Piłkarz - Symbol Juventusu

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Który piłkarz jest symbolem Juventusu ?

Czas głosowania minął 30 października 2004, 10:54

Roberto Baggio
4
2%
Roberto Bettega
0
Brak głosów
Zbigniew Boniek
2
1%
John Charles
0
Brak głosów
Giampiero Combi
0
Brak głosów
Alessandro del Piero
110
65%
Pavel Nedved
3
2%
Michel Platini
49
29%
Omar Sivori
1
1%
Zinedine Zidane
1
1%
 
Liczba głosów: 170
Pierog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2008
Posty: 27
Rejestracja: 02 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 22:11

Też tego nie rozumiem , ponieważ Buffona to chyba każdy uwielbia :D
Ja go szanuje i podziwiam ;)


turyniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2008
Posty: 42
Rejestracja: 08 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2008, 20:34

Buffon tez będzie legendą Juventusu tak jak Gentile. Nie rozumiem ludzi którzy nie maja właśnie wobec nie go ani kropli sympatii. Zwłaszcza ,że chce tu zakończyc karierę.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2008, 20:52

Tylko Del Piero,Platini oraz Buffon,choć ten ostatni nie utożsamia się z naszym klubem w takim stopniu,w jakim czynią to ci pierwsi.Gigi był już bardzo blisko opuszczenia naszego klubu,i tylko(szczęście w nieszczęściu)dzięki degradacji do B pozostał w klubie i nie przeszedł do Milanu.Właśnie to mnie zmartwiło i sprawiło,że wyczuwam,że Superman nie kocha tak tej drużyny jak oczekiwaliby tego kibice.


Pierog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2008
Posty: 27
Rejestracja: 02 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2008, 23:01

mrozzi pisze:Tylko Del Piero,Platini oraz Buffon,choć ten ostatni nie utożsamia się z naszym klubem w takim stopniu,w jakim czynią to ci pierwsi.Gigi był już bardzo blisko opuszczenia naszego klubu,i tylko(szczęście w nieszczęściu)dzięki degradacji do B pozostał w klubie i nie przeszedł do Milanu.Właśnie to mnie zmartwiło i sprawiło,że wyczuwam,że Superman nie kocha tak tej drużyny jak oczekiwaliby tego kibice.
Ci pierwsi na zawsze będą w sercach kibiców , oni są symbolami Juve.
Na obecne czasy jest to Del Piero , kiedyś może Gentile - to się zmienia ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 00:14

Po dzisiejszym spotkaniu do tego zacnego grona dołączyłbym Camora i Trezegola :smile: Forza!!!!!


turyniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2008
Posty: 42
Rejestracja: 08 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 10:14

Zobacz Buffon został z drużyna gdy źle sie działo...właśnie jak była degradacja to on został , nie opuścił go w złej chwili...pierwszy lepszy zwiałby gdzie raki zimuja a on nie. Ja mam do niego szacunek za to.


longer89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 09 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 10:39

Z graczy, którzy znajduja się w ankiecie najbardziej na to miano zasługuje Del Piero. Po pierwsze wczoraj zagrał 550 mecz w barwach Juve, no i ma najwiecej bramek w historii klubu.

Juz dzisiaj jako symbol można niejako uznawać Buffona, broni juz kilka ładnych lat, jest najlepszym (może po Zoffie) bramkarzem jakiego miało Juve, no i w najważniejszych momentach potrafił zagrać nawet w drugiej lidze.


Pierog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2008
Posty: 27
Rejestracja: 02 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2008, 22:12

Buffon to już inna bajka , bo to bramkarz jakiego Juve daawno nie miało .
Niby ktoś pisał , że nie jest tak bardzo zżyty z drużyną , ale jakby tak nie było to na pewno odszedł by z klubu w czasie kary nałozonej na Juve.
Tak na marginesie jak już wspomniał o tej degradacji ;)


turyniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2008
Posty: 42
Rejestracja: 08 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2008, 18:50

