Zaśmiecanie TV ;D

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 18:24

Oglądałem własnie magazyn olimpijski na tvp1. Siedział jakiś Włoch i negle stwierdził ze jest kibicem Interu. Wyjął koszulki, recznik, medalion, krawat :shock: .....wszystko Interu. I zaczął opowiadac jak on to kocha ten swój Inter, jak płacze w ręcznik hehe, jak modli sie do medalionu....heheh....aż mnie oślepiło od tych niebiesko-białych barw. Szkoda ze nie zaprosili jakiegoś kibice Juve..... :cry:

Hmm kurde zeby w Polsce były dostępne takie bajery jak medalik Juve albo ręcznik.....jeszcze nie spotkałem. :evil:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 18:29

też właśnie to oglądałem:):). Ciekawe jaką mine musiał mieć po meczu z milanem buehehehhe:). Wczoraj buszowałem po oficjalnym sklepie Juve. I zrobiło mi sie strasznie przykro. Tam mają tyle fajoskich rzeczy. Wykupiłbym dosłownie wszystko, co jest związane z Juve. Tyle tylko że sama przesyłka kosztuje około 50 euro. Zazdroszcze Włochom mieszkającym w Turynie. :roll: :roll: :roll: :roll:


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 18:31

Nam ręczniki są niepotrzebne, bo niby po czym mamy płakać? No chyba, że ze szczęścia ;)


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 18:50

Fajnie by było gdyby w Polsce (a dla mnie w Warszawie) zrobili jakiś sklep z artykułami kibiców Juve.
A temu Włochowi jeszcze się przyda ten ręcznik, bo mecz z Juve też przegrają.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ALLAH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 65
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:01

Nam ręczniki są niepotrzebne, bo niby po czym mamy płakać? No chyba, że ze szczęścia
Dlatego jednak sądze żę ręczniki by się nam przydały :D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:09

nie ma komu kibicować... :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:19

HHEhehe Biggi też to oglądałem :D Właśnie chciałem założyć temat o tym ale niewiedziałem jaki to program był :D Ale koleś dawał! :D Budzi isę o 9.00 rano już emocje, jak Inter gra u siebie to zakłada koszulkę domową jak na wyjeździe to odwrotną :D Jak wspomnialiście płacze w ręcznik :D I ten medalik Interu, ,,mam go przy sobie zawsze, jak jest karny wtedy wyjmuję to jest najgorszy moment, karny, jak już za 5 sekund kopnie piłkę :D '', nieźle koleś dawał. Ale najlepsze jak wyjął proporczyk i coć mówił, że Inter już niewygrał mistrza chyba od 14 lat :D I, że czeka aż Inter wogóle coś wygra :D Buhahha dobre.
A fakt gadżety miał fajne :? W Polsce takie to rzadkość...


Obrazek
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:23

w oficjalnym sklepiku Starej Damy mozna sie zaopatrzyc w pelno gadzetow, od zegarka na lape po brelok do kluczy, ale ceny sa wrecz astronomiczne, przecietny Polak nie moze sobie na takie rzeczy pozwolic : :( ehh miec tyle kasy co Japonce.. :roll:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:39

ALLAH pisze:
Nam ręczniki są niepotrzebne, bo niby po czym mamy płakać? No chyba, że ze szczęścia
Dlatego jednak sądze żę ręczniki by się nam przydały :D
reczniki jak widac w roznych klubach do roznych celow:
w Interze do wycierania lez smutku
a w Juve do wycierania lez szczescia


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:47

No w ofizjalnej gazetce Juve było wszystko w białoczarne pasy :D Taka pościel rano wstajesz Juve myjesz ząbki szczotką Juve ubierasz się we wszystko z Juve podczas trzaskających mrozów i idziesz do autka w biało czarne pasy :D tudziesz idziesz przez zebrę też biało czarna :D :D itd itd piszecz długopisem z logo Juve pijesz z kubka Juve buuuuuuuuuuuu ja też tak scem :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:51

Maggie Del Piero pisze:No w ofizjalnej gazetce Juve było wszystko w białoczarne pasy :D Taka pościel rano wstajesz Juve myjesz ząbki szczotką Juve ubierasz się we wszystko z Juve podczas trzaskających mrozów i idziesz do autka w biało czarne pasy :D tudziesz idziesz przez zebrę też biało czarna :D :D itd itd piszecz długopisem z logo Juve pijesz z kubka Juve buuuuuuuuuuuu ja też tak scem :D :D :D
Nom, jakiś punkt wyjscie mam, bo posiadam kubek :D

Ale co ja bym dał za taką obudowe na swoją komóre........

http://www.juvestore.com/foto/foto_zoom/101.jpg


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:58

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: I, że czeka aż Inter wogóle coś wygra :D Buhahha dobre.
Niech czeka, tylko proponuję dokupić trochę ręczników, albo wymienić je na prześcieradła ;)


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 20:01

Tez to oglądałem dobre a najlepszy ten ręcznik no co ja tez mam ręcznik Juve mam nawet parasol :D Juve


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2003, 15:31

BIGGI pisze:Oglądałem własnie magazyn olimpijski na tvp1. Siedział jakiś Włoch i negle stwierdził ze jest kibicem Interu. Wyjął koszulki, recznik, medalion, krawat :shock: .....wszystko Interu. I zaczął opowiadac jak on to kocha ten swój Inter, jak płacze w ręcznik hehe, jak modli sie do medalionu....heheh....aż mnie oślepiło od tych niebiesko-białych barw. Szkoda ze nie zaprosili jakiegoś kibice Juve..... :cry:

Hmm kurde zeby w Polsce były dostępne takie bajery jak medalik Juve albo ręcznik.....jeszcze nie spotkałem. :evil:
Recznik widzialem, medalika nie ale za to niesmiertelnik(to co wojacy na szyi nosza :D ) a po zatym on to wszytko mogl we wloszech kupic


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2003, 09:38

BIGGI pisze:
Maggie Del Piero pisze:No w ofizjalnej gazetce Juve było wszystko w białoczarne pasy :D Taka pościel rano wstajesz Juve myjesz ząbki szczotką Juve ubierasz się we wszystko z Juve podczas trzaskających mrozów i idziesz do autka w biało czarne pasy :D tudziesz idziesz przez zebrę też biało czarna :D :D itd itd piszecz długopisem z logo Juve pijesz z kubka Juve buuuuuuuuuuuu ja też tak scem :D :D :D
Nom, jakiś punkt wyjscie mam, bo posiadam kubek :D

Ale co ja bym dał za taką obudowe na swoją komóre........

http://www.juvestore.com/foto/foto_zoom/101.jpg
Ale piekna komórkaaaa....Jezuniuuu....Boskaaaaa....... :cry: :D

Ten Włoch czasami jest w takim programie chyba na TVP2 "Europa da się lubić" gadżety miał niezłe nawet krawat tylo czemu takie ponure kolory.... :D ..a nie takie czarno białe..... :wink:


ODPOWIEDZ