Re: Serie A 23/24 (29): JUVENTUS FC 0-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2024, 21:16

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 29 kolejki Serie A 23/24:
JUVENTUS FC - Genoa


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Alianz Stadium (41 500)

CZAS:
10.03.2024 (niedziela), godzina 12:30



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 5
Remisów: 5
Przegranych: 4

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 4
Przegranych: 7


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC - Albert Gudmundsson, Mateo Retegui
Obrazek - 10 bramek w SerieA Obrazek - 6 bramek w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Morten Frendrup, Albert Gudmundsson, Milan Badelj
Obrazek - 4 asyst w SerieA Obrazek - 3 asyst w SerieA Obrazek - 3 asyst w SerieA

JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 9
Remisów: 4
Przegranych: 1

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 3
Przegranych: 3


OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek - 15 bramek w SerieA Obrazek - 7 bramek w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Weston McKennie, Felipe Kostic, Dusan Vlahovic
Obrazek - 7 asyst w SerieA Obrazek - 4 asysty w SerieA Obrazek - 4 asysty w SerieA



PRZEWIDYWANE SKŁADY - wg Sky


SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

MVP ostatniego meczu - Weston McKennie
Obrazek

SĘDZIA: ?

Ostatni mecz z Genoą - Ligowy remis 1:1


MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 2 (Pol)
Ostatnio zmieniony 21 marca 2024, 19:57 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 marca 2024, 07:54

Bardzo dobry mecz, na przełamanie. OFC dla Genoi.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 marca 2024, 10:41

Zrozumcie, że Genoa tak nisko w tabeli to anomalia, wybitny nieudacznik znowu zaryje łbem co mnie wcale nie martwi.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2024, 11:47

Genoa to najlepszy z tegorocznych beniaminków, więc spodziewam się ciężkiego meczu. Wybitny Strateg bardzo przytomnie dostrzegł w ostatnim pomeczowym wywiadzie, że za mało bronimy i popełniamy sporo błędów w obronie. Dlatego powinniśmy zagrać bardziej zachowawczo i utemperować nieco ofensywne zapędy naszych młodych, frenetycznych zawodników. Szansy na gole upatrywałbym w rzutach rożnych i dalekich wyrzutach z autu McKenniego, choć cenny remis pozwoli nam zachować przewagę nad 5 miejscem.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2024, 15:46

Obrazek


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2024, 14:26

To był ostatni mecz na który poświęciłem czas, starczy tego bagna


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 612
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2024, 14:39

Świetnej passy ciąg dalszy.

Obrazek


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 marca 2024, 14:44

Odpuściłem ten mecz. Nie oglądałem w nadziei że może wygrają... Niestety, przykre jest to, że do zwolenników Maxa nie trafiają żadne argumenty... Już oczami i uszami wyobraźni słyszę 5 minutowe głosówki w ilości hurtowej, od mojego kolegi z Wadowic, fanatyka Maxa, psychofana Dybali i fanboya Sturaro, który zawsze znajdywał argumenty broniące ich. Wiadomo został sam Max, ale cała jego miłość przelana w niego.... Mam czasem ochotę zablokować go i uciąć znajomość... Cóż ciężkie jest życie fana Juventusu, jednak tak wybraliśmy, ale na pewno przyjdą lepsze czasy.... :juveflag:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2024, 16:56

Czy Allegri nie jest otwarty na wykorzystanie Kenana Yildiza wraz z Chiesą i Vlahoviciem w bardziej nastawionej na atak formacji?

"Proszę ich, podobnie jak innych, o dobry występ. Kean jest lepszy w grze między liniami, ale w tym momencie Chiesa i Kostic byli trochę zmęczeni, więc potrzebowaliśmy tych cech".
"Wszystko jest możliwe, ale problem polega na tym, że musimy osiągać wyniki. Mamy cel do osiągnięcia, powrót do Ligi Mistrzów i musimy go osiągnąć. W tej chwili walczymy i musimy unikać dalszego zamieszania".

Kiedy Allegri był dalej naciskany na fakt, że odmawia zmiany systemu 3-5-2 i skutecznie wykorzystuje Chiesę - skrzydłowego - jako prowizorycznego napastnika, trener stracił panowanie nad sobą.

