AC Milan-Juventus Turyn 1:1

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany

Czy wynik tego meczu zadecyduje o dalszych losach juve w seria a

TAK
5
14%
NIE
31
86%
 
Liczba głosów: 36
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 22:59

Wszyscy sie cieszycie jak nieweim co z tego remisu a dla mnie to porazka!To byl nasz mecz ktory powinien byc wygrany!Bylismy o wiele lepsi brakowala troche szczescia a gdy Di Vaio strzelil bramke i byla szansa ze Juve sie podniesie i strzeli zwycieskiego gola to Lippi stchorzyl i wprowadzil Iuliano.Porzazka!Jestem zalamany,nie ma sie z czego cieszyc :(


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:00

heh też dobrze typowałem:):). Chyba zaczne sie bawić w ,,typuj wynik":):):):). Widze że wszyscy mówią że gol Di Vaio był genialny. Musze to zobvaczyć:):). Ciesze sie z wyniku. Remis na San Siro to bardzo dobry wynik. Mam nadzieje że Juve nadal będzie bez porażki. Ale w środe czeka nas ciężki mecz. Oj bardzo ciężki.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:02

FORZA MILAN pisze:Gratuluje remisu.Jutro LaOla i sprawdze se czy na to zasłużyl.ALe co by nie bylo to wynik i tak sie zmieni.Szkoda ze zaczeliscie sie bronic w koncowce ale macie takiego trenera ktory zmienia Nedveda za Iuliano nie wiem po co.
Ehh FORZA, FORZA, ty i te twoje gadanie :roll:. A co Ancelotti zrobil przepraszam. Moze nie zdjal Tomassona za Pancaro? A przy tym jak wasi zawodnicy kosili Pavla to bardzo dobrze ze Lippi go zdjal. Poza tym, nie wiem jakim cudem Gattuso nie dostal chocby zoltej kartki, pracowal na nia cale spotkanie. Ale sedzie generalnie byl jakis nie ten tego, dla obu druzyn :?


srali muszki będzie wiosna
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:03

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy.W pierwszej połowie było duzo walki i mało klarownych sytuacji,natomiast sędzia gubił się i nie widział niektórych fauli.Druga połowa była zdecydowanie lepsza.Obie drużyny grały bardziej ofensywnie i mniej brutalnie.Pierwsi do siatki trafili piłkarze Milanu;po błędach Thurama i Camoranesiego piłke do bramki "wepchną" Tomasson.Juventus jednak dość często atakował,ale świetnie w bramce spisywał sie Dida(zwłaszcza po strzale głowa Di Vaio).Na szczęście w 85 minucie meczu fenomenalnym strzałem popisał się Di Vaio i udało się wyrównać.Martwi mnie tylko kontuzja Mareski,której doznał w końcowce meczu podczas starcia z Gattuso.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:07

Brawo! To bardzo ważny punkt, z Milanistami zremisować u nich...A ja wymyśliłem piosenkę! BO JUVENTUS TO JEST KLUB KTÓRY STRZELA ŁADNE GOLE!!! fajna co nie???


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:10

dobry jest remis, moim zdaniem milan grał fatalnie , juve miało cały mecz przewage, szczególnie 15 min. drugiej poł., bramka di vaio porostu cudowna, a bramka tomassona to była z przypadku, gdzie Ci milaniści :?:
juve miało więcej set, a niektórzy mówią że Lippi stchórzył, a to włałśnie odwrotnie, to Ancelotti stchórzył :!: sciagnął tomassona wstawiając pancaro :!: to on jest tchórz :!:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:19

Milan i Juve, przede wszystkim w drugiej odsłonie pokazali wspaniałe widowisko. Pierwsza była dosyć brutalna. Niesportowe zachowanie Treze, który uderzył po gwizdku łokciem jednego z graczy Milanu (istnieje duże prawdopodobieństwo iż zostanie on ukarany na podstawie zapisu video). Z kolei bardzo niesportowe zachowanie Milanu, który nie raczył przerwać gry, gdy pod ich polem karny z bólu zwijał się Nedved. Sedzia zostawił kartki w szatni...

W drugiej połowie u sędziego odezwało się chyba sumienie i z kolei sypał żółcią z nie wiadomych przyczyn. Obrona Juve nie grała źle, ale ciągle brakuje im "tego czegoś" z poprzednich sezonów. Bramka Di Vaio - cuuuuudna!!! Najpiękniejsza bramka w tym sezonie, jaką widziałem. Całkowicie zaskoczony Dida nie miał szans. To był chyba jedyny sposób na fenomenalnie broniącego w tym spotkaniu Didy. Buffon nie miał zbyt dużo pracy.

Tak jak mówiłem przed meczem, planem minimum bedzie wywiezienie z Mediolanu jakiegokolwiek punktu. Udało się, zachowuje razem z Milanem fotel lidera. Teraz mecz z Realem no i czas na wielki powrót Alexa :-D


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:22

ooo juz na forum Milanu wielka afera jak to nam pomagał sędzia...BOŻE ŻAŁOŚNI SĄ....


