Czerkawski

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 16:07

Aż mnie zdziwiło, ze nikt nie żałóżył tego tematu przedemną. Mariusz Czerawski po porocie do Islanders ma super formę 6 meczów 5 bramek. Kapitalna statystyka i on jest oceniany jako gwiazda poczatku sezonu w nhl i po 5 meczach prowadziłw klasyfkacji strzelców :!:

Coś pięknego Polak górą :!:


pika

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 16:11

:twisted: zobaczymy jak bedzie mu szlo dalej.po 20 meczach bedzie mozna powiedziec ze sie odnalazl i jest gwiazda


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 16:13

On nigdy nie był słaby ,po prostu w Canadies za mało dawali mu pograć. Zresztą on najlepiej czuje się w Islanders. Ale i tak DALLAS STARS RZĄDZĄ :!: :!:


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 16:47

he he Nie moge lprzestac się smiać to ja założyłem ten temat, ale zapomniałem sie zalogować. Ale powracając do tematu prezentuje sie swietnie.Ostatnio pozdrowił kibiców w Polsacie Sport. Jak grał przeciw Candes do go tam normalnie bili. szedł ładna akcja to jeden go rekami w plecy drugi łokciem między nogi i wyłozył si.e, a te gwizdy. Ale on się nie załamał bravo mariusz. Dołanczam fotki jakby ktoś go nie znał :wink:

OBRAZEK WYKASOWANY następnym razem linka daj bo nie bede taki miły :twisted: :!: :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 16:51

Wielki Yari jest pod wrażeniem Mariusza Czerkawskiego:):) :wink: :wink: .Kto wie może jeszcze zrobi naprawde dużą kariere. Ale sądze że to chwilowy błysk. Niemniej jednak kibicuje Mu z całego serca. Forza Juve , Forza Czerkawski:):).


Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 17:06

Czerkawski rzeczywście najlepiej czuje się w Islanders. W lini ataku z Jaszynem i Kwaszą jest naprawdę świetny. Lubię NHL i śledzę rozgrywki co sezon. Oprócz Islanders kibicuję Colorado Avalanche. Ktoś jeszcze interesuje się hokejem?


We play together, we die together. Juventus for life.
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 18:21

nie chwalcie dnia przed zachodem słońca :!: to że pierwsze mecze ma dobre to nie znaczy że dobry będzie cały sezon i że będzie gwiazdą, ja sie ciesze z tego początku, jak chyba każdy polak :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 18:52

I tak wszyscy wiedza ze Puchar Stanleya po rocznej przerwie powroci do Steve Yzermana i reszty zawodnikow z Detroid Red Wings. Tylko caly czas nie moge odzalowac odejscia mojego ulubionego hokeisty Sergieia Fedorova :(. Ale i bez niego dadza rade :wink:.

A Czerkawski ma na prawde swietna forme na poczatku sezonu. Jak tak dalej pojdzie to poraz drugi w karierze zagra w Meczu Gwiazd. Ale w pelni ocenic bedzie go mozna, jak ktos juz wspomnial, po okolo 20 meczach.


srali muszki będzie wiosna
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 21:40

Jak dla mnie to tylko chwilowa zwyzka formy. Nie znam sie specjalnie na Nhl, ale Czerkawski nigdy wybitnym graczem nie byl. Chociaz mimo wszystko to wielkie osiagniecie. 8)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 13:23

Czerkawski szaleje!

Mariusz Czerkawski, nie licząc nieudanego meczu przeciwko Montreal Candiens, kontynuuje znakomitą passę w barwach New York Islanders. W meczu z Pittsburg Penguins Polak zdobył dwie bramki, pomagając swej drużynie wygrać 7:2!

Czerkawski przebywał na lodowisku w sumie przez 17 minut i 35 sekund. Pierwszego gola zdobył w 1. tercji (18:12) przy asyście Aleksieja Jaszina i Janne Niinimyy. Drugie trafienie zaliczył w 2. tercji (9:35) przy przewadze "Wyspiarzy" po asyście Olega Kwaszy i Aleksieja Jaszina. Strzelał też raz, ale nieskutecznie w 3. tercji.

Bramki dla Islanders zdobyli też: debiutant Trent Hunter - 2 w 1. tercji, Janne Niinimaa w 2. tercji oraz Jason Blake i debiutant Sean Bergenheim (w osłabieniu, 1. gol w NHL) w 3. tercji.

Dla "Pingwinów" trafił Rico Fata (w osłabieniu) w 2. tercji i Aleksiej Morozow (w przewadze) w 3. tercji.

Gospodarze strzelali łącznie 38 razy na bramkę Sebastiena Carona, goście - 21 razy na bramkę Gartha Snowa. Spotkanie obejrzało 11 746 widzów.

To już 7 goli Czerkawskiego w tym sezonie, o 2 więcej niż przez cały zeszły sezon (43 mecze) w barwach Montreal Canadiens. "Porządnie się dziś napracowaliśmy," powiedział po meczu Czerkawski, i dodał: "Wszystko nam wychodziło." Polak został wybrany do najlepszej trójki NYI meczu.

Wyspiarze w dotychczasowych siedmiu meczach wygrali cztery razy, jedno zremisowali i z dziewięcioma punktami liderują w Atlantic Division. Na drugim miejscu są Philadelphia Flyers, którzy mają także siedem punktów (2 zwycięstwa i 3 remisy).

Pod względem liczby strzelonych bramek - 23 - Islanders plasują się na trzecim miejscu razem z Atlanta Thrashers i Los Angeles Kings. Najwięcej bramek - 28, strzelili wiceliderzy Northeast Division - Ottawa Senators, którzy wyprzedzają o cztery gole lidera tej dywizji, bostońskie "Niedźwiadki".


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2003, 17:41

fajnie, jest się kim poszczycic, tak jak Czechy mają Nedveda, ale mi to w sumie zlega bo nie interesuje sie hokejem. Gdyby Czerawksi był taki dobry w NBA lub Serie A..... Eh marzenia :D


Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2003, 20:19

Czerkawski------->zadziwił mnie w tym sezonie, duża skuteczność, ale jego koledzy stwarzają mu sytuacje!!!!


ODPOWIEDZ