Na stadionie juve nie m kibiców i nigdy nie bedzie....wstyt!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Czy sie cos zmieni odnosnie stadinu juve

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Łukasz.juventihno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 94
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:13

Wiem ze napewno byl juz taki temat ale ja nie moge wytrzymac.Juve finalista ostatniego finalu ligi mistrzow.Mistrz wloch,a na stadionach pustka.Nie wiem z jakiego powodu.Z powodu gwiazd to napewno nie.Przeciez jest na kogo ogladac na tych meczach np.nedved delpiero.Popatrzcie na taki real albo manchester.Na kazdy mecz przychodzi komplet kibicow.nawet na takich meczach ze slabymi druzynami.a na juve to kompletna klapa.kazdy mecz to okolo 30tys widzow a staion moze pomiescic 70tys.Jaki mi jest wstyt jak ogladam np mecz juve-depo w poprzednim sezonie.mecz o przejscie o cwierc finalu a tu pol stadionu posta.Jak to brzydko wyglada. Nie wiem jaki jest powod tego.napewno wlochom nie brakuje kasy na mecze.A wiedzcie ze stadion zapelnil sie n fuul tylko raz w meczu z barco nie wiem w ktorym roku ale barrrrrrrdzoo dawwno.A na stadionach realu albo milanu to napewno ze sto razy sie zapelnil na maksa.Do bani mamy kibicow w turynie naprawde do bani.juve to potega ale nie wiem w czym.Sami mi to powiedzcie.

Obrazek


forza juve forza zks stal rz-ow
I love juve,zycie,bog,rodzina
I HATE SCHOOL!!!!!!
niech smoc bedzie z wami
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:22

aleś temat założył nich cie!


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:24

To wszystko przez to że Juve przeniosło się ze stadio Comunalle na stadio delle Alpi, ten były był w centrum miasta a Alpejski jest na obrzeżach miasta, więc kibice mają gorszy dojazd do stadionu i nie wszyscy mogą dojechać. A pozatym nasz stadion jest dziwny ma bierznię która została tylko raz w historii wykorzystana i nasi kibice nie chcą na taki stadion przyjeżdzać.
Ale jak juz wszyscy wiedzą stadion niedługo przejdze gruntowną przebudowę, więc nie ma co się martwić napewno kibice bendą chcieli przyjść na nowy stadion z którego trybun będzie dużo więcej widać.

Jak ktoś chce to mogę przypomnieć jak nasz stadion ma być przebudowany.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:24

Łukasz.juventihno pisze:.juve to potega ale nie wiem w czym.Sami mi to powiedzcie.

Obrazek


Jak to w czym...:):). Bez komentarza:):) No chyba że źle to zdanie zrozumiałem ( jak tak to sorx) , a co do kibiców to fakt bardzo mało przychodzi. I właśnie dlatego będzie przebudowa stadionu ( zlikwidują bierznie -nareszcie- i zmniejszą ilość miejsc). Może ktoś wie kiedy rzusza ta przebudowa???


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:26

Nie wiem dlaczego umiesciles ten temat w "Chat JP", no ale mniejsza z tym.

Jezeli chodzi o mnie to równiez bardzo mnie smuci widok pustych trybun na meczach. Wiele innych, nawet mniejszych, klubow ma o wiele lepsza widownie. U nas nic, zero, klapa. Mam nadzieje ze po zmniejszeniu stadionu nie bedzie juz to tak zle wygladac, bo nie sadze aby modernizacja stadionu przyciagnela tlumy na mecze. Ehhhh....moze lepiej byloby zbudowac stadion gdzies bardziej w centrum, chocby na miejscu Stadio Comunale. No ale coz...decyzja juz zapadla i raczej nic sie nie zmieni :?


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:26

ADAMJUVENTUSPL pisze:Jak ktoś chce to mogę przypomnieć jak nasz stadion ma być przebudowany.


