Serie A 23/24 (22): JUVENTUS FC 1-1 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2024, 19:28

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 22 kolejki Serie A 23/24:
JUVENTUS FC - Empoli


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 507)

CZAS:
27.01.2024 (sobota), godzina 18:00



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 2
Przegranych: 7

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 2
Przegranych: 6


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC - Szymon Żurkowski
Obrazek - 4 bramki w SerieA
NAJLEPSZY ASYSTENT - Matteo Cancellieri
Obrazek - 2 asysty w SerieA



JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 2
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 2
Przegranych: 1


OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek - 11 bramek w SerieA Obrazek - 6 bramek w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Felipe Kostic, Adrien Rabiot, Dusan Vlahovic, Andrea Cambiaso, Weston McKennie
Obrazek - 4 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA Obrazek - 3 asysty w SerieA



PRZEWIDYWANE SKŁADY
Obrazek

SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

SĘDZIA: Marinelli L. (Ita)

Ostatni mecz z Empoli - Ligowa wygrana 0:2


MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 2 (Pol)
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2024, 16:12 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2024, 05:54

Mecz z kategorii tych, które obowiązkowo musimy wygrać. Oby nie zlekceważyć przeciwnika i bez większych męczarni zgarnąć 3 punkty.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2024, 07:35

Lekceważenie przeciwnika chyba nam nie grozi, przy odpowiedniej koncentracji i nabuzowaniu jak w ostatnich tygodniach mecz nie powinien sprawić trudności choć ja takich meczów z pyrami często się obawiam.


Obrazek
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2024, 09:29

3 pkt, bez kontuzji i czekamy na 4 luty


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 16:55

🇵🇱 Szczesny
🇮🇹 Gatti
🇧🇷 Bremer
🇧🇷 Alex Sandro
🇮🇹 Cambiaso
🇺🇸 McKennie
🇮🇹 Locatelli
🇮🇹 Miretti
🇷🇸 Kostic
🇷🇸 Vlahovic
🇵🇱 Milik


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 17:23

Zwyczajnie - po ludzku - szkoda mi Ruganiego. Jak taki fajtłapa Sandro może grać, gdy Daniele gnije na ławce.

Oby wygrać, mimo wszystko.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 18:48

Milik raczej zarąbał mecz, tym bardziej, że gramy w 9, bo Miretti to porażka na maksa.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 18:50

Jakby ktoś zamierzał tłumaczyć ewentualne niepowodzenie ,,błędem" Milika to wstawię tu tylko to:

Wartość wyjściowej 11 EMPOLI:
Elia Caprile - 5.5 mln
Sebastiano Luperto - 2.9 mln
Sebastian Walukiewicz - 2.3 mln
Ardian Ismajli - 2.9 mln
Emmanuel Gyasi - 1.8 mln
Szymon Żurkowski - 1.9 mln
Alberto Grassi - 1.7 mln
Youssef Maleh - 4 mln
Liberato Cacace - 1.9 mln
Alberto Cerri - 1.6 mln
Nicolo Cambiaghi - 6.9 mln
= 33,4 mln

Ponadto to nikt inny jak Allegri wystawił Milika i Alexa Sandro w podstawie, sadzając jednocześnie na ławce będącego w gazie młodego Yildiza.

Mam jednak nadzieję, że to jakoś przepchamy. Jest szansa zrównać się z Interem, który ma spotkanie z Fiorentiną, więc biorąc pod uwagę okoliczności zadowoli mnie przepchane kolanem 1:0.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 18:52

Milik wygrał złotego tapira. Absolutny fenomen. 14 minuta, akcja na połowie rywala.
Po tym nie istniejemy, nawet Empoli nas gniecie. Albo ryzyko i Ylidiz albo dupa.
Na koniec truskawke na torcie zaserwował mój idol Miretti... 6m a ten wali 10 nad bramką. Kiełbie we łbie. Tylko takie sytuacje i stały fragment gry może nas uratować.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 18:55

Brawo beton za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zmianę Yildiza. Strata punktów na konto betona.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 19:07

Mając w formie diament w osobie Yildiza, geniusz trenerski wystawia drewnianego Milika i fajtłapę Sandro zamiast Ruganiego. Pierwszy mu się odpłaca czerwoną kartką po tzw. przyjęciu prostej piłki na 10 metrów. Drewniany Milik okazała się nie tylko drewniany, pokazał się jeszcze jako dzban.
W cuda nie wierzę, więc już teraz dziękuję obu panom za spieprzenie wieczoru i poogrzebanie szans na bezpośrednią walkę z Interczykami.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 19:57

Brawo Arek. Jesteś idolem.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 20:00

Nasz wspaniały trener, wielki i boski Massimo popełnił w tym meczu 3 GRANDE błędy.

Pierwszym i kluczowym błędem było wystawienie w podstawie Arkadiuszo, który odpłacił się czerwoną kartką kosztem będącego w gazie młodego Yildiza.

Drugim błędem było czekanie tak długo ze zmianami i niechęć do mocniejszego przyciśnięcia bardzo słabego Empoli.

Trzecim błędem (klasycznym dla naszego trenera) było postawienie wszystkich kart na obronę po strzeleniu bramki na 1:0, zamiast wprowadzenia ofensywnych zmian i przyciśnięcie przeciwnika. Wiara w utrzymanie 1:0 jest w Allegrim zbyt duża... Gdyby wynik utrzymał się do około 80' minuty to zamiast zmian ofensywnych mielibyśmy wpuszczenie Ruganiego.

Można było to wygrać, lecz późne zmiany - dopiero przy 1:1 zmarnowały szansę na 3 punkty. Niestety dzisiejszy wynik to jest zasługa tylko i wyłącznie naszego betona.

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i Wilka - granie wiele razy na 1:0 się udało, dzisiaj niestety się zemściło, a szkoda bo Empoli było do rozklepania nawet w 10'tkę.


Co cieszy w tym meczu? - Utrzymująca się forma Vlahovicia. Mam nadzieję, że to on będzie naszym głównym wzmocnieniem w 2024 roku.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2024, 20:02 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 20:01

Dragon pisze:
27 stycznia 2024, 19:57
Brawo Arek. Jesteś idolem.
Podziękowania należą się też Allegriemu (i nie chodzi mi już o to, że wystawił Milika kosztem Yildiza, bo akurat w tym przypadku nie mógł przewidzieć, że Arek złapie czerwo i to jeszcze tak wcześnie). Max standardowo przy naszym prowadzeniu chciał bronić rezultatu i żeby dociągnął 1:0 do powiedzmy 75 minuty, to pewnie wprowadziłby Ruganiego, a nie Ilinga i Yildiza. Jakbyśmy nie odpuszczali to byśmy ten mecz wygrali mimo gry w osłabieniu przez 80% spotkania.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 328
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2024, 20:05

Milik utrudnił, Miretti nie pomagał.Po bramce Dusana za bardzo się cofnęli. Za bardzo pasywnie.No i zemściło się.

Co do decyzji o wystawieniu Milika... biorąc pod uwagę to co Max mówi na konferencjach -podejrzewam, że chciał dać trochę odpocząć Turkowi.Inter zaraz. Danilo na ławce bo żółta kartka mogła by go wykluczyć.Po tym co zobaczyliśmy z Lecce można było zakładać, że tu też będzie dobrze.Ale kołderka jest krótka. Milik , Miretti i Alex Sandro w podstawie to jednak za dużo.


ODPOWIEDZ