZERE GRATULACJE(RÓWNIEŻ CZEKAM NA FOTKI :D ), MÓJ TATA TEŻ BY MNIE RACZEJ ZAWIÓZŁ(JESTEM JEGO OCZKIEM W GŁOWIE :oops: ), ALE CÓŻ MIESZAKAM W GORZOWIE :? ...
Ciekawe co by się działo jak chłop by dostał autograf ALEXA(ja bym bardzo chciał :!: :!: :!: :!: :!: :D ).Przecież to mój idol :!: :!: :D


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 16:03

Pomyslec, że w tym czasie uczylem sie do bierzmowania. Cholera mnie bierze, że kiedy ja siedzialem nad katechizmem, Ty robiles sobie zdjecia z graczami Juve :? . Gratulacje stary, ty to dopiero jestes szczesiarz.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 16:14

KUrcze brak słów dwóch graczy juve no nie :) :!: :!: MUsisz miec fajnego ojca (pozdrów go od forumowiczów!) no i fajną dziewczyne :D , jeszcze raz gratuluje oraz czekam na fotki :twisted: :twisted: :!: :wink:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2003, 16:46

MOje gratulacje i pisze sie na skany!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ODPOWIEDZ