Del Piero niewątpliwie wiele zrobił dla Juventusu ale nie widzicie ile zrobił dla Juventusu Gentile?tez wiele. Tworzył historie a ten artykuł w mfjest hołdem w jego stronę. Nie zauważyłem by ktokolwiek ostatnio cos o nim napisał.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2008, 19:07

turyniak pisze:Del Piero niewątpliwie wiele zrobił dla Juventusu ale nie widzicie ile zrobił dla Juventusu Gentile?tez wiele. Tworzył historie a ten artykuł w mfjest hołdem w jego stronę. Nie zauważyłem by ktokolwiek ostatnio cos o nim napisał.
A ja zauważyłem, w tym temacie.Sorry panowie, wiem, że to nie był anonimowy piłkarz, ale wydaje mi się, że jeden artykuł prasowy ma na niektórych zbyt wielki wpływ.Gentile nie był sam, był jeszcze Tardelli, Scirea, był Boniperti i Sivori.Tym czasem po jednym artykule wszyscy zgodnie chórem krzyczą: "Gentile".Przedtem tak nie było, muszę przyznać że to dla mnie zastanawiająca sytuacja.Ciekawe ilu z was tak opiewających jego grę oglądała ją na żywo.
Żeby nie było, nie twierdzę że nie macie racji i nie specjalnie chcę się czepiać.


Pierog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2008
Posty: 27
Rejestracja: 02 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2008, 21:00

Mati pisze:
turyniak pisze:Del Piero niewątpliwie wiele zrobił dla Juventusu ale nie widzicie ile zrobił dla Juventusu Gentile?tez wiele. Tworzył historie a ten artykuł w mfjest hołdem w jego stronę. Nie zauważyłem by ktokolwiek ostatnio cos o nim napisał.
A ja zauważyłem, w tym temacie.Sorry panowie, wiem, że to nie był anonimowy piłkarz, ale wydaje mi się, że jeden artykuł prasowy ma na niektórych zbyt wielki wpływ.Gentile nie był sam, był jeszcze Tardelli, Scirea, był Boniperti i Sivori.Tym czasem po jednym artykule wszyscy zgodnie chórem krzyczą: "Gentile".Przedtem tak nie było, muszę przyznać że to dla mnie zastanawiająca sytuacja.Ciekawe ilu z was tak opiewających jego grę oglądała ją na żywo.
Żeby nie było, nie twierdzę że nie macie racji i nie specjalnie chcę się czepiać.
Pogrubione nazwisko obok Gentile najbardziej do mnie przemawia .
Tak się składa , że kiedyś Ci piłkarze tworzyli historię , rozwijali klub i zapoczątkowali wiele rzeczy...
Takich piłkarzy najbardziej cenię , nie tych obecnych ale tych co tworzyli podstawy pod najlepszy klub na świecie !
Juve !!!


pilkarzyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lutego 2008
Posty: 26
Rejestracja: 12 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2008, 15:08

turyniak pisze:Del Piero niewątpliwie wiele zrobił dla Juventusu ale nie widzicie ile zrobił dla Juventusu Gentile?tez wiele. Tworzył historie a ten artykuł w mfjest hołdem w jego stronę. Nie zauważyłem by ktokolwiek ostatnio cos o nim napisał.
Dziwne ,że tylko o Gentile zrobili artykuł. a jest wiele innych nazwisk tworzących historię- tak jak tu czytam.Dziwi mnie to ,że tylko jemu w niby hołdzie(tak jak piszesz) poświęcili kilka stron. A inni się nie liczą??????


turyniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2008
Posty: 42
Rejestracja: 08 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2008, 21:04

Może stwerdzili ,ze warto jemu poświęcic uwage bo jest ciekawą osoba - wg mnie. Może zrobia też o innych....nie czepiaj się:)


Pierog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2008
Posty: 27
Rejestracja: 02 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2008, 21:25

Liczą się na pewno tak samo jak i Gentile , po prostu akurat trafiło na niego , że zrobili o nim artykuł :P


turyniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2008
Posty: 42
Rejestracja: 08 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2008, 10:10

Po prostu on był i jest najciekawszą postacią jak już wcześniej wspomniałem..hm a macie jeszcze jakieś ciekawe materiały o nim???


ODPOWIEDZ