KORONA = 3 gwiazdki

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
jax

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2003
Posty: 12
Rejestracja: 19 października 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 20:07

Ja dałbym KORONE zamiast gwiazdek chociaż 3 gwiazdki też są spoko ale korona to korona byłyby dwa królewskie zespoły w Europie ale tamtego nie cierpie :twisted:


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 20:10

Nie ten pokój :wink: ale całkiem całkiem pomysł!

P.S początki są zawsze najgorsze!


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 20:19

Całkowice niewyobrażam sobie JUVE z koroną :?
Ja bym tam wolał trzy gwiazdki


non mollare mai
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 20:24

Seiru pisze:Całkowice niewyobrażam sobie JUVE z koroną :?
Ja bym tam wolał trzy gwiazdki
No Seiru zgodzę się z tobą jak Juve zdobędzie daj Boże 7 gwiazdek to będzie dookoła Herbu lepsza by była w tedy korona ale w tedy byłby do D*** herb bo jedną koronę już mamy w herbie
Ostatnio zmieniony 19 października 2003, 20:25 przez Peja48, łącznie zmieniany 1 raz.


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 20:24

Ech zły pomysł, o koronie to będziemy myśleć jak zacznie brakować miejsca na gwiazdki na koszulce :D


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 20:27

nie no gwiazdki są lepsze, a żeby były dookoła herbu to jeszce troche brakuje, to jeszcze jest czas na myślenie :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 20:38

Sa kilkaset lat Juve bedzie musial zmienic koszulki. Zamiast w pay bedzie cala w gwiazdki :D :D :D :D :D


srali muszki będzie wiosna
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 21:07

jax pisze:Ja dałbym KORONE zamiast gwiazdek chociaż 3 gwiazdki też są spoko ale korona to korona byłyby dwa królewskie zespoły w Europie ale tamtego nie cierpie :twisted:
Pomysl zly :!: . Jak sa gwiazdki to niech gwiazdki zostana. A na Real nie mowi sie Krolewscy dlatego ze ma korone w herbie(swoja droga w Hiszpani co drugi klub ma korone w herbie), a dlatego ze w jezyku hiszpaniskim Real znaczy krolewski. Kazdy inny klub w Hiszpani o tej nazwie rowniez moze byc nazywany Krolewscy(Real Sociedad, Real Mauricia czy Real Mallorca choc by). Owszem nazwa ta najbardziej przyjela sie do Ralu Madryt ale to tylko dlatego ze jest on najbardziej utytuowanym z posrod Hiszpanskich klubw, a wiec tez z posrod Reali


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 23:03

Pomysł niebrdzo gwiazdki lepiej sie prezentują


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 19:07

Mamy już jedną koronę, a pozatym ja wolę gwiazdki, korona powinna być pwiedzmy za 10 gwiazdek.
A pozatym nie chciałbym żeby na Juve mówili królewscy, nie nawidzę jej.
My już mamy pare pięknych przydomków:
-Vecchia Signora(Stara Dama)
-Bianco-Neri(Biało-Czarni)
-Juve
to się dużo lepiej prezentuje niż królewscy.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 19:24

Uważam to za zły pomysł. Ciekawe jak po tylu latach przyzwyczailibyśmy się do korony zamiast gwiazdek :? Wogóle jak to by wyglądało.
Pozatym pomysł ten napewno nigdy niezanjdzie pozytywnego zakończenia ponieważ niezdarza się by klub zmieniał swój herb. Takich przypadków nie było i niebędzie. No może z małymi wyjątkami, np: Arsenal troszeczkę zmienił herb od tego co miał trochę wcześniej i tyle :wink:


Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 19:58

Eeee...korona zdecydowanie NIE :!: Podobaja mi sie gwiazdki, przewyczaiłm się do nich...

Nie Nie Nie!!!


mazi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2003
Posty: 13
Rejestracja: 13 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 19:58

po co korona jak mamy juz jednom lepsze trzy gwiazdki bo nikt tak nie ma !!!!!!!!!!!!! FORZA JUVENTUS!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: [/img]


mazi
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 20:22

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Uważam to za zły pomysł. Ciekawe jak po tylu latach przyzwyczailibyśmy się do korony zamiast gwiazdek :? Wogóle jak to by wyglądało.
Pozatym pomysł ten napewno nigdy niezanjdzie pozytywnego zakończenia ponieważ niezdarza się by klub zmieniał swój herb. Takich przypadków nie było i niebędzie. No może z małymi wyjątkami, np: Arsenal troszeczkę zmienił herb od tego co miał trochę wcześniej i tyle :wink:
Wiesz Juve zmianialo juz swoj herb kilkakrotnie. Jesze nie tak dawno bo z z 10-15 lat temu(dokladnie nie wiem) mieli taki herb. A teraz wiadomo jaki maja. Jak ktos kojarzy herb Liverpoolu z przyczyn wiadomych (przynajmniej dla mnie) nie bede podwal zadnego linka do niego. To kiedys byla tylko sama tarcza. Wszytskie inne elementy(znicze i co tam jeszce maja) przybyly z czasem. Kluby zmieniaja swoje emblematy, unowoczesniaja je


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2003, 17:44

No zdarza się, że kluby zmieniają herby ale ma to miejsce bardzooo rzadko. A co do naszego, przecież on wcale się niezmienił praktycznie :wink: Tylko kolory i gwiazdki. To , że taki mieliśmy to ja wiem, nawet do niedawna bravo sport zamieszczało cały czas koor niebieski :D Chodziło mi o duże korekty, jak np: z Arsenalem, gdzie wszystko uległo zmianie i jak wspomniałeś Liverpool naprzykład :wink:
Nasz herb za kilka latek też ulegnie zmianie, wiadmo 3 gwiazdka coraz bliżej Ziemi :D 8) :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