Narodowy Test Inteligencji 2003

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 23:08

145 , nie było wyżej , zresztą looknij na tabele.: :)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 23:08

Sylwia pisze: w tym rysunku z pingwinem zaznaczyłam A (choć było B) bo ten pingwin miał dziwną biała plame pod okiem :-D:D
Hmm ja tam widziałem róznice w stopach..... 8)

A co do prawdziwego testu to ma on coś powyżej 200, bo wiem ze jakiś malarz (chyba van gogh) miał coś koło 200 :)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 23:20

Powiem tyle. to jest tylko zabawa. Ja uzyskałem 105 pkt. i nie uwazam tego za cos złego. Jestem "wybitnym" humanistą i uważam, ze ten test był przygotowany pod matematyków. Przykład - mój kumpel jest swietny z maty i uzyskał 140 :shock: Poza tym było więcej pytań na ciągi, figury przetrzenne itp. Wszystkie typowo humanistyczne + obrazki rozwiazałem bezbłędnie (zauważyłem nawet ten kawałek śniegu na choince i dziewczynkę z ułozona raczka na ostatniej fotce). Ja sie tym nie przejmuje... Muszę jeszcze potwierdzić te problemy z wczytywaniem pytań z netu (rozwiązywałem na onecie of coz :D ) i miałem duzo mniej czasu na odpowiedzi... Pozdrawiam - życie zweryfikuje wszystko 8)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 23:21

BIGGI pisze:
A co do prawdziwego testu to ma on coś powyżej 200, bo wiem ze jakiś malarz (chyba van gogh) miał coś koło 200 :)
Leonardo Da Vinci (Italia) - 220 :shock: :D


agata

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2003
Posty: 33
Rejestracja: 24 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 23:22

pomyliły mi sie cyferki na klawiaturce :-D i nadal twierdze ze ten test był dziwny jakiś ( u psychcia miałam 124)
200 całkiem nieżle :P a wiecie ze sharon stone ma podobno 180, dacie wiarę :wink:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 23:31

agata pisze:pomyliły mi sie cyferki na klawiaturce :-D i nadal twierdze ze ten test był dziwny jakiś ( u psychcia miałam 124)
200 całkiem nieżle :P a wiecie ze sharon stone ma podobno 180, dacie wiarę :wink:
Tak tak, nie Van gogh tylko da vinci :-D

A co do Sharon Stone, to słynne jest to że ma taki iloraz. W sumie nie znamy jej więc trudno by zaprzeczyć.

Ale za to ogólnie w Polsce facetom wyszedł wyższy IQ :D

http://iq.onet.pl/wyniki.html


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 09:22

agata pisze:pomyliły mi sie cyferki na klawiaturce :-D i nadal twierdze ze ten test był dziwny jakiś ( u psychcia miałam 124)
200 całkiem nieżle :P a wiecie ze sharon stone ma podobno 180, dacie wiarę :wink:
A David Duchovny 170 :!:


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 14:43

z tego co słyszałem to Sharon Stone ma 160... Geena Davis ma także dużo. Najlepsze było określenie Goethego i Da Vinci na Onecie chyba "unikalni" geniusze :-D
Edit: "Niezmierzalni geniusze"
Ostatnio zmieniony 20 października 2003, 14:50 przez kornknot, łącznie zmieniany 1 raz.


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 14:49

Ja mialem 140...


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 15:32

Widzę, że niektórzy mają jednak bujną wyobraźnie... No cóź IQ w przedziale 120-140 w większości Waszych wypowiedzi rozwala mnie... Ja rozumiem mieć wysokie, ale to sa BARDZO RZADKIE przypadki :!: Wychodzi, że jesteśmy wszyscy prawie doskonali, albo co najmniej Bogami... Zwłaszcza, że średnie dla Polski wynosi 100,2 :!: Odbieganie od tej normy tak drastycznie (nie mam nic przeciwko temu :D ) w tak wielu przypadkach pokazuje, że większość z Was poniosła zbytnio wyobraźnia. Oczywiście zdarzają sie geniusze (np. mój kumpel, który zdobył 140 :shock: , ale on brał udział w wielu turniejach matematycznych z sukcesami i w jego przypadku to mnie nie dziwi). Pewnie zaraz na swoją obronę wielu z Was napisze, że wygrało wiele turniejów podobnych itd. :lol: Powiem krótko: Nie wierze Wam wszystkim... i nie bede pisał komu... Po prostu nie wierze, a chyba moge...

