Co sprawiło że kochacie Juve, anie Inter, Milan, Lazio, Rome

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2003, 18:46

w moim przypadku to bylo tak:
pilka nozna zaczalem sie interesowac jak mialem ok 10 lat. To byl mniej wiecej 1995 rok... no i ten pamietny final ligi mistrzow z ajaxem wygrany przez juve w karnych (1996 r.) - no i wlasnie wtedy "zakochalem sie" w Juve. Sam nie wiem dlaczego. Moze to wydac sie glupie ale ogladajac final LM 95'/96' spodobala mi sie nazwa klubu - juventus turyn, a takze styl gry juve... no i tak od tamtej pory zaczalem kibicowac wlasnie juve. Z biegiem lat zainteresowanie pilka roslo... zaczalem zglebiac historie klubu, i pilkarzy juve i tak to sie zaczelo 8)


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2003, 19:13

lipa pisze:w moim przypadku to bylo tak:
pilka nozna zaczalem sie interesowac jak mialem ok 10 lat. To byl mniej wiecej 1995 rok... no i ten pamietny final ligi mistrzow z ajaxem wygrany przez juve w karnych (1996 r.) - no i wlasnie wtedy "zakochalem sie" w Juve. Sam nie wiem dlaczego. Moze to wydac sie glupie ale ogladajac final LM 95'/96' spodobala mi sie nazwa klubu - juventus turyn, a takze styl gry juve... no i tak od tamtej pory zaczalem kibicowac wlasnie juve. Z biegiem lat zainteresowanie pilka roslo... zaczalem zglebiac historie klubu, i pilkarzy juve i tak to sie zaczelo 8)
:shock: u mnie było prawie tak samo :!: Do tego doszło to że se pużniej (czyt. po finale LM) kupiłem koszulke Juve (Del Piero) bo innych ciekawych nie było (przynajmniej mi się tak wydawało :P ). Teraz nie żałuje tego, że zaczełem kibicować Juve. juventus jest moją największą miłością i nigdy go nie zdradze....


Juve4ever

gg 3417094
Baggio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 31
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2003, 19:37

Kibicuje Juve od 93r., czyli na rok przed objeciem posady trenera M.Lippiego i nadejsciem okresu wspanialych sukcesow. Czyli w moim przypadku nie bylo tak jak to bywa z reguly gdy mlody czlowiek zostaje fanem zespolu znajdujacego sie obecnie na fali. A jak bylo to dokladnie nie pamietam, nazwa ? heh, mozliwe. A moze to bylo tak ze w pamieci mialem moja pierwsza ksiazka o tematyce pilkarskiej ( M.Platini - "Moje zycie jak mecz" ) gdzie watkow o Juve bylo bardzo wiele. A pewnie to bylo tak ze spodobaly mi sie te bialo - czarne pasy... :)


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2003, 20:04

Kibicuje Juve okolo 5 lat a mam 14(niektorzy nazywaja mnie dzieciakiem :D )!!!Po wakacjach przyjechalem do domu z koszulka Del Piera bo tyle sie wtedy mowilo o nim i tak o to zaczalem sie nim interesowac,Juventusem az go zobaczylem we Włoskich barwach a(wtedy kochałem Italie)nio i sie zaczelo kibicowanie !!!!!Teraz kocham Juve bardzo i mysle ze nie przestane i zostane z nim na dobre i na zle (w tym wypadku nie chodzi mi o Polski serial :D )FORZA JUVEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2003, 21:05

