Serie A 23/24 (23): Inter 1-0 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2024, 17:30

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 23 kolejki Serie A 23/24:
Inter - JUVENTUS FC


MIEJSCE:
Mediolan / Włochy - Stadio Giuseppe Meazza (San Siro) (80 018)

CZAS:
04.02.2024 (Niedziela), godzina 20:45



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 1
Przegranych: 1

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 9
Remisów: 2
Przegranych: 0


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC - Lautaro Martinez, Hakan Calhanoglu, Marcus Thuram
Obrazek - 19 bramek w SerieA Obrazek - 9 bramek w SerieA Obrazek - 8 bramek w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Marcus Thuram, Henrikh Mkhitaryan, Federico Dimarco
Obrazek - 7 asyst w SerieA, Obrazek - 6 asyst w SerieA Obrazek - 5 asyst w SerieA



JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 3
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 2
Przegranych: 1


OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek - 12 bramek w SerieA Obrazek - 6 bramek w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Felipe Kostic, Adrien Rabiot, Dusan Vlahovic, Andrea Cambiaso, Weston McKennie
Obrazek - 4 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA



PRZEWIDYWANE SKŁADY


SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

SĘDZIA: ? (Ita)

Ostatni mecz z Interem - Ligowy remis 1:1


MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 1 (Pol)
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2024, 16:35 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2024, 10:20

0-1 jazda z merdami


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2024, 17:23

Jeśli to przegramy to ciężko będzie walczyć o mistrza biorąc pod uwagę ewntualna różnice 4(7) punktów.

Dlatego nie ważne jak, ważne żeby strzelić od przeciwnika więcej niż jedną bramkę.

To jest jedno z tych spotkań, w których nie interesuje mnie zupełnie gra. Najważniejszy jest wynik.

Trzymam kciuki za naszych i ból dolnej części kręgosłupa tych z Mediolanu.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2024, 19:30

No to jaki rozkład jazdy z nimi???


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Serpens

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2023
Posty: 3
Rejestracja: 23 września 2023

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 13:07

BlackJacky pisze:
02 lutego 2024, 19:30
No to jaki rozkład jazdy z nimi???
Jakiś błąd VAR/sędziego i karny dla Interu. Turek strzela, mimo że Szczęsny wyczuł, to strzał był za mocny.
Allegri krzyczy "calma calma", ale zespół, a zwłaszcza Chiesa, aż kipi i chce wyrównać. Nie słuchają go i się otwierają i dostają gonga z kontry. Thuram przebiega pół boiska i dogrywa Lautaro na pustaka.
No i ten bezpieczny wynik powinni dowieźć do końca.
Allegri na konferencji powie, że zagraliśmy dobrą piłkę, ale tamci mieli szybsze buty. I że w sumie to mecz jak każdy inny i teraz koncentrujemy się tylko na Udinese.
Na stronie FcInter.pl będą pisać, że sędzia słuszna decyzja, a nawet jeśli nie, to przecież nie da się okraść złodzieja.
Tutaj będą pisać, że przecież gdyby nie fakt, że błąd sędziego, to mogłoby to się potoczyć zupełnie inaczej, pomijając że w sumie to graliśmy piach. Odmieniane też będzie słowo "merda" przez wszystkie przypadki.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 13:57

