uzywki czyli piwo papierochy narkotyki

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 23:00

Papierosy i narkotyki mnie nie bawią. Mogę się pochwalić bo nigdy nawet nie spróbowałem. Nigdy. Największą satysfakcję miałem gdy w liceum na WF-ie babka zaserwowała nam bieg ogólnorozwojowy na wytrzymałość. Dublowałem wszystkich a niektórych nawet kilka razy. Potem jak na ironię babka podejrzewała mnie o branie specyfików:] Nie tędy droga.
Co do alkoholi to nienawidze wódki co innego browar. Lubię sobie wypić złocistego napoju. Zimny Carlsberg lub zielny leszek to jest to!

P.S. Pozdrowionka dla mojej kobiety od WF-u. Krystyna Zaprawa rulezz!!!
Ostatnio zmieniony 28 października 2003, 23:26 przez Hotbe, łącznie zmieniany 2 razy.


We play together, we die together. Juventus for life.
adas

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 23:14

Uwielbiam zimne piwko, co złego jest w tym że ktos lubi sobie strzelić jednego, dwa browarki :? Papierosy są złe dlatego próbuje się odzwyczaić, a zielsko można zapalić ze znajomymi na jakimś wspólnym wypadzie pod namioty. :wink:


Mnementh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 21
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 23:45

nie pale od wakacji:)...jush mnie nie ciagnie, chyba ze sie baaardzo zdenerwuje to wtedy tak...:)....ziolo palilem 2 razy, nic wyjatkowego wole %....alkohol....i tu piesek pogrzebany :)...kocham browary...|| zywiec zimowa pora ||...mam swoj barek w pokoju wiec jak tylko mam ochote to ukochany drink - whisky z lodem....wooodoo tylko na imprezkach:)....nie ma wiele lepszych rzeczy niz Juve w tv i szklaneczka whisky w rece:)...no i inne uzaleznienie....piekne kobitki....RULEZZZ...:)


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 00:17

Browiec? Czemu nie? Wszystko jest dla ludzi :D Najbardziej to Guinessa lubię ale drogie to jak pieron... Fajki i zioło? Nie... podziękuję... szczególnie zioło - mój kumpel o mało co się nie "przekręcił" przez to więc nie wezmę na pewno... :?


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 00:20

piwko lubię, ale nie codziennie, cos mocniejszego tylko przy okazji, paliłem zioło raz .. nic mnie nie wzieło, ale już nie mam zamiaru palić :) a papierosów w życiu nie paliłem, probowałem, ale dziekuje bardzo :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 17:34

Ja nigdy nie piłem i niepaliłem :!: Wogóle nawet mi to przez myśl nieprzeszło i jestem pewny, że niezacznę tego robić! Jestem wielkim przeciwnikiem nałogów. Biggi ja jestem właśnie w klasie taki 1 bez nałogów, jest mi z tym bardzo dobrze, szczycę się tym i myslę, że to jest powód do dumy :wink: Najgorszą rzeczą jest popaść w nałogi.

Co do nałogów to owszem mam 1, to oczywiście JUVENTUS TURYN :twisted:

Tak na marginesie to temat używak chyba był już poruszany. :roll:
Ostatnio zmieniony 29 października 2003, 18:04 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 17:35

Normalnie muzg staje od tych tekstów gratuluje :D
Ja nic nie piję i nie palę itd od 25 lipca :D jest ciężko ale żyję jakoś :D
A co sie działo przed tem ........yyyyyyyyyyy no comments :evil: :evil:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 17:53

Ja tam nie robie ze siebie świętoszka.Jak jest okazja (a na studiach jest częst :D ) to chętnie sie napije.Paieroska też od czasu do czasu sobie zaplae ,ale narkotykami nigdy sie nie zajmowałem i nie mialem z nimi styczności.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
_Jag_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 41
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 19:22

Zimne piwko z kumplem tak. Ale nic wiecej:)


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 19:37

Ja tam lubie sie napic piwa szczegolnie podczas meczow :) ale reszta odpada nigdy ni palilem ( no moze raz mialem faje w ustach) :D a o narkotykach to juz wogole nie ma mowy


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 22:31

Maggie Del Piero pisze:Normalnie muzg staje od tych tekstów gratuluje :D
Ja nic nie piję i nie palę itd od 25 lipca :D jest ciężko ale żyję jakoś :D
A co sie działo przed tem ........yyyyyyyyyyy no comments :evil: :evil:
Ja jak na razie jestem w tej fazie "przedtem" ale staram sie teraz ograniczac bo jest czasem ciezko.... :?


Korot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2003
Posty: 75
Rejestracja: 23 października 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 22:43

zapomniales o kobietach...sa najlepsze ze wszystkich uzywek ;)
ja juz wszystkiego próbowalem. byle z umiarem.


-poprosze pire ze smalcem
-nie ma ze smalcem. z dżemem są pire.
Korot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2003
Posty: 75
Rejestracja: 23 października 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 22:45

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Ja nigdy nie piłem i niepaliłem :!: Wogóle nawet mi to przez myśl nieprzeszło i jestem pewny, że niezacznę tego robić! Jestem wielkim przeciwnikiem nałogów. Biggi ja jestem właśnie w klasie taki 1 bez nałogów, jest mi z tym bardzo dobrze, szczycę się tym i myslę, że to jest powód do dumy :wink: Najgorszą rzeczą jest popaść w nałogi.

Co do nałogów to owszem mam 1, to oczywiście JUVENTUS TURYN :twisted:

Tak na marginesie to temat używak chyba był już poruszany. :roll:
hmmmm...nie ma nic gorszego niz generalizowanie. pijac od czasu do czasu piwo nie staniesz sie alkocholikiem:) chyba ze tego bardzo pragniesz.
nie przesadzajcie z tym uzywkowym celibatem, chlopaki.


-poprosze pire ze smalcem
-nie ma ze smalcem. z dżemem są pire.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 23:59

Korot pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Ja nigdy nie piłem i niepaliłem :!: Wogóle nawet mi to przez myśl nieprzeszło i jestem pewny, że niezacznę tego robić! Jestem wielkim przeciwnikiem nałogów. Biggi ja jestem właśnie w klasie taki 1 bez nałogów, jest mi z tym bardzo dobrze, szczycę się tym i myslę, że to jest powód do dumy :wink: Najgorszą rzeczą jest popaść w nałogi.

Co do nałogów to owszem mam 1, to oczywiście JUVENTUS TURYN :twisted:

Tak na marginesie to temat używak chyba był już poruszany. :roll:
hmmmm...nie ma nic gorszego niz generalizowanie. pijac od czasu do czasu piwo nie staniesz sie alkocholikiem:) chyba ze tego bardzo pragniesz.
nie przesadzajcie z tym uzywkowym celibatem, chlopaki.
Ale ja nigdzie nie napisałem, że nie walnę sobie od czasu do czasu piwka :lol: Jak spotkam się z kumplamu z dawnej klasy lub jest jakaś impreze to 1-2 symbolicyjne wypiję :wink: Ale nic oprócz piwa niewchodzi w grę.


Obrazek
Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 17:49

eeee ja niepotrafie sobie wyobraźić weekendu bez wypadu z friends do PUBu czy nA KARAOKE i tam w towarzystwie kilku browarów spędzić noc.... Zapewniam zabawa nieziemska :twisted: Fajki?? tylko jak pije.... Dragi?? Bywało ... ale dawno :) Ogólnie pifkoo to jest to!!!! pije je i dobże mi z tym!! :D Nie widze żadnych przeciwskazać ku temu.... pozdrawiam !!


by SADAM
ODPOWIEDZ