A u mnie było tak...
Był rok bodajże 82, byłam jeszcze malutka :D i nie pamiętam...
Siedziałam sobie na dywanie przed TV i razem z dziadkiem (jedynym miłośnikiem piłki nożnej w mojej rodzince oprócz mnie 8) ) czekałam na mecz Widzew Łódź - Juventus. Przed meczem był wywiad z rodzicami Bońka "Komu będą kibicowali?" Oni "Oczywiście,że Juve"...
Nie mam też zielonego pojęcia co to był za mecz :oops: ...jakoś mam wrażenie,że towarzyski,ale jeśli tak to musiało to być jeszcze przed rozpoczęciem sezonu,zaraz po przejściu Bońka z Widzewa do Juve (stąd też przypuszczenie,że był to rok 82)...
Oglądałam tak sobie ten mecz i oczywiście kompletnie nie wiedziałam o co biega... :lol:
Ale jedną rzecz z tego spotkania pamiętam i chyba nie zapomne do końca życia...
Piękny drybling Bońka i ...gol...i następna scenka: Boniek nie egzaltuje się tylko podchodzi do jednego z polskich piłkarzy,który wywrócił się podczas kontrastu...podaje mu rękę i pomaga wstać. Taka jestem sentymentalna,że zrobiło to na mnie wrażenie :lol: (oprócz dryblingu i gola,oczywiście).
...Ale właściwie to było tak dawno,że nie wiem...może mi sie to wszystko przyśniło (?) :lol:
W każdym razie o Juve już nie mogłam zapomnieć i 4 lata temu po przyjeździe do Włoch obejrzałam sobie historię.Byłam naprawde pod wrażeniem cudów dokonywanych zarówno przez parę Boniek-Platini,jak i innych:Boniperti,Rossi czy Baggio...
Ale muszę się przyznać,że o mało nie zostałam fanką Interu :oops:
Nie interesowałam sie jeszcze piłką .Miałam samych znajomych Interistów,którzy nawet zdołali wyciągnąć mnie na derby na San Siro i usilnie starali się udowodnić mi wyższość Interu nad Juve :lol:
Ale,że sentyment do Juve pozostał nic im z tego nie wyszło :twisted:
Wręcz przeciwnie...im bardziej najeżdżali na Juve,tym bardziej ja Juve broniłam, a że argumentów mi brakło...z oczywistego braku wiedzy...więc zaczęłam interesować się piłką. Teraz już mi nie straszny żaden interowiec czy romanista tudzież lazialista :-D

Ps. No i wyszła z tego autobiografia :lol:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2003, 22:41

JA RÓWNIEZ TAK NAPRAWDE KIBICOWAC JUVE ZACZĄŁEM OD FINAŁU LM Z AJAXEM 96 ROKU....ALE JUZ W PÓŁFINALE Z NANTES PODOBAŁ MI SIE TEN ZESPÓŁ.....W WAKACJE 96 ZAKUPIŁEM KOSZULKE ALEXA , KUBEK I INNE PIERDÓŁKI....NIE WSPOMNE O PLAKATACH.......TAK TO SIE ZACZĘŁO :D


Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2003, 13:34

Ja bylem pasjonatem talentow Ravaneliegi i Vialliego a ze oni grali w Juve i jeszce ten pamietny final i wtedy sie zakochalem w Juve na amen :D o podobaly mi sie zawsze te czarno biale pasy a jak bylem maly nie lubilem milanu tylko z powodu ze niepodobaly mi sie ich koszulki ACH TE SZCZENIECE LATA :-D


Waca
blink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2003
Posty: 49
Rejestracja: 29 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2003, 14:50

Jestem tu nowy wiec cze wszystkim
Zaczalem kibicowac Juve od finalu LM kedy to wygralismy z Ajaxem
ZAkochalem sie tez w tym klubie bo gra tu moj ulubiony pilkarz Del Piero(jak wiekszosc z was zapewne ...pamietacie bramke strzelona Borussi D. w fianle LM) :twisted:
Kibicuje od niedawna MU :twisted:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
GO DEVILS GO UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JuventusBoy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 grudnia 2002
Posty: 2
Rejestracja: 08 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2003, 15:16