Serpens pisze:
04 lutego 2024, 13:07
BlackJacky pisze:
02 lutego 2024, 19:30
No to jaki rozkład jazdy z nimi???
Jakiś błąd VAR/sędziego i karny dla Interu. Turek strzela, mimo że Szczęsny wyczuł, to strzał był za mocny.
Allegri krzyczy "calma calma", ale zespół, a zwłaszcza Chiesa, aż kipi i chce wyrównać. Nie słuchają go i się otwierają i dostają gonga z kontry. Thuram przebiega pół boiska i dogrywa Lautaro na pustaka.
No i ten bezpieczny wynik powinni dowieźć do końca.
Allegri na konferencji powie, że zagraliśmy dobrą piłkę, ale tamci mieli szybsze buty. I że w sumie to mecz jak każdy inny i teraz koncentrujemy się tylko na Udinese.
Na stronie FcInter.pl będą pisać, że sędzia słuszna decyzja, a nawet jeśli nie, to przecież nie da się okraść złodzieja.
Tutaj będą pisać, że przecież gdyby nie fakt, że błąd sędziego, to mogłoby to się potoczyć zupełnie inaczej, pomijając że w sumie to graliśmy piach. Odmieniane też będzie słowo "merda" przez wszystkie przypadki.
Zabawne, że tego typu komentarz pisze kibic Juve


Forza Inter
VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 14:30

A ja jestem twardo przekonany, że dzisiaj wygramy. Stawiam na 1:2. Allegri takie mecze potrafi wygrywać. Zespół będzie zmotywowany po remisie z Empoli, który może dla trenera był ok, ale nie dla wszystkich zawodników. Ci piłkarze mają większe ambicje od trenera czego przykładem była reakcja Vlahovicia po końcowym gwizdku. Uważam, że wrogi teren ich tylko zmobilizuje.


No Excuses!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 16:09

VVujek pisze:
04 lutego 2024, 13:57
Serpens pisze:
04 lutego 2024, 13:07
BlackJacky pisze:
02 lutego 2024, 19:30
No to jaki rozkład jazdy z nimi???
Jakiś błąd VAR/sędziego i karny dla Interu. Turek strzela, mimo że Szczęsny wyczuł, to strzał był za mocny.
Allegri krzyczy "calma calma", ale zespół, a zwłaszcza Chiesa, aż kipi i chce wyrównać. Nie słuchają go i się otwierają i dostają gonga z kontry. Thuram przebiega pół boiska i dogrywa Lautaro na pustaka.
No i ten bezpieczny wynik powinni dowieźć do końca.
Allegri na konferencji powie, że zagraliśmy dobrą piłkę, ale tamci mieli szybsze buty. I że w sumie to mecz jak każdy inny i teraz koncentrujemy się tylko na Udinese.
Na stronie FcInter.pl będą pisać, że sędzia słuszna decyzja, a nawet jeśli nie, to przecież nie da się okraść złodzieja.
Tutaj będą pisać, że przecież gdyby nie fakt, że błąd sędziego, to mogłoby to się potoczyć zupełnie inaczej, pomijając że w sumie to graliśmy piach. Odmieniane też będzie słowo "merda" przez wszystkie przypadki.
Zabawne, że tego typu komentarz pisze kibic Juve
Czy ja wiem, czy zabawne? Widać czarno na białym, że Inter gra z pomocą sędziów. Ale zapewne my Cię nie przekonamy tak jak Kaczyńskiego, że białe jest białe a czarne jest czarne.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 16:19

Dokładnie, szykuje się kolejna afera. Przekonałeś mnie


Forza Inter
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 16:21

A ja mam w nosie ten wynik bo co z tego jak potem wpadnie remis z jakimś Hellasem czy innym ligowym waflem.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 16:26

Też nie przejmuję się wynikiem dzisiejszego meczu bo jak piszesz, podobnie jak w zeszłym tygodniu był remis z największymi pyrami Serie A, okaże się, że za tydzień dwa będzie remis z jakimiś udinezami czy torinami.
Z drugiej strony jestem przekonany, że dziś będzie sędziowanie tylko w stronę skunksów i wałek murowany. Karny dla brudasów to pewniak za coś za co nam nie przyznają.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 17:29

