O forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
ALEXDP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 grudnia 2003
Posty: 62
Rejestracja: 17 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 13:02

Mi się tam wszystko podoba na tym Forum, jest po prostu GIT :!: :!: :!: :!: :!: :!: i tyle, uważam, że Martin ma talent do robienia tych stron, itp.


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRANDE ALEX DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 13:16

Jesli chodzi o zamkniety temat o rybkach, to uwazam tak jak wspomnial juveluck ze bez sensu jest dzielenie zainteresowan, hobby na rozne dziedziny.Jesli chce ktos cos wiedziec o wedkarstwie to niech wejdzie na strone www.wedkarstwo.pl . Andrzej Lapinski opowiada o swoich osiagnieciach, rybkach, mozna znalesc co nie co o sprzecie, a nawet mozesz sobie zrobic jakas potrawe z wylowionego czegos 8)

Co do pomyslu o padajacym sniegu to sie nie wypowiadam.A moze by tak zrobic kazda pore roku na naszym forum?Wtedy jesienia padal by deszcz, liscie by spadaly, natomiast w lato sloneczko swiecilo, a w wiosne w rogach kwiatki by kwitly, bączek latal ... 8)

Tyle co chcialem napisac.
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2003, 13:22 przez ToMeK, łącznie zmieniany 1 raz.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 13:21

Tu nie chodzi o zime, jesień, wiosne, lato tylko o SWIĘTA....no ale skoro brak zainteresowania to trudno...zresztą co sie tak tego śniegu czepiliście :D poprostu widziałem na kilku forach 8), ale mówiłem tez o innych drobiazgach...no ale.....nic na siłe.......


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 13:31

BIGGI pisze:Tu nie chodzi o zime, jesień, wiosne, lato tylko o SWIĘTA....no ale skoro brak zainteresowania to trudno...zresztą co sie tak tego śniegu czepiliście :D poprostu widziałem na kilku forach 8), ale mówiłem tez o innych drobiazgach...no ale.....nic na siłe.......
Wiesz ... tak sobie mysle i probuje sie postawic na miejscu zainteresowanych wedkarstwem to pierwsze co bym zrobil to znalazlbym sobie ladne forum na temat wedkowania i tam bym dzielil sie swoimi doznaniami itp. a nie tutaj na forum pilkarskim dzielac swoje zainteresowania na bardziej konkretne ... a jesli Ci tak zalezy na tym temacie to mozesz sobie na priva napisac do Danielpiero i podzielic sie swoimi wrazeniami...

Ps.Ludzie zainteresowani wedkarstwem proszeni sa skontaktowac sie z BIGGIM na priva i polemizowac z nim na temat wyzej wymieniony


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 13:40

ToMeK pisze:
BIGGI pisze:Tu nie chodzi o zime, jesień, wiosne, lato tylko o SWIĘTA....no ale skoro brak zainteresowania to trudno...zresztą co sie tak tego śniegu czepiliście :D poprostu widziałem na kilku forach 8), ale mówiłem tez o innych drobiazgach...no ale.....nic na siłe.......
Wiesz ... tak sobie mysle i probuje sie postawic na miejscu zainteresowanych wedkarstwem to pierwsze co bym zrobil to znalazlbym sobie ladne forum na temat wedkowania i tam bym dzielil sie swoimi doznaniami itp. a nie tutaj na forum pilkarskim dzielac swoje zainteresowania na bardziej konkretne ... a jesli Ci tak zalezy na tym temacie to mozesz sobie na priva napisac do Danielpiero i podzielic sie swoimi wrazeniami...

Ps.Ludzie zainteresowani wedkarstwem proszeni sa skontaktowac sie z BIGGIM na priva i polemizowac z nim na temat wyzej wymieniony
Nie przesadzaj, wchodząc do pokoju INNE TEMATY czy też SPORTY (wędkarstwo to też sport) widze wiele tematów o których strony są w internecie a nie są zamknięte np. o koszykówce, siatkówce, żużlu, zespołach muzycznych, gazetach itp. więc dlaczego akurat o wędkarstwie został zamknięty to nierozumiem. Jakby kazdy miał swoimi zainteresowaniami kontaktować sie na PRIV to by nie było w ogóle takiego pokoju.
Owszem forum jest przepełnione, ale są o wiele wiele bardziej głupie tematy.
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2003, 13:52 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 13:49

Masz absolutną rację. Forum jest przepełnione i mogło by to się zmienić. Ale uważam również, że piszą wszyscy (ogólnie) za dużo postów. Często śą one wręcz bezsensowne. Jakby tak każdy starał się pisać mniej i tylko o tych konkretnych sprawach to by było lepiej. Zresztą administratorzy tego forum już zaostrzyli regulamin ( i słusznie ) i może coś to pomoże !! :-D :!:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 13:56

1.Wedkarstwo - sport(jak sam powiedziales) - powinien zostac zalozony w pokoju inne sporty a nie inne tematy.
2.Koszykowka, siatkowka, zuzel - dyscypliny sportowe bardziej popularne niz wedkarstwo, wiec nie wiem czy bys nawiazal rozmowe z ludzmi na temat wedkowania, ale skoro tak nalegasz i tak prosisz to bardzo prosze - odblokuje Ci ten temat, ale znajac niektorych forumowiczy to bedziesz czytal tylko takie wypowiedzi jak - ''ja nie wedkuje'' , ''nigdy tego nie robilem'' , ''nie wiem czy zaczne'' , ''glupi temat''. Zapamietaj te slowa.
Milej rozmowy 8)


Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2003, 15:07 przez ToMeK, łącznie zmieniany 1 raz.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 14:01

