Narodowy Test Inteligencji 2003

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 17:30

Kurde trochę wstyd się przyznać ale mi nawet przez myśl nie przeszło, żeby się w to zabawić :D Niewiem czemu, niewidzaiłem potrzeby. Śmiełam się tylko z mojej starszej :D


Obrazek
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 18:03

Ulisses pisze:Widzę, że niektórzy mają jednak bujną wyobraźnie... No cóź IQ w przedziale 120-140 w większości Waszych wypowiedzi rozwala mnie... Ja rozumiem mieć wysokie, ale to sa BARDZO RZADKIE przypadki :!: Wychodzi, że jesteśmy wszyscy prawie doskonali, albo co najmniej Bogami... Zwłaszcza, że średnie dla Polski wynosi 100,2 :!: Odbieganie od tej normy tak drastycznie (nie mam nic przeciwko temu :D ) w tak wielu przypadkach pokazuje, że większość z Was poniosła zbytnio wyobraźnia. Oczywiście zdarzają sie geniusze (np. mój kumpel, który zdobył 140 :shock: , ale on brał udział w wielu turniejach matematycznych z sukcesami i w jego przypadku to mnie nie dziwi). Pewnie zaraz na swoją obronę wielu z Was napisze, że wygrało wiele turniejów podobnych itd. :lol: Powiem krótko: Nie wierze Wam wszystkim... i nie bede pisał komu... Po prostu nie wierze, a chyba moge...

Gratuluje tym, którzy mieli odwage przyznać sie do prawdziwego wyniku 8)
Nie chcesz wierzyć to nie wierz. Ja zaskoczyłem sam siebie, ale z maty zawsze byłem dobry. A zresztą ten test jest niedokładny i nie ocenia prawidłowo. Ja zawsze się z siebie śmieje, że jestem głupi, bo jestem taki poj....y(zwariowany), i nawet jak bym zdobył 20 to bym się przyznał, ale ty i tak pewnie wiesz swoje i nie wierzysz. Twoja sprawa
Ostatnio zmieniony 20 października 2003, 18:05 przez Ironek, łącznie zmieniany 1 raz.


malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 18:04

Moje iq to 124. Nie jestem humanistą wiec test mi poszedł w miare dobrze. Troche sie przejechałem na zad. technicznych. Cały ten test uważam za dobrą zabawe :)


Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 18:35

94 - powstrzymuje sie od dalszych komentarzy , ale osobiscie liczylem na wiecej . Moze dlatego "tylko" 94 bo mam teraz praktyki miesieczne i nie widzialem szkoly od ponad trzech tygodni :!: :roll: :-D


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 18:41

NOm a czy ten test był prawdziwy bo jeden Amerykanin miał IQ 248 :D


Dawniej Virus[Mauro].
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 19:38

Virus[Mauro] pisze:NOm a czy ten test był prawdziwy bo jeden Amerykanin miał IQ 248 :D
Amerykanin? :shock: :shock: :shock: Przeciez oni sa bezbrzeznie glupi... To jakis emigrant musial byc :D

A poza tym - milo ze sie w koncu Martin oderwal od roboty i cos napisal!


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 19:53

111 i jestem zadowolony :) Miałem 52 poprawne odpowiedzi czyli tyle co Borowski :twisted: Tylko że on jest starszy...


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 20:54

El_chico_a_Coruna pisze: Zabawny jestes. Przecietne IQ to 90-120 wg Mensy. 120-135 to osoby inteligentne, 135-160 bardzo inteligentne, 160+ geniusze! Moj kumpel oglaszal sie na gg ze mial 90 ale jak mu podalem te dane to szybko zmienil opis...
Rozumiem, że ktos sie poczuł urazony... :D Nie zamierzam sie spierać, bo nie mam na to czasu... Rozumiem, że z tych wyliczeń magicznych jestem i np. Martin tylko przeciętniakiem (rozumując "a contrario" do podanych przedziałów jesteśmy osobami nie inteligentnymi - typowy wyrobnik). Z podanych przedziałów osoby inteligentne zaczynają sie 120-135. Ty natomiast jestes BARDZO INTELIGENTNY :D (nie kwestionuje, bo Cie nie znam). Tak można odczytać ten cytat... Tylko zauwaz, że za dużo osób podaje niesamowite bariery jakie tutaj przekraczają - widziałem gdzieś 149 :shock: ( a max. był 145 ). Rzekomo doszło do pomyłki na klawiszach :lol: ... No cóź... Czytając posty na forum mam wątpliwości co do IQ niektórych osób (chodzi mi o spójnośc zdań, wypowiedzi, nawet o ortografie :D )... Wracając do sprawdzania testu IQ wg. kryterium drużyn to najlepiej wypadł Górnik Łęczna - coś około 102,3. Patrząc na wypowiedzi tutaj mam wrażenie, że na forum otaczają nas sami geniusze - nie liczyłem naszej średniej IQ, ale wyjdzie jakieś 115 :shock: Gratuluje "Utopii"


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2003, 00:03

a wieciez że w jednym pytaniu dali ciała :!: w tym z odróznianiu szczegółów jak była ta dziewczynka z balonami, otóż różnica (oficjalna) była że ma "dwie" rączki, albo coś z rekami, a drugi szczegół był w balonikach, w jednem z baloników był inny kolor "czóbka" balona :!:


Małysz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2003, 00:41

Moje IQ = 129. Schrzaniłem 3 ostatnie pytania - obrazki. Powody pewnie są 2: pierwszy, że widocznie jestem mało spostrzegawczy, drugi, że mam taką wadę wzroku (-11), iż żeby rozróżniać jakieś dokładne szczegóły, to obrazki musiałyby być 3 razy większe... Wtopiłem też lekko rozumowanie werbalne. Pamięć, rozumowanie logiczne i liczbowe na 100 % - jestem laureatem z matmy na szczeblu wojewódzkim.


ODPOWIEDZ