Zabawne, że kibice Interu jak zwykle jedyni sprawiedliwi i co złego to nie my... XD Kto zainteresował się bardziej w sprawę Calciopolli ten wie, jakie Inter wtedy kręcił wały, a tylko kuriozalne przedawnienie uchroniło ich od kary. Ale co tam? Nie lepiej siedzieć cicho i nie udawać świętych którymi się nie jest? Co do pomocy sędziów w tym sezonie, to już nawet we Włoszech zwrócono na to uwagę, co jest niezłym ewenementem, ale jak zwykle udawanie głupiego. Przecież tylko Juventus kręci wałki i co kolejkę pomagają im sędziowie (gdzie akurat od pewnego czasu jest przeważnie odwrotnie, ale co tam, lepiej powtarzać brednie). I jak tu kibice Interu chcą być poważnie traktowani jak tylko wieczne udawanie świętych i pokrzywdzonych przez los? Ale co tam...

Co do meczu, dziś nie interesuje mnie jak, zwycięstwo jest niezwykle ważne, by podtrzymać jakąkolwiek nadzieję na realną walkę o scudetto. Porażka w mojej opinii nas z tej walki wyrzuca, bo już się nie podniesiemy. Musiałby nastąpić w Interze spory kryzys, a my też punkty będziemy tracić. Jednak nie można podejść do tego spotkania jak do tego w Turynie, bo z takim nastawieniem nic z tego nie będzie. Faworytem nie jesteśmy, ale jak wyjdziemy z chęcią zmazania plamy z Empoli i będziemy gryźć trawę, co już pokazywaliśmy w tym sezonie, to stać nas na zwycięstwo. Nie napalam się, czuję remis, ale zwycięstwo dzisiaj smakowałoby znakomicie. Forza Juve :juveflag:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 17:41

Michael_M pisze:
04 lutego 2024, 16:21
A ja mam w nosie ten wynik bo co z tego jak potem wpadnie remis z jakimś Hellasem czy innym ligowym waflem.
MRN pisze:
04 lutego 2024, 16:26
Też nie przejmuję się wynikiem dzisiejszego meczu bo jak piszesz, podobnie jak w zeszłym tygodniu był remis z największymi pyrami Serie A, okaże się, że za tydzień dwa będzie remis z jakimiś udinezami czy torinami.
Zastanawiam się czy śmiać się czy płakać...

Liczę, że na boisko wybiegnie zmotywowany zespół, q nie pojedyncze jednostki. Dzis tylko zwycięstwo. Nawet po brzydkiej grze, nawet po obronie Częstochowy, nawet po bramce z du...
Jak przegramy to nam odjeżdżają.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 17:44

Elohi pisze:
04 lutego 2024, 17:41

Liczę, że na boisko wybiegnie zmotywowany zespół, q nie pojedyncze jednostki. Dzis tylko zwycięstwo. Nawet po brzydkiej grze, nawet po obronie Częstochowy, nawet po bramce z du...
Jak przegramy to nam odjeżdżają.
Czyli to samo co zawsze w wykonaniu piemonte kałcio


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 04 lutego 2024, 17:52

Michael_M pisze:
04 lutego 2024, 16:21
A ja mam w nosie ten wynik bo co z tego jak potem wpadnie remis z jakimś Hellasem czy innym ligowym waflem.
MRN pisze:
04 lutego 2024, 16:26
Też nie przejmuję się wynikiem dzisiejszego meczu bo jak piszesz, podobnie jak w zeszłym tygodniu był remis z największymi pyrami Serie A, okaże się, że za tydzień dwa będzie remis z jakimiś udinezami czy torinami.
Z drugiej strony jestem przekonany, że dziś będzie sędziowanie tylko w stronę skunksów i wałek murowany. Karny dla brudasów to pewniak za coś za co nam nie przyznają.
Ja rozumiem, że można Allegriego nie lubić i być zmęczonym tą drużyną, ale uważam, że dla takich meczów się żyje jako kibic. Bez względu na to czy trenuje nas Del Neri, Allegri czy inny Dyzma.
Trzeba to wygrać i kropka! A dlaczego? A dlatego, że podniesie mi to poziom endorfin.


No Excuses!
ODPOWIEDZ