Gratuluje tym, którzy mieli odwage przyznać sie do prawdziwego wyniku 8)


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 15:41

Ulisses pisze:Widzę, że niektórzy mają jednak bujną wyobraźnie... No cóź IQ w przedziale 120-140 w większości Waszych wypowiedzi rozwala mnie... Ja rozumiem mieć wysokie, ale to sa BARDZO RZADKIE przypadki :!: Wychodzi, że jesteśmy wszyscy prawie doskonali, albo co najmniej Bogami... Zwłaszcza, że średnie dla Polski wynosi 100,2 :!: Odbieganie od tej normy tak drastycznie (nie mam nic przeciwko temu :D ) w tak wielu przypadkach pokazuje, że większość z Was poniosła zbytnio wyobraźnia. Oczywiście zdarzają sie geniusze (np. mój kumpel, który zdobył 140 :shock: , ale on brał udział w wielu turniejach matematycznych z sukcesami i w jego przypadku to mnie nie dziwi). Pewnie zaraz na swoją obronę wielu z Was napisze, że wygrało wiele turniejów podobnych itd. :lol: Powiem krótko: Nie wierze Wam wszystkim... i nie bede pisał komu... Po prostu nie wierze, a chyba moge...



Podpisze się rękoma i nogami pod tymi słowami:):). ten kto miał między 120-140 musiał mieć prawie wszystko. Chyba że ktoś robił sobie test p-o kilka razy i wybrał to największe IQ. Ale nieważne. To tylko zabawa. Ja miałem 100. Czyli jestem ,,noramlny" szary polak:):). 48 dobrze i 17 źle.

Gratuluje tym, którzy mieli odwage przyznać sie do prawdziwego wyniku 8)


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 15:48

Ulisses pisze:Widzę, że niektórzy mają jednak bujną wyobraźnie... No cóź IQ w przedziale 120-140 w większości Waszych wypowiedzi rozwala mnie... Ja rozumiem mieć wysokie, ale to sa BARDZO RZADKIE przypadki :!: Wychodzi, że jesteśmy wszyscy prawie doskonali, albo co najmniej Bogami... Zwłaszcza, że średnie dla Polski wynosi 100,2 :!: Odbieganie od tej normy tak drastycznie (nie mam nic przeciwko temu :D ) w tak wielu przypadkach pokazuje, że większość z Was poniosła zbytnio wyobraźnia. Oczywiście zdarzają sie geniusze (np. mój kumpel, który zdobył 140 :shock: , ale on brał udział w wielu turniejach matematycznych z sukcesami i w jego przypadku to mnie nie dziwi). Pewnie zaraz na swoją obronę wielu z Was napisze, że wygrało wiele turniejów podobnych itd. :lol: Powiem krótko: Nie wierze Wam wszystkim... i nie bede pisał komu... Po prostu nie wierze, a chyba moge...

Gratuluje tym, którzy mieli odwage przyznać sie do prawdziwego wyniku 8)
Twoja sprawa jeżeli nie wierzysz. Tylko że Twoje powody nie są zbyt solidne.


Obrazek
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 15:55

Ulisses pisze:Widzę, że niektórzy mają jednak bujną wyobraźnie... No cóź IQ w przedziale 120-140 w większości Waszych wypowiedzi rozwala mnie... Ja rozumiem mieć wysokie, ale to sa BARDZO RZADKIE przypadki :!: Wychodzi, że jesteśmy wszyscy prawie doskonali, albo co najmniej Bogami... Zwłaszcza, że średnie dla Polski wynosi 100,2 :!: Odbieganie od tej normy tak drastycznie (nie mam nic przeciwko temu :D ) w tak wielu przypadkach pokazuje, że większość z Was poniosła zbytnio wyobraźnia. Oczywiście zdarzają sie geniusze (np. mój kumpel, który zdobył 140 :shock: , ale on brał udział w wielu turniejach matematycznych z sukcesami i w jego przypadku to mnie nie dziwi). Pewnie zaraz na swoją obronę wielu z Was napisze, że wygrało wiele turniejów podobnych itd. :lol: Powiem krótko: Nie wierze Wam wszystkim... i nie bede pisał komu... Po prostu nie wierze, a chyba moge...

Gratuluje tym, którzy mieli odwage przyznać sie do prawdziwego wyniku 8)
Zabawny jestes. Przecietne IQ to 90-120 wg Mensy. 120-135 to osoby inteligentne, 135-160 bardzo inteligentne, 160+ geniusze! Moj kumpel oglaszal sie na gg ze mial 90 ale jak mu podalem te dane to szybko zmienil opis...


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 17:05

Zgoda, tylko że 70% Polaków ma IQ między 80-115.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 17:22

Ja mialem 107, ale wiem ze przy paru pytaniach dalem ciala, za to przy innych moj mozg popisal sie fenomenalnymi wlasciwosciami :D (np przy pytaniu 55 do kwadratu 8) )
Na dodatek moja dziewczyna tez miala 107 :D
A jesli ktos chce rzeczywiscie popisac sie inteligencja to zapraszam na test numer 1 na www.gazeta.pl
Tam to dopiero jest jazda (moj przyszly tesciu dla ktorego ten narodowy test to byl pryszcz zamotal na www.gazeta.pl juz na 9 pytaniu :D) - jakby co to ja mialem 27/30.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