Ja tylko dzięki Tacie:) Wyszedł raz na zakupy i wrócił z koszulką Juve(Del Piero) którą dostałem ja:) od tamtąd zaczelem sie intersować się Juve:>
W wakacje kupiłem se Orginał Juve :) za 65 Euro :lol:


FOZA JUVE
DelPiero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 5
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2003, 19:05

U mnie to sie tak zaczęło:To był bodajże 96 rok. Byłem na targu z rodzicami (miałem wtedy 7 lat) chcialem żeby rodzice mi kupili jaka koszulke sportową, i tak sobie przeglądałem, i napotkalem na koszulke JUVE, mówie sobie "fajny cherb jest na tej koszulce", spojżałem na tył
a tam pisze Del Piero a pod tym 10, myśle sobie "kto jest Del Piero???????? ale ma numer 10, więc musi być dobry :wink: :roll: "
więc rodzice mi ta kupili. Potem pojechałem w niej do mojego kuzuna, któ jak sie okazało jest fanem JUVE i mi powiedzial że JUVENTUS w tym roku (96) zdobył LM. No itam mnie kuzyn wciągnoł. Zostalem kibicem JUVE, i do teraz kibicuje wilekiemu JUVENTUSowi.
KOCHAM JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2003, 19:56

Sprawiły to dwie rzeczy: del Piero - najładniej graący piłkarz na świecie i Sama historia Juve najlepszego klubu na świecie grającego w najlepszej lidze świata. Zespół - legenda.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2003, 20:13

Łukasz pisze:Sprawiły to dwie rzeczy: del Piero - najładniej graący piłkarz na świecie i Sama historia Juve najlepszego klubu na świecie grającego w najlepszej lidze świata. Zespół - legenda.
A tak dokładniej to zaczęło się od tego, iż spodobało mi się nazwisko del Piero nazwisko najlepszego technika świata, złotego dziecka włoskiej piłki. I pomyśleć, co by było, gdyby nie konyuzja... ale nie ma co narzekać, w końcu i tak, i tak jest najlepszym piłkarzem na świecie i z dumą noszę jego nazwisko na koszulce.


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2003, 11:41

U mnie to sie zaczelo tak jak u kilku z was kupieniem koszulki del piero to bylo w 97 .Niewiem czy wtedy nie bylo innych koszulek ale wszyscy mieli taka koszulke :) :) Kilka dni potem wlaczam telewizor a tam mecz Juventus - Borussia zaczelem krzycec ja mam taka koszulke jak ten na boisku :-D :-D Nawet ze przegrali ten mecz to nie zapomne tej cudownej bramki del piero i tak sie zaczelo kibicowanie na calego :lol:


oczko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2003
Posty: 2
Rejestracja: 19 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2003, 23:14

Ten klub jest po prostu NAJLEPSZY.Kibicuje mu od 7 LAT. Nie mam skończonych 17. Od roku mam internet i jak wchodze to tylko na tę stronę.


oczko
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2003, 12:46

W moim przypadku było troche inaczej ( dokładnie nawet nie pamiętam) niżu większości jak czytałem czyli finał LM z Ajaxem w 96 ( miałem 10 lat) wtedy nie kibicowałem jeszcze żadnemu klubowi i nie interesowałem sie tak jak teraz. W tamtym pamiętnym tygodniu były dwa mecze Legi o mistrza i finał LM ( o zgrozo z tego co pamiętam to byłem za Ajaxem )hehe a co najlepsze nie obejżałem żadnego meczu bo miałem jakiś szlaban :D Szczeże mówiąc nie pamiętam od czego sie zaczeło ale wiem że kupiłem koszuklę Del Piero i tu powstaje pyt. czy kupiłem ją bo orjętowałem sie co to wogóle jest za klub czy zaczełem się orjętować po kupnie najatrakcyjniejszej koszulki na stoisku? W każdym razie jestem fanem JUVE od około 6-7 lat i dobrze mi z tym :twisted:


ODPOWIEDZ