Real Sociedad - F.C JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 19:32

Wiem, że jeszcze nie ochłoneliśmy z emocji po mecz z Milanem ale trzeba iść dalej :) Sam Siro można powiedzieć , że zaliczone, swje zrobilismy. Teraz czas na rozgrywki upragnionej LM i mecz z Realem S. To będzie ciężki mecz. Sociedad to nie ten zespół co w tamtym seoznie ale u siebie jest groźny. Myśle, że my na dzień dzisiejszy jesteśmy nie do zatrzymania i z Hiszpani wywieziemy 3 pkt. i będziemy mogli świętować awans do 1/8 LM. Sociedad ostanio gra bardzo słabo, choćby porażka z Atletico M. 4-0. Ale jeszcze raz podkreślam, że wyniki z ligi nie odnoszą się do gry w LM.
Podsumowując stawiam na pewne, niewysokie nasze zycięstwo :twisted: Mile widziana wygrana bez straty gola 8)
Ciekawe czy Del Piero zasiądzie na ławce, raczej nie, chyba dopiero z Udine, chociaż kto wie... :wink:
Forza JUVENTUS!


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 19:38

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Podsumowując stawiam na pewne, niewysokie nasze zycięstwo :twisted:
pewne, niewysokie :wink: to jakie wkącu :wink:
ale ja stawiam na 2-1 dla naszych, będą chcieli tylko nie przegrać, więc tak bardzo do ataków to sie nie rzucą, spokojna gra będzie i zwycięstwo 2-1 :D


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 19:39

Real bedzie chciał pokazać wszystkie swoje atuty pewnei od pierwszej minuty zagra świetny Nihat który nie grał od początku w Turynie myśle że bęzie remis ale skoro nigdy jakoś nie zgaduje to pewnie i tak Juve wygra :wink: 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 20:10

kouba pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Podsumowując stawiam na pewne, niewysokie nasze zycięstwo :twisted:
pewne, niewysokie :wink: to jakie wkącu :wink:
ale ja stawiam na 2-1 dla naszych, będą chcieli tylko nie przegrać, więc tak bardzo do ataków to sie nie rzucą, spokojna gra będzie i zwycięstwo 2-1 :D
No dokładnie mi o to chodziło. Coś koło 2-1, 1-0, 2-0. Miałem na myśli to, że zwyciężymy po dobrym meczu, gdzie będziemy bezdyskusyjnie przeważać i zagramy spokojnie zdobywając tę 1,2 bramki nie w ostanich 5 min. tylko wcześniej. Niewysokie bo wątpię , żebyśmy po Milanie rzucili się do jakiś szaleńczysz ataków. Mamy pewne miejsce w grupie więc zagrajmy spokojnie ale skutecznie :wink: To nie jest mecz przesądzający o czymś ważnym, ale jest to mecz LM, a to nasz największy cel na ten sezon więc trzeba wygrywać wszystko pokolei :twisted:

Co do Nihata, napewno zagra od 1 min. Myślę, że trener Sociedad do dziś ,,pluję sobie w kaszę'' , żę na Delle Alpi wpuścił go na ostanie 15 min :lol: No ale tak to jest jak trener niema pomysłu jak ustawić drużynę :D W odróżnieniu od Lippiego 8)


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 21:09

Takze stawiam na 2-1 dla naszych. Strzelcem pierwszej bramki ma byc Di Vaio, a do przerwy ma byc 1-1. Wszystko ma sie sprawdzic bo chce wkoncu zdobyc punkty w typuj wynik :wink: :P


srali muszki będzie wiosna
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 21:30

Oj boje sie....właśnie zremisowali z Barcą 3-3. Myśle ze to może być całkiem inny mecz niż w Turynie. Szkoda że nie bedzie go w Tv :evil: Myśle jednak że damy rade wygrać 1-0. W koncu przed nami nie takie druzyny jak Sociedad....