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:26

Uffff....... ale nerwy :!: Wynik wydaje się sprawiedliwy, choć z tego co teraz widzę na Rai Due to Juve miało więcej szans. Zwłaszcza Di Vaio kiedy pocharcił się i zamiast podać to Treze, który był czysty, strzelił tragicznie. No i tak główka Di Vaio, Dida miał wielkiego farta, a swoją drogą Di Vaio powinien uderzyć trochę krzywiej, przecież potrafi. Gol Di Vaio cudowny :!: No i nie wiedziałem że nasi zawodnicy to tacy fajterzy :shock: Treze sypnął któremuś, Legrottaglie gdyby go nie powstrzymali to by poroznosił tam wszystkich wtedy co się taka mini-bójka zrobiła. I bardzo dobrze, Milan faulował chamsko. A Maldini to już przesadził :!: Zrobił wślizg Nedvedowi, odebrał mu piłkę i specjalnie go kopnął z czuba w udo :!: SKANDAL :!: Za swoją całą karierę to on może dostać co najwyżej buziaka od Inzaghiego :!:


Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:28

Łukasz.juventihno pisze:Juve zremisowal z milanem 1:1.Po bramkach tomasson(65) dla milanu a dla juve di vaio(84).Drugi remis juve w seria a.czy juve sprawiedliwie zremisowal.boniek dobrze typowal!!!!!!!!!
Czy juve wygra seria a ?
Co można powiedzieć po 8 kolejkach??
RadeKas pisze:
FORZA MILAN pisze:Gratuluje remisu.Jutro LaOla i sprawdze se czy na to zasłużyl.ALe co by nie bylo to wynik i tak sie zmieni.Szkoda ze zaczeliscie sie bronic w koncowce ale macie takiego trenera ktory zmienia Nedveda za Iuliano nie wiem po co.
Ehh FORZA, FORZA, ty i te twoje gadanie :roll:. A co Ancelotti zrobil przepraszam. Moze nie zdjal Tomassona za Pancaro? A przy tym jak wasi zawodnicy kosili Pavla to bardzo dobrze ze Lippi go zdjal. Poza tym, nie wiem jakim cudem Gattuso nie dostal chocby zoltej kartki, pracowal na nia cale spotkanie. Ale sedzie generalnie byl jakis nie ten tego, dla obu druzyn :?
Dokładnie. Zgadzam się z RadeKasem. Obrona nie była konsekfencją prowadzenia Juve przez Lippiego, tylko ogólnie włoskim stylem gry. Chyba nie powiesz, że przy prowadzeniu przez Milan 1-0, Ancelotti wprowadzając Pancaro za Tomassona chciał zwiększyć siłe swojego ataku...

No a zmiana Nedveda w pełni uzasadniona. Strasznie się napracował. Zawodnicy Milanu ani przez chwilę go nie oszczędzali :?


Do tego wszystkiego chciałbym jeszcze pochwalić Appiaha. Był widocznym i mocnym punktem zespołu. Nie zawsze mu do końca wychodziło tak, jakby za pewne chciał, ale waczył do upadłego.

No i Camor. Gra baaardzo dobrze. Myśle, że Lippi daje mu za mało szans na rozegranie pełnego spotkania.


Łukasz.juventihno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 94
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:28

BIGGI pisze:ooo juz na forum Milanu wielka afera jak to nam pomagał sędzia...BOŻE ŻAŁOŚNI SĄ....
podaj strone tego forum


forza juve forza zks stal rz-ow
I love juve,zycie,bog,rodzina
I HATE SCHOOL!!!!!!
niech smoc bedzie z wami
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:30

Łukasz.juventihno pisze:
BIGGI pisze:ooo juz na forum Milanu wielka afera jak to nam pomagał sędzia...BOŻE ŻAŁOŚNI SĄ....
podaj strone tego forum
http://www.acmilan.pl/interaktywne/forum/index.php


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:33

BIGGI pisze:ooo juz na forum Milanu wielka afera jak to nam pomagał sędzia...BOŻE ŻAŁOŚNI SĄ....
rzeczywiście oni są żałośni, przed meczem wielce szpanerzy że milan ich rozniesie ,a teraz, juve miał owiecej okazji, powinno wygrać ,mialn nie miał żadnej ładnej i przemyslanej akcji z celnym strzałem, Tomasson picem strzelił, głównie oprzez pomyłke thurama, a juve: piekny gol di vaio, słupek di vaio, ten strzał z pół obrotu treze, jeszcze głównka di vaio...


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:34

BIGGI pisze:ooo juz na forum Milanu wielka afera jak to nam pomagał sędzia...BOŻE ŻAŁOŚNI SĄ....
No faktycznie, są beznadziejni. Ale muszą jakoś leczyć kompeksy.


Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 23:34

BIGGI pisze:ooo juz na forum Milanu wielka afera jak to nam pomagał sędzia...BOŻE ŻAŁOŚNI SĄ....
Nie sądze, aby sędzia gwizdał to spotkanie dla nas. Owszem, poziom sędziowania był fatalny. Nie wiem wogóle skąd tego człowieka wzięli, jak to mogło przejść przez FIGC?! dlaczego nie sędziował Paparesta, Collina, De Santis?!


Zablokowany