"Jesteśmy trzeci w tabeli. Czy ty wiesz jak być trenerem? Nie wiem, jak być dziennikarzem. Nie podążam za tym, co mówi opinia publiczna, robię to, co jest dobre dla drużyny. Nie mam odwagi mówić dziennikarzowi, jak ma wykonywać swoją pracę. Więc nie mów mi, jak mam wykonywać swoją."
"Jak zdobyliśmy 46 punktów w pierwszych 19 kolejkach? Odpowiedź jest taka sama. Jeśli zadasz mi bardziej inteligentne pytanie, wtedy udzielę bardziej inteligentnej odpowiedzi. Ponieważ jestem trenerem, który pracuje dla Juventusu, mam cel do osiągnięcia. Jestem rozczarowany, że wyniki nie przychodzą w tej chwili, każdy popełnia błędy, ale dokonuję wyborów dla dobra drużyny. Nigdy nie kierowałem się nastrojami opinii publicznej."
"Waszym zadaniem jest zadawanie mi pytań, wtedy są ci, którzy rozumieją i ci, którzy nie rozumieją. Nie wiem, czy ta drużyna stanie się słabsza z większą liczbą napastników. Wiem tylko, że moją rolą jest wprowadzenie jej do pierwszej czwórki i jesteśmy na dobrej drodze do tego."
"Może się mylę nie używając trzech napastników, a może mam rację. Jestem zadowolony z tego, co chłopcy dzisiaj zrobili i jest to dobry punkt wyjścia na kolejne dziewięć meczów".
---


Tyle w temacie. 7 punktów w 8 meczach to "wprowadzanie drużyny do pierwszej czwórki". Jeszcze jakieś pytania? :prochno:
Człowiek bezgranicznie zapatrzony w siebie, niezdolny do refleksji, o mentalności nieomylnego bucowatego starca.


Allegri wyglądał na rozdrażnionego podczas pomeczowego wywiadu dla Sky Sport Italia w niedzielę po remisie 0-0 z Genoą na Allianz Stadium.
Włoski taktyk odbył pomeczową konferencję prasową z udziałem Football Italia po wywiadzie dla Sky i przedstawił swoją opinię na temat incydentu.


"Nie byłem rozdrażniony, odpowiedziałem tylko komuś, kto chciał zastąpić trenera", powiedział Allegri.
"Jestem zadowolony z tego, co robi drużyna. Zrobiliśmy wiele w pierwszej części sezonu, ale nie robimy wystarczająco dużo w drugiej części. 26 maja musimy być w pierwszej czwórce".

Zawodnicy Juventusu spali w Continassa w piątek i niedzielę wieczorem, ale nie było to karne odosobnienie. Allegri został zapytany, czy traci szatnię i czy oczekuje więcej od zespołu.

"Drużyna okazała się zjednoczona. Nie mogę winić chłopaków i postrzegam dzisiejszy mecz jako pozytywny, ponieważ da nam to dobry impuls do końca sezonu."
"Nie poprawiliśmy się tylko dlatego, że spędziliśmy jeden dzień w odosobnieniu. Teraz musimy zachować spokój i ciężko pracować, aby wrócić do wygrywania" - zakończył trener.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2024, 21:35

O miejsce w top4 jestem spokojny. Żaden kryzys nie trwa wiecznie, ten też się kiedyś skończy.
Jednak do końca sezonu będę zadawał sobie pytanie co się odwaliło w lutym, że ta dobrze grająca... Wróć... dobrze punktująca maszyna tak się zacięła? :think:
Obecny Juventus nijak przypomina tej drużyny z pierwszej części sezonu. Nie ma walki, zaangażowania, zrozumienia, dublowania pozycji, gryzienia trawy...

Teraz czas na przerwę reprezentacyjną. Przesiadamy się z kopania po czole na kopanie po czole... z deszczu pod rynnę :facepalm:


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2024, 22:26

Elohi pisze:
17 marca 2024, 21:35

Jednak do końca sezonu będę zadawał sobie pytanie co się odwaliło w lutym, że ta dobrze grająca... Wróć... dobrze punktująca maszyna tak się zacięła?
Chyba nic. Jak popatrzymy na mecze z jesieni z Milanem w przewadze, z Hellasem, Cagliari, Monza. To wygrywaliśmy dzięki błędom rywali, ewentualnie szczęściu. A teraz? Rywale się rozwijają, forma rośnie, ich trenerzy również udoskonalili swoje pomysły na swoje drużyny. A Juventus? Stoi w miejscu.


ODPOWIEDZ