ToMeK pisze:1.Wedkarstwo - sport(jak sam powiedziales) - powinien zostac zalozony w pokoju inne sporty a nie inne tematy.
2.Koszykowka, siatkowka, zuzel - dyscypliny sportowe bardziej popularne niz wedkarstwo, wiec nie wiem czy bys nawiazal rozmowe z ludzmi na temat wedkowania, ale skoro tak nalegasz i tak prosisz to bardzo prosze - odblokuje Ci ten temat, ale znajac niektorych forumowiczy to bedziesz czytal tylko takie wypowiedzi jak - ''ja nie wedkuje'' , ''nigdy tego nie robilem'' , ''nie wiem czy zaczne'' , ''glupi temat''. Zapamietaj te slowa.
Milej rozmowy 8)
Jak Martin założył temat że poszukuje kogoś kto zna włoski to tez był odpowiedzi w tym stylu ze ja nie znam włoskiego. W kazdym temacie tacy ludzie sie znajdą. Poza tym sport jak sport....

Nie musisz odblokowywać, nie zależy mi na tym tak bardzo (tym bardziej ze zapewne ktos zaraz napisze ze nie interesuje sie rybkami, i zostanie on zamknięty), tylko troche mnie to wkurzyło jak został ten temat potraktowany.

Juz więcej nie pisze bo zaraz dostane ostrzezenie za robienie GG z forum (jak zwykle heh). Narta.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 14:05

BIGGI pisze:
ToMeK pisze:1.Wedkarstwo - sport(jak sam powiedziales) - powinien zostac zalozony w pokoju inne sporty a nie inne tematy.
2.Koszykowka, siatkowka, zuzel - dyscypliny sportowe bardziej popularne niz wedkarstwo, wiec nie wiem czy bys nawiazal rozmowe z ludzmi na temat wedkowania, ale skoro tak nalegasz i tak prosisz to bardzo prosze - odblokuje Ci ten temat, ale znajac niektorych forumowiczy to bedziesz czytal tylko takie wypowiedzi jak - ''ja nie wedkuje'' , ''nigdy tego nie robilem'' , ''nie wiem czy zaczne'' , ''glupi temat''. Zapamietaj te slowa.
Milej rozmowy 8)
Jak Martin założył temat że poszukuje kogoś kto zna włoski to tez był odpowiedzi w tym stylu ze ja nie znam włoskiego. W kazdym temacie tacy ludzie sie znajdą. Poza tym sport jak sport....

Nie musisz odblokowywać, nie zależy mi na tym tak bardzo (tym bardziej ze zapewne ktos zaraz napisze ze nie interesuje sie rybkami, i zostanie on zamknięty), tylko troche mnie to wkurzyło jak został ten temat potraktowany.

Juz więcej nie pisze bo zaraz dostane ostrzezenie za robienie GG z forum (jak zwykle heh). Narta.
Okej ... odblokowalem mozesz rozmawiac i dzielic sie wrazeniami ... koniec naszej dyskusji


nedzwiedz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 14:21

To foum jest spoko sa tu wszystkie nowe wiadomosci i wogule jes OK


!!! JUVENTUS TURYN !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 20:20

Apropo glupich tematow. To mam takie marzenie, żeby ktos wreszcie założył temat "kto sie boi Gargamela". Wreszcie byloby o czym pogadac... 8)


Petr0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 30
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 21:25

Niech sobie będą pokoje jakie chcą, ale mi brakuje tylko jednego.... o cm-ie :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 21:28

Ja uwazam, ze o wiele glupszy niz temat o rybkach, jest np ten o zyczeniach swiatecznych. Bo o ile w tym pierwszym ktos moze sie jeszcze czegos o kims dowiedziec, to w drugim nie widze sensu. Oczywiscie tez zycze wszystkim wesolych swiat itp. ale czy ten temat cos wnosi? Kazdy napisze to samo, nie widze sensu. Wedlug mnie czasami tematy zamykane sa zbyt pochopnie.


srali muszki będzie wiosna
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2003, 11:08

RadeKas pisze:Wedlug mnie czasami tematy zamykane sa zbyt pochopnie.
Tu się zgodzę. Rzeczywiscie ostanio sporo tematów jest zamykanych, ale nie zawsze jest podany powód... oczywiście nie chodzi mi o tematu, które sądublowane 10 razy ale o inne. Np. teraz zanim się wypowiem w danym temacie zastanawiam sieczy warto, czy zaraz nie zostanie zamknięty...Poprostu trzeba odrazu reagować,jest przeceizwystarczająca liczba moderatorów, jak pojawi się beznadziejny temat powienin odrazu być zamknięty, a nie dopiero po tym jak juzzdąży sie wypowiedzieć 5-10 osób :?
Oczywiście nie chciałem tutaj niczego zarzucać moderatorom, wręcz przeciwnie, chylę im czoła za to co robią, aby na forum był porządek.!

Jeśli już jesteśmy przy zamykaniu tematów, bardzo podoba mi się sposób pewnego moderatora, który reaguje natychmiastowo i zamyka. robi to w teki fajny sposób, że w poście założyciela tematu, pisze czerwoną czcionką co jak i gdzie. Wtedy wszsytko jasne i ok :wink:


Dzięki za uznanie :wink:
MODERATOR


Chciałem zauważyć że on nie jest sam :PP
on to zapoczątkował a innym sie spodobało :D

Mod


Ano spodobalo sie ... nawet bardzo 8)
Moderator


O proszę, no nieźle chłopaki, nieźle :wink:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2004, 17:09 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 14:01

Im więcej ym lepiej jest co poczytać i można poznań opiie forumowiczów na rózne tematy


ODPOWIEDZ