Ja kce ja kce:):). Kiedyś widziałem projekty ale jakoś zapomniałem . Mógłbyś na forum napisać???


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:31

Yari pisze:
ADAMJUVENTUSPL pisze:Jak ktoś chce to mogę przypomnieć jak nasz stadion ma być przebudowany.


Ja kce ja kce:):). Kiedyś widziałem projekty ale jakoś zapomniałem . Mógłbyś na forum napisać???
Ja też bym je z checia zobaczył :D.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:40

Prace zostaną rozpoczęte w 2004 roku a planowane zakończenie jest na rok 2006 (Wtedy zacznie się Zimowa Olimpiada w Turynie)

A oto projekt:
- bieżnia wokół boiska bedzie zlikwidowana
- trybuny zostanął zbliżone do boiska pojemność stadionu będzie zmniejszona do 40-50 tys. miejsc
- wokół stadinu powstaną multikino, centrum chandlowe, centrum fitness, kręgielnia, klubowe muzeum
- powstanie również hotel na 80 pokoi, a z okien tych najdroższych będzie można oglądać bezpośrednio mecze


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 20:43

Koles zakladal ten topic chyba niezle zjarany. chodzi mi o wyjatkowo trafne umieszczenie tematu w pokoju czatowym, o piekny blad w temacie "wstyt" oraz o ogolny poziom wypowiedzi.
I jeszcze jedno - po angliesku "nienawidzic" to hate a nie heat co oznacza zar lub upal. To tylko swiadczy, ze ze szkola masz naprawde niewiele wspolnego...


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 21:03

Mnie też przerażają te puste trybuny i z ogromną zazdrością patrzę na takie stadiony jak MU czy Barcelony.Mam nadzieję ze zaniedługo to się zmieni po wybudowaniu nowego stadionu.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Łukasz.juventihno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 94
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 21:09

ja bylem naprawde najarany.wypilem 1 piwo i mnie tak leb bolal ze masakra.a ze umiescilem ten temat tam gdzie umiescilem to przypadek.sooooooooooooory wszystkim.chyba zuce picie(mam 15 lat hahahah)


forza juve forza zks stal rz-ow
I love juve,zycie,bog,rodzina
I HATE SCHOOL!!!!!!
niech smoc bedzie z wami
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 21:11

juve20 pisze:Mnie też przerażają te puste trybuny i z ogromną zazdrością patrzę na takie stadiony jak MU czy Barcelony.Mam nadzieję ze zaniedługo to się zmieni po wybudowaniu nowego stadionu.
Również mam taką nadzieję tak żeby finał Ligi Mistrzów w następnym sezonie był na Stadio delle Alpi pełny nowoczesny stadion zapełniony po brzegi Mecz Juve-Real 5-0 :wink: czy to nie piękne 8)


Zawsze Wierni ! ! !
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2003, 21:12

Łukasz.juventihno pisze:ja bylem naprawde najarany.wypilem 1 piwo i mnie tak leb bolal ze masakra.a ze umiescilem ten temat tam gdzie umiescilem to przypadek.sooooooooooooory wszystkim.chyba zuce picie(mam 15 lat hahahah)
Dobra nie ma sprawy, ja ci przynajmniej wybaczam, tylko następnym razem jak się upijesz to przed tem schowaj tak kable od komputera, że na kacu nie będzież mógł ich znaleźć :wink:


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 06:54

a wiesz co ja robiłem jak miałem 15lat :!: zdzwiłbyś sie :!:
a to do stadionu, to po przebudowie będzie na pewno ładniejszy ibardzie urodzajny, czyli lepsze miajsca beą, bo teraz nie przychodzi pełny stadion, bo z niktórych miajsc jest słąby widok, to równi dobrze se mogą obejrzeć w TV mecz :D i ta bieżnia...


e-kacper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 października 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 07:37

Oj ludzie fani a nie wiedzą że w Turynie jest więcej kibiców Torino, a nie Juve


Obrazek
ODPOWIEDZ