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 22:05

Juve jest teraz w znakomitej dyspozycji i raczej powinno sobie poradzić z Realem . Oczywiście nie można porównywać tego meczu do tego w Turynie gdyż w tamtym meczu pierwsze 10 minut ustawiło cały mecz , a trzeba pamiętac że trener Realu nie wystawił od początku Nihata i De Pedro(chyba) co ułatwiło Juventusowi spokojną wygraną . W środę Real za wszelką cenę będzie chciał się odegrać za mecz w Turynie , to będzie super motywacja . Ja wytypowałem że będzie 3-1 dla Juve ale wystarczy mi 1-0 :wink: :-D :-D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 22:05

BIGGI pisze:Oj boje sie....właśnie zremisowali z Barcą 3-3. Myśle ze to może być całkiem inny mecz niż w Turynie. Szkoda że nie bedzie go w Tv :evil: Myśle jednak że damy rade wygrać 1-0. W koncu przed nami nie takie druzyny jak Sociedad....
Również uważam, że ten mecz bedzie miał całkiem inny przebieg niż te z Turynu. Napewno w nogach będziemy mieli jeszcze mecz z Milanem. Mam nadzieje, że Lippi znowu zrobi rotację w składzie. Myśle, że przy komplecie punktów jaki mamy teraz w LM, remis wywieziony z Sosiedad będzie dobrym rezultatem.

Z takich możliwych kanałów, które co poniektórzy mogą mieć i będzie tam transmitowany mecz Real - Juve jest TV Slovenija 2. Gratuluje szczęśliwym posiadaczom :D A nam pozostałchyba tylko czat.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 23:18

Mi się wydaje że jeśli przetrwamy napór Sociedad jaki nam z pewnością zafundują od pierwszych minut to będzie ok. Hiszpanie nie mogą sobie pozwolić na porażkę bo przy drugim (ewentualnym) zwycięstwie Galatasaray mają po tyle samo punktów i wtedy wszystko może się zdażyć... :? Dlatego myślę że na pewno łatwo nie będzie nie tylko wygrać ale zachować czyste konto w meczu. Ale dla Juve nie jest to nie wykonalne :twisted: Jednak stawiam na 2:1 dla Juve :twisted:


Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2003, 00:04

Sociedad spróbuje się zemścic za porażke na Delle Alpi.Myśle że wygramy tylko pod warunkiem że nie rozluznimy się jak w pierwszym meczu.Jeżeli zagramy jak w pierwszej połowie w meczu u siebie to nie mamy się co martwić a jeśli nie to może być bolesny mecz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2003, 10:13

Do awansu wystarczy nam remis.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2003, 14:20

O zwyciestwo będzie bardzo trudno. Może i dalismy niezla lekcje Hiszpanom w Turynie, ale na wyjeździe moze nie byc juz tak rozowo(chyba, że zagramy w rezerwowych strojach :wink: ). Sociedad bedzie ostro zmobilizowany do tego, żeby zmyc hanbe jaka okryli sie w poprzednim meczu z nami. Do tego ten mecz bedzie jednym z decydujacych o koncowym ukladzie tabeli. Miejmy nadzieje, że nasi gracze beda w stanie zmobilizowac sie na to spotkanie. Licze na dobry meczyk Miccoliego i chce wreszcie zobaczyc Pessotto !!! Lub przyjnajmniej o nim uslyszec 8).


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2003, 14:47

Jestem niemal pewny że gdyby od tego meczu zalezalo czy wyjdziemy z grupy nasza wygrana by byla niemal pewna :twisted: A tak Lippi wystawi lekko rezerwowy sklad (i dobrze - zagra Miccoli), albo da pograc pierwszej "11" (do czego bym sie nie przychylal - pewnie beda chodzic po boisku :-D ). Jest jak jest - Juve the best :D


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2003, 15:57

Ja uwarzam że Juve wygra to spodkanie 2 do 1 lub 0. Sociedad ostatni nie jest w formie więc to spodkanie musimy wygrać, a conajmniej zremisować, porażka nawet nie jest wliczana w rachubę.
Alex lepiej niech poczeka na Udinese.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2003, 15:58 przez ADAMJUVENTUSPL, łącznie zmieniany 1 raz.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2003, 15:58

Ja uwarzam że Juve wygra to spodkanie 2 do 1 lub 0. Sociedad ostatni nie jest w formie więc to spodkanie musimy wygrać, a conajmniej zremisować, porażka nawet nie jest wliczana w rachubę.
Alex lepiej niech poczeka na Udinese.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Zablokowany